Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam.
Czytam was na bieżąco ale nie mam siły ani czasu by coś napisac 😞
Noce u nas ostatnie są do dupy ciągle pobudka z krzykiem co 30min zwariowac można nie wiem o co mu chodzi nie ogarniam własnego dziecka 😞
No i martwi mnie jego rozwój wasze maluszki coś tam cwiczą a mój Szymek nic jak go położe to leży jedynie na boczki się kladzie i wygina ale na brzuszek się nie przekręci sam.
Jak go położę na brzuch to zaraz na plecy się przekręca i koniec a jak przewracam go spowrotem na brzuch to jest płacz więc kapituluję i go nie zmuszam.
Siedzi jedynie coraz sztywniej jak go posadzę ja ale sam by coś kombinował to nie.
Nie wiem może dziwna jestem i niepotrzebnie się martwię ale już 9miesiąc leci i nic się nie poprawia by sam coś kombinował do siadu 😞 😞

Buterfly ślicznego masz synka 🙂
Magda uśmiałam się z tego blendowania kaszki 🤪
Mysza wcale się nie dziwie że się drugi raz w mężu zakochałaś hormony buzują w końcu idzie wiosna 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mogę was nadrobic troszkę bo mój terrorysta mały śpi 30min na razie na spacerek wyjśc nie mogę bo brzydko padał śnieg a teraz pada deszcz brrr tylko ciepło jest +6stopni a jutro ma byc niby u mnie +10 🤪Ciekawe czy im się sprawdzi???
Ja dziś Szymka rejestruje do neurologa bo co 3 miesiące mamy kontrole jestem ciekawa na kiedy się dostanę pewnie na kwietnia dopiero bo dziś lekarka poda wolne terminy i ok14 mam dzwonic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz ja monolog pisze he he uciekam na chwile idę kawę zrobic sobie bo coś mnie muli 🙂

Acha udało mi się sprzedac wózek głeboki ja nie miałam takiego ekstra jak wy 3częściowego ale też był nowy na pompowanych kołach ale ciężki jak smok.Wystawiłam w necie i w niedziele go sprzedałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to już po spacerze.... 😞śnieg pada 😞 No nic zaczekam może przez dwie godziny poprawi się pogoda.
Monia nie martw się moja Maja tylko siedzi i nie ma nawet zamiaru pełzać ani nic z tych rzeczy, każde dziecko rozwija się inaczej. Dzieci czasem nim usiądą to się przewracają na wszystkie strony a Majka pominęła ten etap, ja się nie martwię , na wszystko przyjdzie czas 🙂
Och jakie to moje dziecko dzisiaj rozmowne, ciągle mi coś opowiada 🙂
Idę na kawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!
My już w Mielcu!
Oj moja Niki robi kupke właśnie hehehe ale mina
Moniu ja proponuje dla świętego spokoju umówić sie z panią neurolog i prywatnie na cito i panstwowo np na kwiecień
Jeśli martwi cię rozwój Szymka to Priv da ci zaświadczenie ze np musi być rehabilitowany a w kwietniu już was skontroluje
Generalnie warto odwiedzić neurologa, ja chodzę co ok 6 tyg prywatnie
A gdybym w ogóle nie poszla ma to nie wiem co byłoby z Niki
Jak matkę coś niepokoi lepiej to sprawdzić


Ale śmierdzi!! Lecę przebrać a to już 2 kupa dziś!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas pchmurno, szaro, buro i brzydko. Specer odpada (już kilka dni) bo Julka ma gila a dziś doszedł kaszel, niewiem czy do lekarza nie iść ...
Może poczekam do jutra ...
W sobotę mam imprezkę 30 ur. męża brata, muszę pomyśleć w co się zestroić ... trzeba wykorzystać sytuację i się odpicować no nie 😉
Czerwcówka - miałaś wkleic fotkę ?
Ja muszę coś zrobić z włosami ... Mam balejaż - jasny blond (rozjaśniacz)+ brąz (dość spłukany już) i parocentymetrowe odrosty, no i chciałabym teraz zrobić sobie jakiś brąz tylko -podoba mi się BEŻOWY BRĄZ o taki :
http://www.goldmax.pl/farba-loreal-feria-preference-p10-jasny-bezowy-braz-p-10911.html
tylko nie wiem czy odrosty nie zafarbują się na brąz a na reszcie będą różne różniste kolory ? 🤨
jak myślicie ?
dodam, że muszę sama coś wymyślić bo fryzjerzy do których chodzę to tylko ten mój BALEJAŻ dobrze robią a z farbą to nie mam do nich zaufania więc sama chcę coś wykombinować ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za rady i słowa otuchy 🙂
Mój mąż mówi że ja sobie coś wmawiam tydz temu u pediatry byliśmy i mówiła że ok z małym ale ja jestem taka że się martwię może nie potrzebnie.
Ja do neurologa co 3 miesiące chodzę bo wcześniej prawidłowo się rozwijał i nie kazała biegac tak często do niej no i teraz wypada wizyta jak skończy 9 miesięcy.
Iza jak ja ci zazdroszczę tych kupek bo u nas jeden dzień ok a na drugi już zaparcie a pije dużo jedzenie je takie samo cały czas poprostu ma taki metabolizm za mną bo ja też często mam zaparcia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
z farbowaniem nie pomogę, sama mam tylko jeden kolor zawsze na czarno farbuję ale ostatni raz miałam farbę na głowie jak Mała miała 6tygodni. Tak mi włosy wypadają że zaczynam sie martwić że niedługo prześwity będę miała 🙂

