Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no właśnie ja też się staram nie podawać słodyczy, żeby za bardzo isę potem nie dopoinał, a druga sprawa to wiadomo że taki bąbel dobrze zębów nie umyje i boję się o próchnicę, chrześniak mojego męża na 18 miesięcy i czarne plamy na jedynkach górnych - efekt ciągłego żucia mamby... nic nie chciał jeśc obiadu czy śniadania tylko lizaki i mambe, no a rodzicom nie chciało się z dzieckiem użerać i szli na łatwiznę dając mu to co chce..
u nas flipsiory, herbatniki, biszkopty i paluszki z sezamem.. albo lubiś czy jakoś tak -to ciasteczko z nadzieniem waniliowym 🙂 no i jak upiekę cosik to też daje troszkę... generalnie lizaków, gum i czekolad jeszcze nie smakował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Lenka lubi tylko czekoladę ze słodyczy, a dostaje pół kostki na tydzień, czasem w ogóle… Przez niepodawanie słodyczy nie przyzwyczaiła się do ich smaku i Lubisie czy inne tego typu przekąski mama musi sama zjeść, ciastek też nie zje… jedynie chrupki albo krążki ryżowe czy andruty, paluszki lub zwierzątka junior z lajkonika i krakersy.

Lenka czasem 30min myje zęby, co chwile przychodząc abym jej zmoczyła szczoteczkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mu wstałyśmy 15min temu 😮 masakra wszystko mnie boli, już dawno nie spałam tak długo... 😮

Aj z tym myciem zębów, Marysia na przykład myje tylko te na dole, a na górze muszę jej myć ale jest walka o to, bo nie chce mi szczoteczki oddawać 🤔 no i musi też trzymac pastę, że niby sobie sama nakłada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry!

mnie rozłożyło... nie cierpię chorować, łeb mi pęka, nos zapchany..

u nas z tym myciem zębów jest kiepsko. Miłek się bawi szczotką, gryzie drugą stronę, a jak ja chce mu muyć to jest rozpacz że zabieram szczoteczkę a po drugie zaciska usta i wykręca głowę... takie to moje dziecię uparte 🙂

Iza czekam na wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
Dobry!

mnie rozłożyło... nie cierpię chorować, łeb mi pęka, nos zapchany..

u nas z tym myciem zębów jest kiepsko. Miłek się bawi szczotką, gryzie drugą stronę, a jak ja chce mu muyć to jest rozpacz że zabieram szczoteczkę a po drugie zaciska usta i wykręca głowę... takie to moje dziecię uparte 🙂

Iza czekam na wieści 🙂


Ostatnio myślałam o Twoim problemie z myciem ząbków przez Miłoszka.
Nie widziałaś przypadkiem dwustronnej szczoteczki ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Przestało padać 🙂
U nas z tym myciem zębów też jest nijako...
Muszę się wybrać po jakies kalosze dla całej naszej 4ki , bo czas grzybów a w weekend pryskamy na działkę , więc trzeba się przygotować. Kupujecie maluchom kalosze?
Lecę na kawkę i kawałek ciasta, ( wczoraj w nocy piekłam 😮, ale pycha wyszło 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza ja tylko suszarki i prostownicy i czasem szczotki ;-)

A więc juz po obiadku, Niki walczy z zasypianiem.. Ja siedzę w pokoju obok i czekam...
U gina ktg ok, szyjka stanęła na 1cm, jest rozpulchniona, miękka ale jeszcze (tu sie zawahal) zamknięta. Powiedział ze wszystko to co czuje to przygotowanie do porodu macicy ale decyzje podejmie Boryś ;-) więc w sumie nic nowego mi nie powiedział
O! Wiem! Najciekawsze ze idzie właśnie na urlop! A wraca dokładnie w dniu mojego terminu!!!
Niezle... Za tydz ma przyjść do swojego Priv gabinetu tam gdzie ma Usg i powiedział ze do mnie zajrzy jeszcze... I co do tego dźwięku nie ma pojęcia co to jest! Ewentualnie za tydz na Usg popatrzmy... Czyli nic nie wiem poza tym ze wszystko jest ok i zostało czekać.

Zadzwoniłam do poloznej środowiskowej bo okazało sie ze tu zamawia sie wcześniej i przychodzi jeszcze przed porodem (sic!) zakłada karte itp
W wawie dzwonilam do przychodni ze urodziłam i przychodziła...

Wczoraj oglądaliśmy film o Indiach i tam były takie piękne kolory!!!
Teraz chyba zmienię kolorystyke pokoju dzieciaków!!!

Agata bidulko!! Nie daj sie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza ja też używam tylko szczoty suszarki i prostownicy 🙂 tak jak Iza 🙂, ale moja mami ma suszarko - lokówkę i jest bardzo zadowolona, tyle że ona ma krótsze włosy.

Iza no to tylko czekać kiedy Borysio zechce się pojawić po drugiej stronie brzuszka 🙂... jesteś tykającą bombką 🙂 dobrze że wszystko w najlepszym porządku 🙂
co do art to jakaś masakra! co się teraz dzieje...??? w głowie się nie mieści 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...