Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej!!

My z mpadlismy wczoraj przed 23 chyba..
W nocy Niki od 4plakala i nie spała
Wzięłam Ja na ręce to zachcialo mi sie do toalety i m przyszedł w ostatniej chwili bo byłaby kaluza hihihi
Generalnie nie wiadomo o co chodziło
Może po tym upadku w wannie, przez sen jej sie przypomniało ?!
Wiem ze oddałam ja m, wróciłam do sypialni i Boryś zaczął kopać mnie pi zebrach (pewnie jak miałam Niki na rękach to go przygniotlam) i tak czy siak nie spalam tylko jeczalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A ja mam takie pudełko białe pampersa do chusteczek ale dostałam w spadku od sis tez widziałam tylko nivea

Zaraz kopiuje przepisy! Czekam na ten popisowy Myszy;-)

Juz ponad 30min murarze pracują ;-)))
Slonko świeci ;-) tylko głowa boli po takiej nocy.
Ale to nic. Jeszcze poczekam troszkę ;-))

Agata a tobie juz przeszło? Dobrze sie czujesz?
U nas nie ma aż takiego kultu ulicy sezamkowej jak u was, ja pamietam w Galway jest ogromny przeogromny sklep tylko z zabawkami!! Znalazłam tam chyba 3 lata temu super Elmo (nie takie badziewie co u nas sprzedają...)
I jak Niki sie urodziła to go zamowilam dla niej ;-) Obejrzalam te w Pl i Stwierdziłam ze to szit.
Bardzo go lubi ale szału tez nie ma, jeszcze za mała pewnie..


Co do pieluch ja miałam raz dady ale jakiś czas temu to Niki dostała pierwszego dnia krostek na dupci:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aj z tymi pieluszkami to widzę bardzo indywidualna sprawa, każdej z nas pasuje coś innego 🙂

Witam z rana 🙂
Kawa prawie wypita, za oknem szaro 😞 i zapowiada się deszcz bleeee.... a dzisiaj jesteśmy umówione z koleżanką moją, która mi zdjęcia na ślubie robiła i panieńskim i ma popstrykać foty Marysi 🤪 oby nie lało jak będę do niej jechała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas już jeden mur stoi 🙂 (czyt. pokój dzieciaków ma już wszystkie 4 ściany 🙂) tylko dziurę zamiast okna jeszcze 😞 ale to nic, nad resztą można pracować 🙂
teraz stawiają ścianę salonu (dlatego że powiększyliśmy metraż 🙂)
równocześnie przyszedł ogrodnik i wycina wszystkie krzaki teściowej (ona o nic nie dbała a z kwiatów się zrobiły badyle..) i gruszę bo już niestety się nie nadaje..
Niki nie chciała spać, m wziął ją na ogródek i ogląda jak panowie jej domek budują 🙂
ja jeszcze nie widziałam więc zaraz zmykam!!
dopijam kawkę bo 4 nad ranem to zdecydowanie dla mnie za wcześnie na pobudki 😞

Andziu mogę coś zrobić, nie wiem dać do jedzenia, smarować etc. żeby te trójki jej wreszcie wyszły?! już chyba 1,5mca ma baaardzo napuchnięte dziąsła, nawet już coś prześwituje na dole ale tylko od dołu (białe od korzenia, nie od góry) a zębów jak nie było tak nie ma 😞
podejrzewam że w nocy to było powodem, ślina kapie jak u buldoga itp..
Mogę jej jakoś pomóc?!

