Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
moja jest szeroka ale te cholerne pasy itd no masakra. nie da sie jzu po prostu wsadzic dziecka i juz. nie to co w gondli...szkoda ze juz sie nie miescił bo bym jescze miesiac sobie pochodziła.
pisałąm Ci kiedys ale juz Cie nie było o tych owocach ze duzo osób przechodzi takie cos. kolezanki spacerowej corka uwielbiała owoce tak samo a teraz nienawidzi. moj zwymiotował dwukrotnie po owocu wiec robie mu tydzien przerwy.a u was jak z obiadkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris ja mojemu pierwszy arz dałąm wode i byłam w szoku bo bardziej ją lubi niz soczki 😮 wiec pozostane przy wodzie. dzis wypił 60 mil to jak na poczatek to super.
Buterfly ale masz humorek bez kija nie podchodz 🙂 no taki ja tez miewam przez te cholerne noce wiec Cie rozumiem a Ty jescze musisz do pracy isc niewyspana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tez mysle o zmianie spacerówki ale finansowo chyba nie dam rady bo spacerówka jednak jest lipna jak sie juz korzysta to widzi sie co jest nie halo, takto bez praktyki bez dziecka to nie widzi sie tego wszystkiego. mi sie dwie rzeczy nie podobaja w mojej spacerówce i tez najchetniej bym zamieniłą na inną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania nawet nie pytaj.... ostatnio chyba przed, przedwczoraj była jedna pobudka, nawet sie nie chwaliłam żeby nie zapeszać... a wczoraj z powrotem... nie wiem ile razy wstawałam, tracę nad tym kontrolę trochę... najgorsze jest to że juz mi się cycki mylą, czasem dostanie z tego samego chyba, bo potem mi się napełnia tylko ten używany jakoś, i mi wypada z biustonosza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
moja jest szeroka ale te cholerne pasy itd no masakra. nie da sie jzu po prostu wsadzic dziecka i juz. nie to co w gondli...szkoda ze juz sie nie miescił bo bym jescze miesiac sobie pochodziła.
pisałąm Ci kiedys ale juz Cie nie było o tych owocach ze duzo osób przechodzi takie cos. kolezanki spacerowej corka uwielbiała owoce tak samo a teraz nienawidzi. moj zwymiotował dwukrotnie po owocu wiec robie mu tydzien przerwy.a u was jak z obiadkami?


u nas ciągle to samo... zaciska buzię, nawet nie chce jednj łyżki spróbować ... poprostu po zapachu czuje, że to nie owoc/deser... próbowałam wszelkich smaków : sama gotowałam różne rodzaje mięska, z selerem/pietruszką, bez selera/pietruszki 🤪 , z marchewką / bez marchewki, rzadką, gęstą, posłodzony, z kaszą jaglaną, nawet krupnik zwykły, gerberki różniste i ... SAMA WSZYSTKO PO NIEJ ZJADAM ... 🤢
Mama mi właśnie radzi żebym zrobiła przerwę bo to bez sensu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Lenka budzi się milion razy w nocy... Najgorsze jest to, że tylko raz na jedzenie i około 3 razy na picie a reszta pobudek to efekt tego, że przekręca się na brzuch i raczkuje po łóżku na śpiocha... kiedy dociera do Niej co się dzieje wpada w popłoch i płacze... ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivi1984 napisał(a):
Moja Lenka budzi się milion razy w nocy... Najgorsze jest to, że tylko raz na jedzenie i około 3 razy na picie a reszta pobudek to efekt tego, że przekręca się na brzuch i raczkuje po łóżku na śpiocha... kiedy dociera do Niej co się dzieje wpada w popłoch i płacze... ehhhh


u nas jest to samo, zawsze jak sie drze to jest na brzuchu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tymi cyckami to masakra
Mi Niki ciągnęła chętnie z lewego i teraz uwaga!!! Lewy jest 100% większy od prawego
Mam straszne kompleksy bo jak mam stanie to nie widać ale no w pizamie albo stroju masakra!!
Będę z czasem musiała prawa wydmuchac bo nie dam rady
Różnica jest 100% więc ogromna
Buuu
Jutro fryzjer a nie mam pomysłu
Włosy za łopatki i co by tu zrobić?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bożżże, dziewczyny, współczuję pobudek ! Jak bym już pracowała to chyba by mi serducho stanęło od kawy bo inaczej bym nie dała rady ...
U nas odpukać narazie mało pobudek 1-2... ale zastanawiam się czy budzi się bo jest głodna czy to taki zwyczaj ... 😮... będę musiała w końcu zacząć zapodawać jej w nocy picie żeby się w końcu przekonać czy głodna czy spragniona bo zawsze cyca daję w nocy bo wtedy ładnie zasypia spowrotem ale muszę od tego odejść bo cyca nie będzie wiecznie ...

Gosia - super z tym żłobkiem, że jest już wszystko załatwione i ustalone, pewnie jesteś już spokojniejsza ... kiedy ruszasz do pracy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti co do tego żłobka, to ten państwowy kosztuje 199 zł - opłata stała , do tego 5 zł wyżywienie za każdy dzień w danym miesiącu, z tym że jeśli dziecka nie ma w danym dniu i nie je, przechodzi na następny miesiąc.

a tu sobie zobacz, przykładowy cennik jednego z prywatnych żłobków krk:
http://www.krasnoludki.strefa.pl/cennik.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Beti co do tego żłobka, to ten państwowy kosztuje 199 zł - opłata stała , do tego 5 zł wyżywienie za każdy dzień w danym miesiącu, z tym że jeśli dziecka nie ma w danym dniu i nie je, przechodzi na następny miesiąc.

a tu sobie zobacz, przykładowy cennik jednego z prywatnych żłobków krk:
http://www.krasnoludki.strefa.pl/cennik.html


Ja mieszkam w mniejszej miejscowości i u Nas też koszt priv żłobka to około 800zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no fajna spacerówka Gosia. cycki tez mi sie myla.pierscien nie pomaga w nocy takiej bo sie zapomina przełozyc w ogole sie zapomina na jakim swiecie sie zyje......i własnie przez to ze z powodu ustawienia łozeczka i bezpieczniejszego podawania i łątwiejszego podawania cyca prawego to w lewym traciłam pokarm, laktator naszczescie pomogł ale widze ze znowu sie zaczyna...
moja spacerówka ma dziury tzn miedzy dachem a reszta sie robia dziury zwłaszcza jak mały spi i jest obnizona i musze tam rzepy podszyc by złapac budke z reszta bo inaczej wieje małemu na głowe takto to kocem zapchałam 😠 no i pokrywke ciezko nałozyc a na koc to juz w ogole nie ma sensu jej brac.
Doris ja tez zrobiłam przerwe. mozesz spróbowac jescze samo miesko dac. w sumie najwazniejsze jest miesko i żółtko.warzywa to tam pal licho bo w cycu witaminy ma. gorzej z zelazem.na forum na poradach zywieniowych mozna zapytac eksperta tak apropo, tam dziewczyna pisała ze przy zabkownaiu jej dziecko odmawiało owoców wiec wydaje mi sie ze o cos chodzi.i nawet jest to czeste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...