Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris, podoba mi sie to krzesełko! Jak zaczniesz używać to daj znać, czy wszystko ok. Ja się zastanawiam nad tymi kółkami,bo np. ja chciałam bardzo łóżeczko z kółkami, a jak je założyliśmy to sie okazało, że to straszny badziew i niebezpieczne, nawet jeśli zablokowane (bo zablokować można było tylko dwa!).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas tutaj sa takie spotkania dla rodzicow z dziecmi (miedzynarodowe), 5 spotkan (zywienia, spotkanie z fizjoterapeuta, doktorem, stomatologiem i wizyta w tzw. otwartym przedszkolu - tutaj sa takie przedszkola gdzie rodzic moze przebywac razem z dzieckiem) 🙂 no i to wlasnie nasza grupa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja od marca, ale nie planuje tu zostac, system moze jest i dobry, ale prawda jest taka ze jak nie jestescie kochajaca rodzina, zero klotki, dziecko jest tutaj jak swietosc, nie mozesz krzyknac, dac kary itd. wszystko co dziecko chce musisz kupic hehe... 🙂 bo jak jest cos zle to mowia ze jak Ci nie pasuja rodzice to mozesz zmienic... 😞 tutaj zabieraja dzieci z glupich powodow (nie sprawdzaja czy sa prawdziwe itd. )

Ale co do rodzacych to prawda, na to nie moge nic powiedziec 🙂

Nie wiem czy widzialyscie ten program
http://www.ekino.tv/film,Ucieczka-z-raju-2011-PL,23941.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie wiem, że dzieci tam to świętość... Moi znajomi byli tam ze swoim paroletnim dzieckiem i raz dostawal ochrzan na ulicy to ludzie prawie zlinczowali ojca... A i tak nie czailiśmy bazy, bo po norwesku nawijali, dopiero potem sie zorientowali, że my z Pl. I jak opowiedziałam o tym w pracy to mnie moja szefowa pytała, czy u nas to normalne, że na dziecko się krzyczy... 😮 Oj, dużo sobie wyjasnialiśmy wtedy 🙂 łącznie z tym, ze Polacy posiadają już takie cuda jak laptop.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie! 🙂

NA POCZĄTEK: WSZYSTKIEGO NAJ DLA 5 MIESIĘCZNEGO ADIEGO!!!! 😘

u nas noc bardzo kiepska, mały się wiercił, budził z płaczem... jadł o 2, a już tylko budził się na jedzenie ok 6 ... wszystko przez tą ząbkowanie..

Ania my równiez musimy obniżyć łóżeczku, mały sie przekręca na brzuch i raz się zdarzyło że zawiesił rączkę na barierce i tak patrzył... a dzisiaj rano leżał na brzuszku w poprzek i główkę miał nad barierką... jak to zobaczyłam to śmiać mi się chciało... wyglądał z łóżeczka i patrzył na śpiących rodziców... No le fakt faktem robi się już niebezpiecznie, i na dniach obniżamy

Doris krzesełko super! widzę, że jednak zdecydowałaś się na 4 koła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):
STO LAT DLA ADIEGO !!!

Dziewczyny, wzięłam L4 na Julkę - 5 dni i zadzwoniłam dziś do kadr i się okazuje, że ZWOLNIENIE NA DZIECKO nie przerywa urlopu !!! tzn, że jes nic nie warte w tym momencie !
W związku z tym, że sama jestem chora wsiadłam szybko w samochód i pojechałam szybko do internisty i dała mi zwolnieni na mnie od wczoraj. Wszystko na wariackich papierach !
Na szczęście się udało, może mi jeszcze w piątek przedłuży. uff

Doris przykro mi ze nie czytasz moich postów, specjalnie dla was przy okazji ostatniej rozmowy o braniu opieki na dziecko pisałam o tym.
Chciałam Tobie i innym mamuskom zaoszczędzić rozczarowania i problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tu w Irl, też są bardzo dobre benefity na dziecko, ale tez nie zamierzamy zostać tu na stałe..

Irlandczycy też myśleli, że Polska zacofana jest... niektórzy byli zdziwieni, że u nas komputer i laptop to norma... niektórzy myśleli że u nas jak na Biegunie Północnymi, że białe niedźwiedzie po ulicach biegają.. masakra..

kasiar to na jak długo się rozstajecie z mężem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Agatka
Dziewczyny, Adrian dzis nie zjadl fasolki wiec zblendowalam mu kleik ryzowy o smaku waniliowym z gotowanym jablkiem i surowym banankiem.... ja pierdziele jakie to bylo pyszne 😆 !
Zjadl duzo i jeszcze biedny plakal jak mu wycieralam juz buzie. Teraz spi jak Aniolek, to juz trzecia drzemka dzis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam u gina, wszystko ok 🙂

ale co sie dowiedziałam! Gin mi zaproponował ze da mi zwolnienie np. na zapalenie sutka miesięczne, żeby nie iść do fabryki za wcześnie!!! tak więc dochodzi mi jeszcze miesiąc w razie co! mówił tylko żeby nie wyskakiwać z czymś takim od razu po macierzyńskim bo zus się przyczepi, bo wiadomo że kombinowane, tylko żeby wziąć trochę później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...