ja myślałam żeby Boryskowi od początku dać jakieś babydreamy czy coś takiego ale nie mam serca.. spróbuję po ok 3 mcach podmienić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po długiej nie obecności ale nie mam czasu na neta bo od 3września jestem sama z Szymkiem bo mąż w szpitalu w Elblągu na rehabilitacji już 3tyg go nie ma ma wyjsc w środę 26 🙂
A tak mały daje w kośc że hej 4 mu idą obydwie górne już je widac ma łącznie 8 ząbków na dole tylko 2 jedynki ma.coś dolna szczęka mu stanęła he
Co do rozwoju to siada sam nadrobił jedynie co to wstac nie umie sam uczę go ale próbuje.Od tygodnia puszcza się by sam chodzic ale jeszcze trzeba za nim biegac bo go bujnie co jakiś czas wiec zakładam mu szelki i z nim chodzę.za 1 rączkę chodzi super.no albo jak nie ma szelek to za nim biegam i po całym dniu mam dośc padam wieczorem na pysk.
po zatym ok Pozdrawiam was wszystkie gorąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no oj to latanie za dzieckiem mnie tez wykancza 😁
witaj Monia! a ile ma jescze byc Twoj mąz na rehabilitacji?
kiedy wy macie czas tak gotowac, piec? ja ledwo co koniec z koncem wiąże.
co do husteczek nivei to np ja jestem zadowolona z pure and fresh bo sa mokre a te soft and cream sa suche.
dady wg mnie sa super ale..ja czuje wilgoc reką bardziej niz w pamperach active. natomiast fakt ze w pamperach jak duzo nasika naraz to potrafi byc mega wiszacy pamper jak Mysza mowi ze w kroku wisi do kolan hehhe.dlatego ja nie stosuje na dzien bo bym musiałą po kazdym piciu zmieniac.babydreamy natomiast mi wkłąd sie rozlatywał po prostu zbijał sie w kule i latał po pieluszce jak przechylałąm.u nas krostki były po trzech próbach z przerwami pampers active. ale po kolejnej przerwie i 4ej próbie skóra sie przyzwyczaiła.a po dadach nigdy.hehe. po prostu kazde dziecko ma inną skórę i inny tyłek hehehe
pomysł na mokre chusteczki sprzedany od kolezanki ale jescze nie wypróbowany: przełozyc chustki spodem na gore. podobno wtedy nasiąkają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam z Małą na sesji u koleżanki i było super, efekty na fb 🙂 bardzo jestem zadowolona z fotek i napatrzeć się nie mogę, a przy okazji reklamę dziewczynie robię, bo jest serio dobra 😁

ogólnie to dzień szybko nam zleciał... a teraz mi się dłuży, mój R kończy za 10 min pracę więc tak koło 22 powinien być w domu... buuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heloł!

Zimno od rana :-(
Niki wstala o 6:08 ale w nocy 3 razy płakała :-( znowu coś...
Mnie boli gardło i mam chrype ciekawe skąd jak nie wychodzę z domu :-(
Wczoraj byłam Max 30min na ogrodku...

M robi sniadanko z Niki, ja z nosem pod koldra..
Kolejny tydz za nami, zaczęliśmy 39 więc w sumie z górki ;-)
Teraz juz chciałabym dotrwac do końca!!
Pan od wykończenia był wczoraj, w poniedz zaczyna. Będzie mi lżej na porodowce jak juz po 2 dwóch tyg pójdę bo juz będzie "widać" nasze mieszkanko;-)))

Miłego i Pogodnego Dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
pobudka o 7 ale do 8 jeszcze drzemałam jednym okiem 🙃
Odprowadziłyśmy R na autobus, wieje jakby chciało głowę urwać ... a mieliśmy iść na regaty bo dziadek startuje... chyba odpuścimy bo jeszcze trochę kataru Marysia ma...
a w przyszłym tygodniu mają być znowu upału po 30 stopni... ta pogoda chce nas wykończyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! 🙂

kiedy to choróbko pójdzie w diabły... rano nie dałam rady śliny przełknąć... dobrze, że Miłoszkowi tylko katar został.. i ładnie schodzi, na szczęście kolor białawy.

dzisiaj będę piekła placka drożdżowego z jagodami według przepisu Gosi mamy 🙂 zobaczymy co mi wyjdzie dobrego 😉

no i czekam na przepis na tort orzechowy a la Mysza 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
no oj to latanie za dzieckiem mnie tez wykancza 😁
witaj Monia! a ile ma jescze byc Twoj mąz na rehabilitacji?
kiedy wy macie czas tak gotowac, piec? ja ledwo co koniec z koncem wiąże.
co do husteczek nivei to np ja jestem zadowolona z pure and fresh bo sa mokre a te soft and cream sa suche.
dady wg mnie sa super ale..ja czuje wilgoc reką bardziej niz w pamperach active. natomiast fakt ze w pamperach jak duzo nasika naraz to potrafi byc mega wiszacy pamper jak Mysza mowi ze w kroku wisi do kolan hehhe.dlatego ja nie stosuje na dzien bo bym musiałą po kazdym piciu zmieniac.babydreamy natomiast mi wkłąd sie rozlatywał po prostu zbijał sie w kule i latał po pieluszce jak przechylałąm.u nas krostki były po trzech próbach z przerwami pampers active. ale po kolejnej przerwie i 4ej próbie skóra sie przyzwyczaiła.a po dadach nigdy.hehe. po prostu kazde dziecko ma inną skórę i inny tyłek hehehe
pomysł na mokre chusteczki sprzedany od kolezanki ale jescze nie wypróbowany: przełozyc chustki spodem na gore. podobno wtedy nasiąkają 🙂


