Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A ja przytyłam 24kg i dużo mi zostało 😞
Nigdy w życiu nie byłam taka gruba... źle mi z tym bardzo 😞
Jak się wzięłam za siebie, schudłam 11kg to zaszłam znów w ciążę 😁

Na szczęście lekarz wykluczył chlestazę u Ciebie Iza.
Moja koleżanka przez cholestazę miała rozwiązaną ciążę w 36tyg i to CC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jakby mnie ktoś pokrzywa po brzuchu smagal
A o efekcie wizualnych nie wspomnę
Ale jak to jest ze wczoraj zeszła mi skora a dziś od nowa ?!? Chore to jest..
Zmienilam balsam na krem po 1 dniu
A niczego nie dam rady bo oszaleje
Teraz jak juz sie lepiej czuje i mogę wytrzymać do terminu to takie historie fuck!
Ginowi nic nie mówiłam bo wiem co by powiedział czyli nic z sensem :-(

Obiad podano!
Zupa bez wywaru i dwie parowki plus świeże warzywka ;-)

Właśnie oglądam przyjaciółki i aż mnie skręca!! Ku*wa!! Puścił sie i odszedł a teraz chce jej dziecko zabrac!!! Życie jest okrutne!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jeszcze dorzucę małą radę, może napij się Calcium, jest dobre na wszelkie uczulenia.
ja miałam pod koniec ciąży takie czerwone, swędzące krostki na brzuchu, wyglądało jak pokrzywka, przestałam smarować BIO olejkiem, który stosowałam całą ciąże i trochę złagodniało. piłam też wtedy wapno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a oto Miłego pokój 🙂 dodam, że nie urządzałam mu pokoju tak super extra... bo szkoda mi było kasy 🙂 tak porządnie będzie miał urządzony pokój w Polsce 🙂







[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dsc1454l.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img705/1687/dsc1454l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

pokój w zasadzie urządzony w Ikei 🙂 jedynie dywan zamówiłam w PL no i ozdoby ścienne 🙂

co myślicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata jak to nie jest super, extra pokój to ja jestem dziwna, zajebisty ten pokój!!! jejku jak ja bym chciała żeby Marysia miała swój kącik a nie wszystko na kupę... buuuuuuuuuuuuu

zazdroszczę Miłkowi pokoju haha dobra jestem 😉
a do PL kiedy się przenosicie? bo wywnioskowałam, że macie takie plany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza naklejki super!

Jakbym miała możliwości to sama bym Mary pokój wymalowała w jakieś ozdoby, niekoniecznie postacie z bajek, ale myślę że np. zaczarowany ogród z jakimiś elfami bym wymyśliła 🤪 albo bym do pomocy jeszcze znajomego tatuatora wzięła i byśmy coś zdziałali o jejjjjj, ale dałam się ponieść marzeniom, teraz pewno mi smutno będzie... ech... życie...

idę ścielić, łóżko, robić kaszę... szykować spanie i w ogóle...
R znowu do 21 w pracy, ale jutro ma wolne 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Od razu smutno!
Trzeba sie brać do roboty i powoli usamodzielniac ( czyt jak najdalej od wiedzmy!!!).
Trochę ciężkie nam sie trafiły czasy na zakładanie rodzin i usamodzielnianie ale inni maja gorzej.
Ja sobie czasem popatrzeć na te programy Cejrowskiego czy Wojciechowskiej i od razu przestaje narzekać. Wiadomo ze byśmy chcieli wszystko dla naszych dzieci. Ale na to trzeba czasu, nic nie spadnie z nieba. Co najwyżej od rodziców a sama widzisz jak można z nimi wytrzymać... Nie da sie długo!!

Spadam na zakupy spożywcze do Tesco
Niki śpi
Odezwę sie pózniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda bo ja właśnie chciałabym w przyszłości zrobić coś Miłemu w pokoju takiego extra na całą ścianę.. coś tego typu co Iza pokazała... a tu nie będę tak malować, bo wynajmujemy więc bez szaleństw i tak i tak ponaklejałam sporo naklejek czego nie wolno, ale mam to gdzieś, dziecko musi mieć kolorowo w pokoiku 🙂
Co do planów, to mamy takie żeby wrócić 🙂 żeby już Milo zaczął polską podstawówkę... bo tu poziom jest strasznie niski i nawet w trakcie jego szkoły jakbyśmy chcieli wrócić to on sobie po prostu w PL nie poradzi. Mamy plan taki żeby kupić działkę, wybudować chatę i wtedy wrócić... działkę w przyszłym roku planujemy kupić, ale wiadomo jak to z planami czasami bywa... mam nadzieję, że wszystko wyjdzie tak jak zaplanowaliśmy... czyli okoLo 4 lat tu zostaniemy., w tym czasie chcemy kolejną dzidzię urodzić, bo tu benefity są super na dzieciaki.. pieluchy, mm w przeliczeniu na zł w takiej samej cenie jak w PL, a zarobki 9-15 euro za godzinę... mój mąż jak pójdzie extra w sobotę albo niedzielę, to ma 20e za godzinę.
więc jeszcze trochę musimy przetrzymać w tej szarej IRL... ale czas tak szybko leci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ivi to straszne co piszesz.. Z tymi nerwami, płaczem.. Biednaś sama, kiedy Twoj M wraca? (wnioskuje ze gdzies wyjechał bo ostatnio pisalas ze sama w nocy sie z Lenka bujałas)... Ale chyba kazda z nas ma momenty niemocy. Szczególnie jesli chodzi o bobaski.. Ja siwieje i dostaje szału jak Filip sobie chodzi i macha rekami i głową naraz, a tu filar, a to wyspa w kuchni, schody.. No normalnie rozwala mnie wtedy! Ale co ja tłumacze a on i tak swoje a później płacz.. :/

Iza przytyłaś malutko i jesteś super laska!! Nie zapominaj że ciąża to stan wyjątkowy!

