Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ależ tu cisza..

ja właśnie podżeram drożdżówkę i popijam herbatką mocno cytrynową 🙂 mniammm
zrobiłam dzisiaj budyń z galaretką i malinami.. ale jeszcze galaretka nie stężała, czekam a potem muszę jeszcze ubić bitą śmietanę na wierzch i zjeść.. ale chyba jutro bo już za późno na takie kalorie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agata mam ten syropek, psiku psiku TV i tabletki do ssania TV
Z gardlem lepiej poza tym ze został krótki bólach kaszel

Nos mi zawaliło jeszcze gorzej, co najdziwniejsze zaczęły mnie boleć WSZYSTKIE ZEBY !! I to jak cholera! Poza tym łamie mnie w krzyżu, przed chwila nie mogłam wstać z krzesła bo stawy biodrowe jakby mi sie rozeszły :-(

Jak sie położe to jest jeszcze gorzej, mały wali po pecherzu, z nosa kapie, kości łamią i teściowa przychodzi pogadać.. Temperatury na szczęście brak 37 i o tyle dobrze
Polknelam tablete przeciwbolowa to zeby przeszły i na razie wyciagnelam nogi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny... Tego się nie spodziewałam, miałam prawie 50 stron do nadrobienia!Dwa dni czytania! Szok.
Ja mam tyle Wam do opowiedzenia, że chyba nie ogarne wszystkiego.
Co do Bioaronu to my też podawaliśmy już, bo lekarka kazała i wszystko ok.

Byliśmy na weekend w tym zameczku prezydenckim w Wiśle. Było cudnie. Wreszcie trochę spokoju, spędziliśmy sobotni wieczór w Spa w Gołębiewskim 😁 Żeby tego było mało dzisiaj...dostałam awans. I to jaki! Pierwsza po pani prezes! Masakra. Przeskoczyłam moją bezpośrednia przełożoną i teraz ja jestem jej szefową. Szok. Stało sie to tak nagle i tak bardzo się tym przejęłam, że się chyba pochorowałam (głupia!). Dostałam dziś drgawek, na wymioty mnie bierze, słabo sie czuje. Chyba za dużo wrażeń... Co za tym idzie.. Za 2 tygodnie wracam na pełny etat, bez godziny na karmienie. Paweł idzie na jeden dzieńna 5h do Klubu Malucha. Wszystko już załatwione. Grupy 6-7 osobowe, za miesiąc wyjdzie mnie to 150zł, więc nie jest źle. Mam jeszcze 2 tygodnie, żeby się z nim przejść i zobaczyć jak to wygląda.

Tyle przepisów dałyście, że nie nadązam za Wami. Jesteście naprawde super żony i matki. Ja nie mam na nic czasu. A w czwartek mam kolejną imprezę rodzinną i jak zwykle jest spinka z tym, co mam podać na kolację ciepłego 😞 chyba pójdę na łatwiznę i zrobię szaszłyki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
a ja czekam na paczkę z PL, zamówiłm Miłkowi do pokoju literki - jego imię, deseń i dekory jak w imieniu LEON: literki nie mogę się już doczekać jak przyjdą 🙂


literki super! ja jak będę w końcu urządzać pokój Bo to tez mam w planie coś takiego... tylko kiedy ja sie wezmę za ten pokój... w ogóle to ostatnio myślę o wyprowadzce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza oj tam oj tam, ostatnio bardzo krytycznie patrzę na siebie... odmawiać sobie nie odmawiam, ale staram się nie jadać kolacji. No i ćwiczę znowu, żeby pozbyć się tej wciąż istniejącej pociążowej oponki 🙂 ostatnio cały czas się użalam nad sobą, a od gadania kg nie zlecą, więc wzięłam tyłek w troki i jazda!! 😁 😁

dobra do jutra laski! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!

Aniu Gratulacje!!!
To napawa optymizmem, ze jeszcze gdzieś w tym kraju pracodawca docenia solidnego pracownika! Do tego Matkę Polkę!! Zreszta sama zapracowalas na ten awans!!
Nie martw sie chwila i ogarniesz wszystko!!

Gosiu a ty co z ta przeprowadzka?! Ktoś wam tam żyć nie daje? Czy coś fajniejszego na oku macie?!

U mnie noc porażka, głowa pęka, skropilam poduche Olbas oil i nawet sie przespalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trochę.. Niki ok 3 zaczęła płacze ale na szczęście m sie nią zajął.
Godzine walczyła ze snem.. Ma fazę na ta lale Anabel od dziadka i nawet do posiłków ja zabiera.. A ona duża i ciężka więc jest kłopot, we dwie do krzesełka sie nie mieszczą..
Za chwile jej zamówie prezent od Boryska (tak poradziła Polozna) taki wozek-gondole Smoby dla tej lali;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza to super ze ci odratowali kompa ;-))
U nas pogoda letnia!!

Niki położona spać ja tez leglam. Wpuscilam kropelki do nosa i czekam na efekt.
Jest lepiej, nie łamie mnie juz tak, gardło 50% lepiej tylko nos zawalony(chyba zatoki) i gardlem sie oczyszczam. Bleee
Ale czuje sie juz 20-30% lepiej
Najgorsze ze ten kaszel powoduje okropne napięcia brzucha!!

Miłego Dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ,piszę jeszcze min w sprawie tego tortu. Polecam aplikację Ipla tam w wyszukiwarce wpisujecie Ewa gotuje 4 i pod koniec odcinka będzie tort. Rewelacja , wszyskto opisane, pokazane, nie może się nie udać. Polecam wszystkie odcinki, ja sobie oglądam i zapisuję to co mnie interesuje, obok w kajecie zapisuję numer odcinka i jak jest potrzeba to mam jak znalazł.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry! 🙂

Mysza no to niezła akcja z laptopem 😁 😁 na szczęście udało się naprawić 🙂 Co do Ewy ja też lubię jej program, jakoś tak fajnie się ogląda i dość ciekawe te przepisy 🙂 te wszystkie przpeisy któe nam dałaś to z tego programu?
Ja się w końcu sama zmobilizowałam i zaczęłam treningi 🙂 i jako tak lepiej się poczułam psychicznie 🙂

Iza bidulo jeszcze przez ten kaszel zacznie się akcja porodowa... Zdrowiej szybciutko! obyś była zdrowa i pełna sił na powitanie Boryska 🙂 a wózek uroczy, jest taki słodki jak przyszła właścicielka! 🙂 teraz takie cuda robią dla dzieci, że dorosły sam by się pobawił 😁 😁 a z tym prezentem dla Niki od Boryska świetny pomysł... muszę to zapamiętać jak ja będę się spodziewać drugiego szkraba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...