Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Nie ma mnie bo Adrian jest bardzo chory. Zaczelo sie w niedziele, zwracal kilka razy, pozniej juz tylko biegunka. Wczoraj bylismy w szpitalu bo strasznie szybko sie odwadnial, dostal 500ml plynu i pojechalismy do domu. Nadal nie chce mi pic, ale troszke zjadl. Musze go dobrze obserwowac.
Schudl 400g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lekarze nie robili badan oczywiscie. Tylko z obserwacji stwierdzili ze wirus. Nawet kupki nie sprawdzali, zreszta sama woda i sluz, wczoraj nawet troszke krwi. dzis troszke zjadl i wypil, nawet troszke sie bawi, a wczoraj zero kontaktu z dzieckiem, bylismy na czas, bo by sie odwodnil na maxa. Na szczescie odwodnienie bylo widoczne i moglismy szybko interweniowac. Przez sonde dostal 500ml i do domu 🤢. Nie mam juz nawet spodni dla niego, wszystko brudne, tzn wyprane, bo piore na bierzaco.
Mam nadzieje ze juz bedzie lepiej. Goraczka spadla na szczescie. No i podaje mu tylko kilka lyzeczek stalego jedzenia, mleka nie daje bo tym bardziej wywoluje biegunke. Takze spokojnie i powoli mu dajemy pic i jesc, nie zawsze chce.
Bardzo widocznie ma duzy brzuch, jak balon. Podobno powietrze ale ja juz nie wierze lekarzom tutaj.
Podejrzewam ze moze jakis rotawirus, ale tutaj znaja tylko pojecie "wirus". Nie wazne jaki, sam musi przejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JEJAA DUŻO ZDRÓWKA DLA ADRIANKA 😘 mam nadzieję, że szybko minie, bo wiem jak to jest mieszkać w kraju gdzie służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia...
no i gratulujemy górnych ząbalków! 🙂

buziaki dla 10miesięcznej już NIKI 😘

IVI Mamusiu number2 nasze GRATULACJE! 😘 wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena dokładnie wygląda to jak u Marysi na początku, później zelżało, kupy były płynne, wymioty ustały, gorączka spadła i znowu po jakiś 2 dniach od nowa... ta choroba idzie falami... myjcie porządnie ręce za każdym razem najlepiej jak dotykacie Adiego i po kontakcie, to ważne, i wmuszaj w niego picie, jakiekolwiek, wodę, soki, herbatki, zupy płynne, albo rób mu płynne jedzonko i miksuj na maksa wtedy chętniej powinien jeść a co za tym idzie przyswajać wodę... ja nawet bardziej płynne kaszki robiłam Marysi, żeby tylko jak najwięcej tej wody jej dać...
Bidulek kochany 😞 ucałuj go od nas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlasnie, a tu mu juz nie chcieli wlewac. Tylko 500ml i do domu.
Wlalam dzis w niego tylko 60ml i ok. 100g razem marchewki i owocow. Nie chce za duzo jedzenia dawac, bo brzuszek moze nie wytrzymac. Probiotyk podalam w nocy z herbatka, tez w sumie po kilka lyczkow z 60ml wypil.
Kupka teraz byla w miare stala, ale obtoczona woda, wiec zobaczymy.
Skurcze brzucha nadal ma, masakra.
Tak mi go szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Marysia piła ponad 500ml samego soczku rozrobionego z wodą i mówili, że mało i ciągle była odwodniona 😞
Raz też nam dali tylko kroplówkę i wypuścili, ale 2 dni później przyjeli nas na oddział... probiotyk 2 razy dziennie dawałam dicoflor, a w szpitalu zwykły lakcid dostawała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdrówka dla Adrianka.
ja to sie czepnąc musze ale uwazam że jesli dziekco ma wirusa- i zwracał najpierw czyli wymioty miał potem biegunka to chyba powinien dostac kroplówke która szybko nawodni dziecko a nie przez sonde płyny! przez sonde płyny które zaraz mógł w sumei zwrócic.duzo siły Ci zycze Marlenka w chorobie małego obyscie nie musieli juz jechac do szpitala. Marlena a u was nie było szczepien na rota? bo niby lzej sie przechodzi ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po pobraniu krwi mały płakał, wredni ludzie wpoczekalni i cudowny tatus Filipka który poprzepuszczał wszystkich bo wszyscy sie mu wchrzanili, a jak ktos chciał bysmy weszli przed nim to on zanim zdazyłam cos powiedziec podziekował i powiedział nie!!!!no masakra. dziekco marudzi ze spiace, a ten nawet nie wiedział za kim jest. tak to jest mu powiezyc dyplomacje.nastepnym razem wszystko ja załatwie.Boze ale mam "faceta".siedziałam najpierw za dzwiami od laboratorium ale widziałąm z epo nas wchodziły blizniaki, a my w rezultacie poszlismy po 10ciu osobach po blizniakach. ja powiedziałam nie bede sie odzywac bo to on załątwia dzis wszystko. na koniec mu powiedziałam co mysle...płakac mi sie chce ze mam takie kluchy, a nie faceta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jeszcze zapomniała: chrzest.........
okazuje sie ze 20ego maja moj T oczywiscie zapomniał mi powiedziec ze ma koncowe egzaminy z najwazniejszego przedmiotu. chrzestny ma chrzest w rodzinie gdzie jest chrzestna jego zona, a awaryjny chrzestny ma egzaminy razem z T. wiec maskara bo tylko raz w miesiacu w tym drugim kosciele gdzie moja siostra mzoe byc chrzestna czy tam swiadkiem chrztu to maja chrzest raz w miesiacu. ja mam dosyc przenoszenia kolejny miesiac chrzest. bo przez moją siostre ciagle jest przenoszony bo miałą co miesiac zawsze przyjechac a nie przyjezdzała. a raz przez chrzestnego i jego zonę bo im nie pasowało...chciałam ochrzcic Filipa jak miał 3 miesiace a teraz coraz dalej niz blizej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joł laski !
Dawno mnie nie było - nie mam czasu, Julka ma chyba jakiś skok bo nie chce spać w dzień a w nocy budzi się od kilku dni m.w. co godzinę ...
Pozatym w niedzielę mamy CHRZEST więc jest trochę zamieszania i szykowanie ...
Mam nadzieję, że u WAS I MALUSZKÓW wszystko wporzo, może potem zajrzę troszkę poczytać.
MIŁEGO DZIONKA, BUZIOLE 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
Hej dziewczyny,
Nie ma mnie bo Adrian jest bardzo chory. Zaczelo sie w niedziele, zwracal kilka razy, pozniej juz tylko biegunka. Wczoraj bylismy w szpitalu bo strasznie szybko sie odwadnial, dostal 500ml plynu i pojechalismy do domu. Nadal nie chce mi pic, ale troszke zjadl. Musze go dobrze obserwowac.
Schudl 400g.


ZDRÓWKA DLA ADRIANKA !!! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Pewnie znów złapał coś w tym żłobku ... 😞 😞 😞 Ja pitole 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...