Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam się tylko i uciekam na spacer bo dostanę zajoba...rano teściowa mi humor popsuła i pooooooszłooooooo, wszystko jej wygarnęłam ( no prawie ) idę się przewietrzyć bo od wczoraj jakiś chorror jest normalnie i ze spaniem i z marudzeniem, Kuba też przechodzi sam siebie, ja padam.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze tak mi szkoda tego mojego dziecka, strasznie cierpi, Wczoraj z bólu tych dziąseł , będąc na rękach złapała mnie za uszy i żywcem wgryzła mi się w brodę dolnymi jedynkami, które już ma tak szukała czegoś co ją podrapie. Masakra.
daje jej na przemian czopek paracetamol i nurofen, jednej nocy to i drugiej drugie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bidulki pamietam co było u nas jak dwa na raz szły dolne zęby
Teraz chwila spokoju
Ale i tak sie już boje jak zaczną górne jedynki iść

Ja podawalam tez na zmianę czopek i nurofen
I oczywiście chlodzone gryzaki to jej chwilowo pomagało
Na zele neurolog powoliedxiala ze tam jest niewiele substancji przeciwbolowej i w zasadzie mało daje
A nurofen dodatkowo chroni przed zarazkami bo dziasla są wtedy podatne na bakterie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena nic się nie przejmuj u nas też jak na razie na dwóch dolnych jedynkach się zatrzymało 😉

tak w ogóle to dzień dobry! u nas noc też do DUPY! moje dziecko postanowiło nie spać, a marudzić od 4 do 6... oprócz tego oczywiście wstawanko do niego przed 4 dwa razy i po 6....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...