Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Beti noooooooo 21 milionów!! wczoraj sobie marzyliśmy z moim R haha co z taką kasą byśmy zrobili 🤪 można dać się ponieść fantazji 😉
Wychodzi tej mikstury tak 240ml bo jak zaleję 260 to 20ml wsiąka zanim Małą wykąpie, butelka się studzi wtedy i czeka 🙂 mała zjada z tego jakieś 200ml jak jest głodna, czasami na 2 tury je, najpierw 150ml a za 30minut (jak poleży w łóżeczku i nie zaśnie) resztę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Iza tak, w słoiku dużym, po 6 miesiącu, truskawki i maliny z jogurtem 🙂

U nas Pawełek też to wcina. I ja też 😉
Mata super, ale cena niekoniecznie.
Czerwcówka, my to chyba obie byśmy ją tak urządziły, że matka by jej nie poznała, ale to mogłoby być zbawienne dla neij akurat, bo lepiej, żeby nikt jej nie spotkał na drodze. W nocy jak to wyszło to mi ręce opadły, choć wiedziałam, że tak się to skończy. I tylko czekam na info, kto jej pomógł.
Dzięki za życzonka!
Jedziemy na obiad do moich rodziców, nei mogę się doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawełek właśnie wcina swoje pierwsze chrupki 😉 Teściowa kupiła takie z HIPPA po 7 miesiącu. Chrupki jak chrupki, ale się tak nie kruszą i nie lepią. I kosztują ponad 4 zł- zdzierstwo! Następnym razem pójdą jakieś zwykłe. Można dawać już zwykłe? Np. Flipsy czy coś takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziwna sprawa z ta Madzia, ciekawe czy Jackowski do konca bedzie mial racje. Na razie wszystko sie sprawdzilo.
Przepowiedzial ze Madzia zostala uduszona i to bylo zaplanowane morderstwo, no i ze jeszcze jakas bliska osoba matce jest w to zamieszana. Mi normalnie siersc staje jak sobie pomysle o takiej wersji.
Sekcja wszystko rozwiaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Iza tak, w słoiku dużym, po 6 miesiącu, truskawki i maliny z jogurtem 🙂


Magda a jakiej firmy jest ten słoiczek Hippa czy innej???

Tak w ogóle to dzień dobry 🙂
Może nie taki dobry bo mrozny i od rana trąbią o tej dziewczynce aż się płakac 😞
Jestem pewna że coś jej zrobiono!!!

U nas nocka ok do wytrzymania,ząbek coraz bardziej wychodzi ale powoli jakoś 😮
Mamusie jakich przypraw dajecie do obiadków waszych dzieciaczków???
I obiadki jeszcze blendujecie póki ząbków nie maja???
Dajecie geste te obiadki tzn o zupki pytam czy już rzadsze jakieś????
Bo ja mam dylemat i nie wiem jak robic mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla Pawełka!!!

Ja wpadłam was poczytac bo mały ma drzemkę właśnie 30minut już śpi 🙂

Kurczę nie wiem czy gotuję zle bo to co zrobię nie chce mój Szymek jesc a zawsze jadł za to ze słoiczków wcina ale ile to kasy jest jakbym miała kupowac codziennie 😞
Dlatego pytam o konsystencję obiadków może mu za gęste robię kurcze sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
"Dziewczyny, ile śpią wasze maluszki w dzień ostatnio ?
U nas jakaś masakra ze spaniem w dzień, może dlatego, że częściej kłądę ją w jej pokoiku w łóżeczku, wcześniej tylko wgondoli ale już niebezpiecznie ...
Dziś to bije rekord - godzina spania ze wspomaganiem bo się budziła ... a przed chwilą próbowałam ją uspać bo do 19:00 daleko ale wymiękłam... teraz m. się męczy ...
Niewiem już jak ją mam usypiać ... miałam wcześniej taką "technikę", że kładę ją na poduszce - całą wzdłóż, biorę ją na kolanka i tak leciutko bujam i zwykle odpływała w 5 minut jak była śpiąca a teraz od 3 dni to mi się nie daje tak uspać 😮 podnosi mi się do siadu, płacze (a widzę, że zmęczona, marudna)... ooo, właśnie słyszę jak ryczy ...czyli m. też ma kłopoty ...niewiem ...może kolejne zębiska dają o sobie znać ... czy kolejne zęby też tak "problematycznie" wychodzą ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - robiłam ten budyń ale mała miała odruch wymiotny - mój gagatek nie toleruje mm. ...