Beti jeszcze tydzień albo dwa 😞
A wasze dzieciaczki już wszystkie chodzą same?
Kurcze jak ja się za wami stęskniłam.
Też zazdroszczę tym mamom które pieką ciasta dla mnie dzień za krótki jest he
Czerwcówka zazdroszczę Ci własnego domku 🙂
Mąż mój dobrze się czuje tylko rana go swędzi ma bliznowca za szybko się goi.
pozdrawiam was gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Obiadek jest... w sumie 4ro daniowy ;p haha dla Marysi krem z dyni, i pulpeciki w sosie śmietanowo-koperkowym, dla nas zupa hmmm nie wiem jaka... ale dobra z kluchami, kotlety mielone i duszone, kalafior i kasza gryczana... i serniczek 🙂

Mary zjadła zupkę idziemy na spacerek 🙂

No i już po drzemce... coś wcześniej dzisiaj... ech zobaczymy o której padnie wieczorem, bo ostatno śpi w dzień jak jej się podoba...

nadal strasznie wieje...

Monia dużo zdrowia dla męża... i cierpliwości dla Ciebie, chociaż i tak super sobie radzisz ze wszystkim :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miłek powoli się już budzi.. tylko 1,5h spał coś krótko..
placek w piekarniku 🙂 paznokcie pomalowane 🙂 pogoda cudna 🙂 zje mały obiad i lecimy na dwór. a dziś je to samo co my 🙂 upiekłam szynkę w przyprawach i czosnku 🙂 do tego warzywa i ziemniaki 🙂

MAgda 4 dania zrobiłaś 😮 szacun 🙂 masz powera 🙂 i jak krem z dyni smakował Marysi??

Monia dzielna z Ciebie kobitka, życzę Ci żeby Twój mąż szybko wrócił do formy 🙂 zdrówka! 🙂 no i widzisz Szymuś już takie postępy zrobił! Brawo!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny pamiętacie skuteczne sposoby na bol gardła w ciazy?!
Mleka, cebuli nie dam rady niestety.. Od razu odruch wymiotny:-(
Oprócz tego ta cukrzyca więc herbatka z sokiem z malin była raz i wiecej odpada :-(
Tantum Verde od rana ale pomaga tylko na chwile.
W tej chwili to juz tylko pozostał mi szept..
Temp chyba nie mam, lekki katarek ale to chyba każdy teraz ma od zmiany temperatury...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie Polozna mi doradzila strepsils a w ulotce mam napisane w przeciewskazaniach o III trymestrze, podobno obniża krzepliwosc krwi a przy Niki i tak miałam za niska i coś mi dawali na to, teraz nawet badań nie miałam :-(
Więc wszystko co do ssania raczej odpada
Wypilam kolejna herbatę z s malinowym i było lepiej przez kwadrans więc jest szansa ze w nocy przejdzie

Agata a jaka sól do tej plukanki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!

Ja na momencik 🙂

Monia, dużo zdrowia dla Męża.. A Szymek zuch chłopczyk, pięknie wszystko nadrabia!!! 🙂 Daj mu buziaka od e-cioci :* SIł dla Was :*
I jaki z niego przystojniak na rowerku 🙂

Mysza piekłam ciasta według Twojego przepisu... Sernik jak dla mnie pychozja... Tylko w produktach napisane biszkopty, a poźniej robię, czytam co i jak a tam herbatniki 😜 i tak dałam biszkopty, bo herbatników nie miałam 😉 Next time będzie zwykły upieczony biszkopt 😜
A ucierany fajny, ale chyba za dużą blachę mam bo za mało owoców było, a za późno już na dosmażanie, bo ciasto w blaszce.. No i kruszonka trochę twarda wyszła, ale to i tak cud że sie udały obydwa, zero zakalca, zero zważonego ser 😜 Mąż cały dzień chodził i podjadał, a to tego a to tego placka 😜


Madzia zdjęcia Mery śliczne! A jaka już duża jest... Śliczna :*

Iza ja nie pomogę niestety ze specyfikami bo tantum verde tylko używałam.. Zdrówka Kochana :*

Do jutra pa! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...