Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej
Dziś na pewno pierwsza...
Urzędujemy z małą , obudziła się z takim krzykiem, że szok...Nic nie pomagało , w końcu włączyłam muzykę w telefonie, dałam Ibum i czekam kiedy królewnie zachce się spać...eh... Jutro znowu będę jak zombie.
Wściekłam się na teściową, bo Kubuś jest u niej i miała mi dać znać jak zaśnie, martwię się bo ma kaszel a ta sobie olała i nic zero informacji, a ja nie chcę dzwonić zeby go nie obudzić. Więcej chyba nie dam jej Kuby na noc...no tak mnie wkurzyła, że szok...jutro jej wygarnę.
Przepraszam , że tak narzekam ale mi ulżyło bo do tego spięcie z P...i nie jest najlepiej ... 😞
Mam jednak nadzieję , że mimo wszystko niedziela będzie udana czego Wam i sobie życzę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza u nas koło 1-2 też była akcja z płaczem okropnym... i nic nie pomagało, nurofen jej podał R i jak zasnęła to spała do 5 jakoś...

Dzień dobry tak w ogóle, ja siedzę przy kawce, Mała się gramoli na mnie 🙂 za oknem zapowiada się śliczny dzień, ale zobaczymy jaki będzie później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!!
U nas nocka też lepsza tylko 5 pobudek 🙂
Mamusie czy waszym maluszkom też wychodził krzywo ząbek lub słyszeliście o tym bo mojemu małemu 1 prawa dolna jakoś bokiem wychodzi i nie wiem czemu tak jest trochę mnie to martwi 😞???
Lewa dolna 1 wychodzi prościutko tylko ta prawa ona jako pierwsza wyszła.

No i drugie pytanko wiem że temat już był kiedyś ale nie mogę znalezc postów o tym jakich wy niekapków używacie???
Bo chce zakupic aby miał w miarę miękki ustnik bo mam 1 w domu a ma twardy ten ustnik.
I ostatnio jak pije to jest krzyk 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawełek znowu mi spadł z łóżka...byl pookładany z kazdej możliwej strony. Już nie mam siły do siebie.. Naprawdę trzeba być beznadziejną matką, żeby dwa razy pozwolić na taką akcję...a sama mówiłam- odkładac na matę albo do łózeczka. Nabił sobie guza, ma fioletowe czółko. Aż mi słabo od rana. Siedzę i ryczę. A jeszcze dzisiaj obiad u teściów i tłumaczenie... chyba powinnam była się dzisięc razy zastanowić zanim się decydowałam na dziecko skoro nie umiem się nim zająć!

Taki prezencik dostał od Mamy na swoje 8 miesięcy- bliskie spotkanie z podłogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania wybacz, ale GŁUPIA JESTEŚ!! jak możesz myśleć, że jesteś złą matką!!!! nawet mi ciśnienia nie podnoś takim "gadaniem"!!! każdemu się zdarza i będzie zdarzało... nie raz, nie dwa!!

Masz wycałować Pawełka ode mnie i Mary 😘 😘 😘
I przestań mieć takie rozkminy!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!

Ania! NIe myśl tak! NIe wolno! Jesteś NAJLEPSZĄ MAMĄ DLA PAWEŁKA JAKĄ MÓGŁBY MIEĆ!!! Zdarzają się takie rzeczy, jeszcze nie raz nabije sobie guza. NO! Magda ma racje!

MOC BUZIAKÓW OD e-cioci DLA PAWEŁKA Z OKAZJI 8 MIESIĘCY!!!!! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas noc ok! Jedziemy dziś do moich rodziców- mieszkają aż całe 15 km ode mnie, ale nie mam kiedy pojechać... No i dziś jedziemy.Wypróbujemy nowy fotelik. Został ten mobi, bo dzwoniłam do "eksperta" maxi cosi, i mówi, że skoro jest poprawnie zamocowany i się nie rusza to może być. Ta lista to są tylko przykładowe modele samochodów, które były testowane z tym fotelikiem 😁

No i już mamy pierwszego zęba!! Jeszcze go nie widać (znaczy nie wystaje) ale jest i kłuje, przebił się już.
My myjemy ząbka 😜 szczoteczką na palec, ale na razie bez pasty, może mu kupię tą co andzia pisała...W końcu andzia się zna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję Magda 😁

FIlip też śpi. Idę wieszać pranie i się "uczłowieczyć" (fajny ten zwrot Magda, podoba mi się) 😁
Jak Fipil wstanie, to wyruszamy do Dziadków 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry! 🙂

po pierwsze BUZIAKI DLA PAWEŁKA 😘 😘

po drugie KOPNIAK DLA MAMUSI PAWCIA ZA TAKIE GŁUPIE GADANIE!! 🙂
Ania jesteś najlepszą mamą dla Pawełka, poza tym zaczął się teraz okres guzów, siniaków... nie uchronimy przed tym naszych wiercipięt! 🙂

Basia gratulujemy Fifkowi ząbka! 🙂 i Szymkowi również tych jedynek 🙂


MIŁEJ NIEDZIELI ŻYCZYMY! 🙂 u nas pogoda pięknaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 idziemy dzisiaj na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak zrobię zdjęcie Pawełkowi z tym guzem to zobaczycie.. masakra fioletowa.. Ale na szczęście uśmiecha się do mnie, choć jego mina zaraz po tym jak się uspokoił to była masakra. Nie chciał w ogóle na mnie spojrzeć, patrzył na Marcina cały czas..Echhhh...