Jeśli chodzi o konsystencję zupek to robię taką jak ta w słoikach lub trochę rzadszą ... ja czasami tylko Julce gotuję - jak kupię cielęcinkę - u mnie w mieścinie tylk w czwartek 😜 to robię rzadszą bo mam wrazenie, ze taką konsystencją jak w słoikach to się zapchać można - szczegolnie jak jest z ziemniakiem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buttefly - ty kupowałaś te puzle piankowe na allegro u sprzedawcy o nicku cctipsy ?
ja właśnie szukam takich puzli ale trochę się waham bo tam jest przekreślone 0-3 ... niewiem co o tym myśleć ...ciekawe dlaczego ... super są te puzle co Magda link wkleiła ale nie kumam co w nich takiego drogiego ... dywan można kupić w tej cenie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris ja tez jestem na etapie papek bez grudek.miałam zaczac grudki znów za tydzien jak mi sie słoiki 5miesieczne skonczą ale jednak zmieniam zdanie po dzisiejszej sytuacji.bede gotowac i nadal papki przez kolejny miesiac.po takim przezyciu to nie wiem kiedy sie otrząsnę. mały mi sie zadławił papką!!! chyba ze była tam moze jakas gruda. co jakis czas dławił mi sie ale to co dzis to była masakra. cała sytuacja z dwiema akjcjami trwałą jakies 20 minut. ratowałam go bo na dzwonienie po karetke która i tak by za pozno przyjechała nie było czasu, byłam sama.najpierw nie mógł oddychac po mojej interwencji pozygał mi sie i sie dławił zygami bo za długo trwały. mimo ze był w odpowiedniej pozycji w dół i na brzuchu.jak juz mineło płąkał strasznie nie mogłam go uspokoic. jak sie uspokoił sposobami połozyłam go na brzuch mi na kolankach i niby juz jest ok a on znowu sie dusi i zyg na podłogę, widocznie z drugiego oskrzela sie ewakułowało. znowu płacz duszenie sie bo przeciez wszystkim to leciało.jzu kiedys mi sie tak zzygał ale nie dusił i nie tak długo zygał. pojechałam do lekarki niech go osłucha czy wszystko sie wydostało, bo u dzieci jest mozliwosc ze oddychaja a cos i tak blokuje sie bo maja troche inne drogi oddechowe niby łatwiej uratowac bo jak pojdzie dalej to zatka jedno oskrzele nie jak u dorosłych.najgrzej jak nei wyjdzie ani nie przejdzie. mam obserwowac w kierunku zachłystowego zapalenia płuc.cały dzien dwa...a jest to baaaardzo grozne. oby nie.teraz mały spi a ja nie bede spac raczej.nie jestem w stanie. jestem złą na siebie ze zapiełam małemu pasy choc odpiełam je szybciutko bo odpinam je tylko w dwoch miesjach mam taki sposob, ale pzrewaznie nie zapinam mu pasów tylko jest na najnizszym poziomie wysokosci w pozycji nizszej niz siedzaca i po prostu siedze przed nim. ale karmiłam go owocami lesnymi wiec stewierdziłam ze sie przeniose na płytki do kuchni a zawsze karmie na dywanie w pokoju, bo mi popluje itd, wiec go zapiełąm bo Filip to sie wierzga itd, wiec niebezpiecznie tak na płytkach....a sekunda dwie przy rozpinaniu pasów robi roznice w takich akcjach...nie zycze nikomu czegos takiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti współczuje, dobrze ze wszystko sie skończyło jak trzeba!!
I tylko strach pozostał!!

Niki dziś sama zaczęła siedzieć!!!! I nawet sie podnosi!!!

Kąpiel dziś w rodziców wannie ;-) na siedzaco!!

Siedzimy od paru dni w domu (ja i Niki) wiadomo mrozy i to mega
Tymbardziej tu na Podkarpaciu
I wiecie co! Dziś dostała Kataru !!! W domu!!!! I to leci jej ciurkiem przezroczysta woda z nosa
Temperatura!!! Sic!! Chyba zeby... Bo dziasla ma ogromne i tylko szoruje a nic nie wychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...