Agata mnie zamurowało jak zobaczyłam pokój Miłosza! Cudny!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!

Poklaskane z rana ;-)

U nas juz Niki po sniadanku, ja pospalam do 6:05 bo o tej m przyniósł mi córeczkę;-)) ale noc miałam tylko dla siebie;-)

Wczoraj tak sie wymeczylam ze klasach sie spać przestraszylam sie ze przecież mogę rodzic a siły nie mam :-(
Czyli strach mnie oblatuje ;-)
Zaraz prasowanko kończę, a jak Niki pójdzie spać to szykuje pizzę na obiad ;-) a co!!
Dziś chyba zajmie sie kosmetyka "swoja" bo lepiej być gotowym ;-)
Robię wszystko dla wszystkich, ogarniam wszystkie tematy tylko siebie zostawiam na koniec bo chyba podświadomie sadze ze to odwlecze porod...


Miłego Dzionka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane!!

Z dzidziusiem wszystko dobrze!!
Leży główką w dół, waży 1154g i ma puckowatą buźkę 🙂
Akurat spał więc można było Go pomierzyć i okazuje się, że też [raczej] będzie długi bo jego kości udowe już są ponad 2tyg do przodu 😮
U mnie podwozie pozamykane 🙂

Byliśmy na grillu u znajomych.
Wróciliśmy o 2 w nocy, odwiozłam mamę i kurde miałam ochotę poszaleć autem ale policaje stali i dupa blada 😁

Agatko, pokoik Miłka jest BOSKI!! Na prawdę urządzony ze smakiem i gustem, bardzo stymulujący dla dziecka 🙂))
Zakupiłam wczoraj Olbas oil i Lenka się inhaluje!
Dziękuję za ten specyfik bo na prawdę jej pomógł!

Basiu, mój mąż jest z Nami... Ale niestety On nie wstaje do dziecka a ostatnio zaczął współpracę z inną firmą i ciągle jest w pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi to super!!!
Uglaskaj brzunio ;-))

Nie szalej autem, teraz jesteś matka Polka podwójna a to zobowiązuje ;-)
Ale coś w tym jest bo ja właśnie w ciazy nauczyłam sie porządnie jeździć i ten stres gdzieś zniknął ;-)

Ja juz po kąpieli w piance, sniadanku z m, poprasowalam juz wszystko do końca, ogarnelam sypialnie, wpuscilam elektryka i poczestwowalam kawusia ;-)
Niki właśnie wstala więc zaraz idziemy robić pizzę ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda umieściła dosyć ciekawego linka na fb
Nie pamietam czy tez tutaj a wiem ze nie wszystkie przeglądzie fb
Właśnie dzwonilam do sis w tej sprawie (ona nis miala pojecia) więc może i tu wkleje linka
Dzięki dla Magdy

http://www.pro-test.pl/news/195260,0/Uwaga+na…_…niebezpieczny+płyn+do+kąpieli+z+Rossmanna.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja chyba oszalałam.. robię jak głupia!! wszystko pokrojone w kosteczkę, pieczarki w piórka, ser starty, ciasto wyrobione -rośnie. Nawet wymyłam piekarnik do chleba!!
nie mogę przestać "coś robić" no muszę!! jakbym coś wciągnęła słowo daję!!
Niki na spacerze z babcią (ufff) a mnie coś w końcu złapało w nogę i nie mogę nią ruszyć 😞 więc zostałam zmuszona do położenia się na chwilę..
To chyba ten power przed porodem! Pewnie gdzieś tam pod włosami jest taka zależność: Jak Coś Robię to przecież nie zacznę rodzić!!

To już chyba panika.. Jutro przełom 39/40 tyg i chyba tego się obawiam..

Daję sobie siana przez 30min 🙂 " Nie ma mnie dla Nikogo 🙂) "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry! 🙂

Iza ja też uwielbiam pizze domowej roboty! 🙂 też mam fajny przepis. podziel się swoim 🙂 ☺️

i jak tam Borysio szaleje?? szykuje się na wielkie wyjście?? 😉

u nas zajęty weekend. Wczoraj roczek u sąsiadów, a dzisiaj idziemy odwiedzić malutką bratanicę... Łucja chcą ją nazwać... jak mi się to imię nie podoba... a Wam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Ja wczoraj jesZcze skroilam wielka porcje sałatki jarzynowej z majonezem...
W nocy pare skurczy ale nic nowego. Tyle ze bardzo bolało. Ale taki bol to pryszcz.
Na sex nie miałam siły..
Za to dziś od rana juz 2h spalam, wczoraj tez miedzy pizza a kawa ok 45min.
Zbieram siły.
Teraz sie ubralam w koncu (jestem nieprzytomna) i m mnie wyciąga na pokaz bo odrestaurowali jakiś samolot z czasów wojny i coś tam coś tam.. Mieli jechać we dwójkę ale chyba stwierdził ze boi sie mnie zostawić ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...