Zaczęłam już w głowie urządzać nasz salon, a mieszkania jeszcze nie ma 🤪 Bo się uparłam na styl art deco i oglądam sekretarzyki, rustykalne komody itd... Już przekonałam Marcina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Filipka Basi z okazji 1 ząbka 🙂
Buterfly nie gadaj głupot jesteś wspaniałą mamą i już!!!
Gratulacje dla Pawełka z okazji 8miesięcy 🙂
Mi też spadł raz a wczoraj siedział i poleciał jakoś do tyłu i trzepnął głową o podłogę i tak płakał że zabrakło mu tchu i zemdlał zrobił się wiotki nie było z nim chwile kontaktu wiecie co ja z m przeżyłam szybko zaczeliśmy go klepac głową w dół i się ocknął drugi raz tak zrobił jak zaczął płakac gwałtownkie.I tym się martwię czy to chwilowe czy coś się z nim dzieje??
13 marca będę znowu próbowac do mojej neurolog się zarejestrowac prywatnie nie przyjmuje 😞I wtedy jej powiem o tych omdleniach 😞

Magda no z tą rosjanką co robi z dzieciaczkami to naprawdę masakra 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My jedziemy na wycieczkę ;-)
Słońce pięknie świeci!!

Aniu mój m dziś przegrzal zupke i była strasznie gorąca i m nie zauważył a to była sekunda!
Wsadzila paluszki do tej zupy!!!
Dopiero było, mówię wam!
Aniu ale nawet przez chwile nie miałam do niego pretensji
Każdemu może sie zdarzyć sekunda nieuwagi

Więc sie nie zadreczaj bo to dopiero poczatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka dziewuszki !
Prawie Was nadrobiłam, nie było tak ciężko ... uf !
My wczoraj byliśmy na imprezce, Julkę odwieźliśmy po godzince do dziadków. Wszystkim gościom bardzo się podobała, była zresztą bardzo grzeczna ... Ululałam ją i wróciliśmy na urodzinki.
Było bardzo fajnie, zlądowaliśmy o 00:00, wypiłam ze 3 piwka ... 🤪 a babcia została z butlą 🤪 Jak wróciliśmy to babcia lulała Julkę bo się budziła z krzykiem i nie dawała się odłożyć ... Babcia poszła, przejęłam Julkę i dopiero za piątym razem udało mi się ją odłożyć !! Tak płakała, szlochała, że pierwszy raz w zasadzie ją taką widziałam ... Mierzyłam jej temperaturę ale był normalna ale stwierdzilam, że dam jej czopek.... gówno właściwie dał bo usypiała na pół godziny, godzinę i się budziła ... wogóle nie spałam !! Dobrze, że mama przyszła 07:00 to ją wzięła a my poszliśmy spać na 3 godzinki, gdyby nie ona bo niewiem jak bym funkcjonowała ...

Gratulacje dla Filipka z powodu ząbalka oraz dla Szymusia !!!Super, że z Lenuszką wszystko już dobrze !!! Ona jest naprawdę klonem Twojego meża Andzia !!!
Monia 29- u nas niekapek narazie nie przeszedł, może zamało jej go daję , jakoś nie chce mi się z nią walczyć, dopiero co udało mi się nauczyć Julkę picia z butli więc narazie tym się cieszę, a niekapek pójdzie w ruch może za miesiąc.
Ania - nie obwiniaj się, czasu nie cofniesz, upadki się będą zdarzać coraz częściej - musimy się powoli do tego zacząć przyzwyczajać ! Ja chyba muszę opatentować kask dla niemowląt, aż dziwne, że nikt do tej pory na to nie wpadł - ja bym z chęcia kupiła taki kask - piankowy czy coś ... 😁 Dobrze, że Pawełkowi nic nie jest.
Fotkę zaraz wrzucę ale niewiem czy będę szybsza od imageshake, przez co mogę jeszcze wrzucić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buziaki dla Pawelka i wszystkich 8 miesieczniaczkow, bo juz nie nadazam 🤢
Filipkowi gratulujemy zabka!! za chwilke pewnie bedzie drugi 😉

Butterfly Nie jestes beznadziejna matka!!! Prawie kazdej z nas to sie zdarzylo. Nie da sie upilnowac dziecka na 100% inaczej nie bedziesz w stanie sie wysikac. Jak juz widzialyscie Adi pelza. Patrzylam dzis na niego, odwinal glowe momentalnie i uderzyl sie w prog lawy. Nie wywrocil sie, nic, po prostu machnal glowa..... skad mialam to przewidziec? Placz byl, wzielam na raczki, poglaskalam i tyle. Jeszcze nie raz sie piznie pewnie.
Motylku jesli mu sie nic nie stalo, to sie nie obwiniaj, a juz na pewno nie musisz sie nikomu tlumaczyc. Wiem ze to przykre, ale jeszcze nie raz nas to spotka niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...