U nas nocka spokojnie, jak Mała usneła o 23:00 tak pierwsza pobudka o 3:00- całe 4h snu jejku jak ja sie wyspałam 🙂 ale tak miała nosk zawalony że jak ciągneła cyca aż jej sie gotowało tam wszystko jak znowu chciałam ściągnąć nic nie wylatało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej LAski 🙂

Doris ja ostatnio jak była moja mama też zrobiłam Baleyage, tylko jednokolorowy i tak jasno wszyło, no i fryzjerka zaproponowała że umyje mi włosy touchem - żeby je trochę ocieplić (ona powiedziała że mi je 'zapieni'), czyli jak umyła mi włosy nałożyła jeszcze to, to jest coś w rodzaju szamponu, masowała mi włosy tak ok 5 minut i wyszedł super efekt! Całkiem inaczej wyglądałam niże normalnie. Minus taki że po kilku myciach schodzi, co dla niektórych może być plusem! Umówiłyśmy sie na następny raz że je zrudzimy, ja idę już do pracy w przyszłym tyg, to odmienię trochę fryzurę, nie wiem może jeszcze w tym tyg albo na początku następnego, bez baleyagu, bo mam mały odrost. Zapytaj,może też coś takiego mają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widzę, że wszystkie mamy ochotę na kawę ... chyba taka pogoda.

Mysza - ja też nie mam odwagi sama farbować i nigdy tego nie robiłam więc nie zamierzam ... tylko wolę sama poszukać w necie co mi może wyjść i popytać bo często już tak miałam, że poszłam, wymyśliłam coś a one nie powiedziały mi np. że może być coś nie rownomiernie i WTEDY BYŁAM NA MAXA WK..WIONA . Dobry fryzjer jak wie , że nie wyjdzie dobrze LUB NIE JEST PEWNY to proponuje coś innego ale DOBRY FRYZJER ... a o takiego CIĘŻKO...
Gosia -chyba miałam kiedyś tak robione włosy - rzeczywiście fajne to jest !

Dziewcyzny - wiecie jk podawać MUCOSOLVAN ?
jEST NAPISANE, ŻE DZIECI 1-2 lata - 2,5 ml ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!
czytam nie bieżąco, ale jakoś czasu nie miałam na skrobnięcie jakiejś wiadomości 🙂

Gratulujemy siadania Mery i początków raczkowania Julce i Borysiowi 🙂

Milo dzisiaj sam stanął w łóżeczku i zaczął ściągać nianię, która leży na komodzie obok łóżeczka... taki szmer się zrobił, lecę do pokoju, a moje dziecko stoi i dycha na nianię, próbując ją dostać 🙂 oj dzisiaj czeka nas obniżanie łóżeczka na samo dno, lepiej nie ryzykować.

Co do włosków... też bym coś odmieniłam tylko ja taki tchórz jestem... boję się, że wyjdzie coś nie bardzo i będę wkurzona 🙂 mi osobiście podobają się głębokie brązy, ale ja z moją urodą wyglądałabym jak czarownica w takim kolorze...

Ania Pawcio ma cuuuuuuuuuudną karnację! 🙂 🙂 🙂

Mój Milo śpi w wózku na tarasie... a chiny dzisiaj nie chciał mi zasnąć w łóżeczku...

aa Monia nic się nie martw, każde dziecko rozwija się w swoim tempie! na pewno z Szymkiem jak najbardziej wszystko w porządku. Tym bardziej macie regularne kontrole neurologiczne i lekarz nic nie mówi, więc się nie martw kobitko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i my sie witamy,oczywiscie dolaczamy sie do gratulacji dla Marysi i Julki 🙂
Pawelek slodziak,minki rozbrajajace!

Monia,popieram to co napisala Iza!jesli tylko cos Cie martwi,lepiej uslyszec,ze jestes przeczulona,niz pozniej ew.zalowac ze czegos nie zrobilas..z drugiej strony kazdy dzidek idzie swoim tempem i nie mozna porownywac dzieci 😘

u nas spokoju cd..noce przespane od 19-5.30 rano,bez pobudek juz dluzszy czas.za to w dzien daje do wiwatu.czasami czuje sie jakbym miala trojaczki a nie jedna Lenke..wczoraj juz nie wiedzielismy co z nia zrobic,to wsadzilam w auto i pojechalismy do przychodni na wazenie i mierzenie 😁
9400!!idzie od poczatku 90 centylem
pozdrawiamy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ufff ale się namęczyłam mały spał godzinkę od 9.50do 10.50 jak w zegarku no i znowu marudny był oczy tarł co chwilę i go usypiałam ale z pół godziny niż padł w łóżeczku masakra jak ja nie lubię takiej pogody teraz deszcz pada u mnie dośc mocno i wieje brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...