Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kurcze co usiądę by zwami popisac to mały marudzi i muszę uciekac 😞
Gratulację dla Marysi 🙂Magda artykuł fajny uśmiałam się 🙂
Ania trzymam kciuki by było wszystko ok u gina 🙂
No i uciekam nadrobiłam was 🙂
Jak ja wam zazdroszczę takich nocy 🤪!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i kolejny dzień minął 🙂
Dziewczyny, ja nie wiem, co z tą moją pediatrą. Powiedziałam jej wczoraj, żeby sprawdziła uszy Pawełkowi,bo się za jedno bardzo ciągnie. Sprawdziła i jest niby ok. POwiedziała, że jakby go bolało, to by wył z bólu. A dzisiaj po kąpieli mama go wycierała właśnie przy uszkach i wył.. Poza tym nagle nam ochrypł. A wczoraj był badany! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po zakupach ufff
Te nowe kolekcje to dno!!! Chcesz wydać kasę w to same szmaty!!! Króluje etni, koronki i luźne bluzki, nic fajnego kobiecego :-(
Dżinsy wybieralam godz bo nie ma lee (moje ulubione) w jasnym kolorze i fajnym fasonie. Skończyło sie na wranglerach ale drogie 350zl albo mi sie tylko tak wydaje bo ostatnie kupiłam przed ciążą..
Kosmetyki, płyn do soczewek i tyle.

Magda to twój artykuł? Usmialam sie ;-)
Magda trzymam kciuki do środy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny,
Troszkę udało mi się Was poczytać, ale nie wiele ...
Nasza dupa zasypia co dzień o 23, ale spi całą noc, więc niech i tak będzie. 😉
Gosia polecam z całego serca P. dr Agnieszka Sotowska, z tego co pamiętam pracuje w szpitalu na Karowej, gdzie mam też znajomą bardzo bliską lekarz neonatolog.
Sotowska przyjmuje w gabinetach na łuckiej, na tyłach Hiltona o tu i to ona http://www.gabinety-lucka.pl/dr-agnieszka-sotowska/
Tyle, że trzeba robić osobno usg w innym gabinecie, na wizycie nie robi, bo nie ma sprzętu w gabinecie. Dokładna, miła, delikatna i pomocna w załatwieniu wszystkiego, poleciłam ją wielu dziewczynom i są zadowolone. Z resztą mnie też prowadziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już padam na ryjek a maleńka ciągle budzi się z płaczem, myślę ,że dalej te zęby...szkoda mi maleństwa.
Czerwcówka kiedyś byłam kierownikiem wranglera i spodnie z nowej kolekcji kosztowały 279 zł, wiec chyba faktycznie cos drogo teraz to 350 zł.
Doris chyba znalazłam Cie na fb. wyślę zaproszenie...
ooooooooo i znowu płacz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejku... oglądałam film... długi jakiś...

Co do Bachora, to nie jestem autorką tekstu... niestety czasu i weny mi brakuje na takie teksty... nawet pracy mgr nie mam jak napisać...
A o zdjęcie prosili na fanpagu, a akurat spojrzenie zza szczebelków (krat) łóżeczka mi się udało pochwycić, więc wysłałam... hehe muszę wydrukować i na pamiątkę zostawię, bo Mary ma skrzyneczkę ze skarbami i planuję na 18 urodziny jej dać to co nazbieram 🤪
Uciekam spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uuuuuu, ja dziś pierwsza..To się już dawno nie zdarzyło... W każdym razie Dzień Dobry! Nocka do dupy, żeby nie było mi za dobrze. Paweł zachrypnięty jak nie wiem co. Ale to trochę dziwne, bo nie ma ani gorączki, jest wesoły jak nie wiem, śmieje się od ucha do ucha... Czy to możliwe, żeby ta nestatyna czy jak top się tam nazywa, podrażniła mu gardełko?? Jak znowu pójdę do lekarza to mi powie, że jestem walnieta...
O, mamusia podała sałatkę pyszną na śniadanie- lecę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka,
u nas noc to MASAKRA, Julka zasmarkana i przez to co zasnęła to się budziła bo oddychać nie mogła i suma sumarum coś koło 03:00 udało mi się usnąć, a o 06:00 pubudka ...
Wyglądam jak zombie ale już jestem po kawusi śwież zmielonej 🙂 więc nawet nieźle się czuje ...
Może mama wpadnie później więc może uda mi się pospać ze2 godz. w ciągu dnia 🙂

Magda - ja też planuję Julce zrobić takie pudło z pamiątkami - pudła jeszcze nie mam ale notuję różne ważne info w "dzienniku małej córeczki".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
. Czy to możliwe, żeby ta nestatyna czy jak top się tam nazywa, podrażniła mu gardełko?? Jak znowu pójdę do lekarza to mi powie, że jestem walnieta...


Ja nie pomogę bo nie stosowałyśmy, a lekarz niech sobie myślico chce ... przejmujesz się ? 😉 Ważne żebyś TY była spokojna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania olej to co lekarz pomyśli, widzisz moja Mary też nie gorączkuje a zapalenie gardła i zapalenie lekkie ucha było... chociaż ona nawet się nie targała za ucho 😮 a ja poszłam bo dostała kataru i 3 razy zakasłąła...
Oj jak mi tęskno za moją mamą... i jej gotowaniem i taty...

Oj przed 7 się obudziła Marysia, zaglądałam tutaj ale pomyślałam że za wcześnie jak dla mnie. Leżałyśmy sobie, R spał, jak mi Mała w nos z bańki walnęła to myślałam że się poskładam z bólu... ale przysnęłam jeszcze na godzinę... oczy mi się kleją w dalszym ciągu, może kawa pomoże...
A noc... hmmm chyba 1 albo 2 pobudki były, ale nie narzekam... i nie chwalę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris, zazdroszczę ŚWIEŻO zmielonej kawy! U rodziców mogę liczyć tylko na rozpuszczalną... ale ostatnio postanowiłam się ograniczać do jednej dziennie, bo doszłam do wniosku, ze może to też jest powód niespokojnego snu Pawła. Ja lubię tez mocną herbatę, a piję zazwyczaj taką nie z torebeczki,ale z herbaciarni do zaparzania... (a propos Gosia! U Was w Kraku koło Mariackiego jest taka mała herbaciarnia i tam jest pyszna herbata: Japońska Wiśnia. Wszystkim gościom podaję i się zachwycają!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A myślicie, że mogę spokojnie podać mu na gardełko to, co ostatnio nam przepisała lekarka?

My mamy coś takiego jak "Pamiętnik Chłopca", ale przyznam, ze troche to zaniedbałam i teraz muszę kombinacje alpejskie robić, żeby sobie poprzypominać np. kiedy pierwszy raz się uśmiechnęło to nasze kochane maleństwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam póki co pudełko po butach, napisałam na nim skarby Marysi. Mam schowane w nim bransoletkę ze szpitala, kartkę z kalendarza jak się urodziła, kartki z gratulacjami jak się urodziła, wszystkie smoczki jej, proporczyk, który miała przypięty do wózka jak byliśmy na jej pierwszych w życiu regatach, pierwsze zdjęcie usg... takie tam pierdoły. Chcę kupić skrzyneczkę, w pepco widziałam fajne w prawdzie z kartonu, pokrytego laminatem ale takie na kształt skrzyni piratów 🙂 a książkę siostra chce mi dać, właśnie coś typu "Pamiętnik mojej córeczki"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...