Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Iza fajnie, że noc się udała! Oby tak dalej!
U dietetyka, hmmm.. Jest spadek, nie jakiś duży ale grunt że do przodu ;-)
Ale za to jechałam dziś z kuzynką ona kierowała jej samochodem. No i na 50 był radar, szczeliło fotke jak ta lala a my 100 miałyśmy :-S mandat murowany, trochę mi głupio bo to ja ją wyciągnęłam w tą drogę. Ale z drugiej strony to ona kierowała.. Punkty powiedziałam że mogę wziąć na siebie bo nie mam nic, a z kasą hmmm.. Jakieś 600 lub 800 będzie.. Więc sporo :-/

A z M? Było jak jest. Odzywam się do niego, ale tylko kiedy muszę. No i dziś znów mi ciśnienie podniósł. Nie wiem jak będą wyglądały moje święta :-(

Byłam z Filipem do kontroli. Dostał drugą dawkę antybiotyku bo za szybko się skonczyl. Mam dać jeszcze że dwa dni ogólnie jest poprawa ale jeszcze chory jest ale jest ok już.
Agata ja do 4 miesiąca bralam czopki żeby nie wymiotowac a i tak codziennie z ranca mnie mdlilo i wymiotowalam... Ale jak tylko zaczął się 4 miesiąc to jak ręką odjął, więc glowa do góry 😉

Ja dziś miałam ciezki dzień, cały w samochodzie z przesiadkami idę więc spacbo wolne się skończyło i od jutra do soboty w pracy się kisze ;(

Kolorowych snów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczynki!

Ja mam mało czasu ostatnio... wzięłam się za siebie trochę byłam dziś na solarze a jutro do fryzjera po owy image! Mam ochotę poszaleć i idę do takiej mojej starej fryzjerki, która przyjechała na chwilę z Norwegi, liczę na to że coś fajnego wymyśli, a chodzi mi po głowie albo ten truskawkowy blond albo zimny piaskowy... nie mogę się zdecydować, może ona coś doradzi.

Agatka, pytałaś kiedyś na kiedy moja szwagierka ma termin, ona ma na 25 września, tak że trochę wcześniej od Ciebie. Widziałam się z nią w niedz, ona to ma jazdy dopiero, nie moze w ogóle otworzyć lodówki bo jej wszystko śmierdzi... zrobiła kiedyś jakieś zakupy to wszystko wywaliła wieczorem, jak do niej podeszła... mówi że masakra, strasznie ją mdli, nic nie może jeść, ma okropne wzdęcia...

Basia super że do przodu z dietą! oby tak dalej!

Beti nie obrażaj się, może rzeczywiście lepiej wyluzować troszeczkę, na silę nie doszukiwać się różnych rzeczy... poobserwuj małego, może to nowe umiejętności... a jeśli Cię to gryzie, to do lekarza uderzajcie! oby rozwiał Twoje wątpliwości!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NAsz Bo oczywiście dziś zgorączkował jak wróciliśmy ze żłobka, tak że moje pójście do pracy jutro stoi pod znakiem zapytania, miał 38,8... zero kataru, kaszlu... nie wiem co to moze być znowu... oczywiście przy gorączce dziecko marzenie, tylko przytulać się chciał i na rączki, taki grzeczny i spokojny.. szkoda że tak tylko przy gorączce jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie,
Beti jeśli Ci uraziłam-przepraszam. Zawsze tak reaguję, przez sąsiadkę. Wiktor przy porodzie był niedotleniony i teraz jeśli zamiast a psik kichnie a ciu ona już siedzi w necie i czyta a czemu tak a nie inaczej bo to może choroba.
To że w rodzinie męża są pewnego rodzaju choroby wcale nie oznacza że Filip je odziedziczy.
Do momentu kiedy nie stanie się coś poważnego ciesz się ślicznym synkiem, ciesz się z jego sukcesów i daj możliwość rozwoju a jeśli nurtują Cię pewnie sprawy idź porozmawiaj z lekarzem o swoich obawach i podejrzeniach, od tego oni są.
Nie uciekaj od nas, jesteś naszą dobrą duszyczką a im nas więcej tym ciekawiej 🙂

Ja w te święta odpuszczam ze sprzątaniem, nie robię mega demolki żeby coś posprzątać.
Sprzątam tak jak co tydzień, na niedzielę. Po co się zarzynać przez tydzień sprzątać aby dwa dni było czyściej niż zwykle.
Wczoraj byłam u fryzjera, normalnie zaczynam przypominać ludzia i fajnie że poszłam bo od razu inaczej się poczułam.
Doradźcie mi proszę, mamy komunię 11-05. Kompletuję ubiór dla Martyny ale utknęłam przy butach. Czy kupować Jej trzewiczki czy od razu baleriny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Dorotka ja to mam nadzieję , że 11 maja to już będzie upał 😁 😁 😁
Chyba bym się powstrzymała z zakupem butów do ostatniej chwili, będzie wiadomo jaka pogoda będzie.
Jezzzzu od rana mam ciśnienie podniesione, jak się cieszę m, że rozwiązałam umowę z energetyką, ciągle przysyłają po 700 zł do zapłaty i nie wiadomo za co...burdel tam mają jak nie wiem...dobrze , że mam wszystkie dowody wpłaty, pojechałam od rana i zrobiłam dym...a ile jest takich babulinek, które nie dociekają swego tylko dostają rachunek i płacą...ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza do centrum energetycznego, rachunki mam duże bo mam całe mieszkanie ogrzewane elektrycznie i płacę baaardzo dużo ale i tak mniej niż w energetyce, a do tego mam w gratisie wszystkie naprawy, wzywam fachowców typu hydraulik, ślusarz itd na koszt tego centrum, rachunki płacę co 2 miesiące a nie co miesiąc wszystko załatwiam przez telefon a u nas w energetyce , żeby coś załatwić to musisz zarezerwować sobie ze 4 godziny bo ludzi w biurze obsługi pełno, a na 12 okienek czynne 2 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A najlepiej energetyka załatwiła moją teściową , która rachunki ma popłacone co do dnia a nawet z miesięcznym wyprzedzeniem, a oni ponaliczali jakieś zaległości z 5 lat, co przecież co pół roku przychodzi wyrównanie więc logicznie dają co pół roku rozliczenie ewentualnych dopłat, czyli z 5 lat jeśli coś było nie dopłacone to z ich winy, naliczyli do tego odsetki mega z 5 lat więc wyszło ponad 400 zł z czego 200 to odsetki i termin zapłaty 7 dni, a jak nie to odcinają prąd , no kurna ja nie wiem w jakim świecie my żyjemy, ja to bym się kłóciła i grosza by ie dostali a teściowa z pieniędzmi w zębach poszła i zapłaciła i takim sposobem trzepią kasę, no rozbój w biały dzień. Jeśli już maja tam burdel i po latach przysyłają jeszcze jakieś rozliczenie przez swoje niedopatrzenie to przynajmniej darowaliby sobie odsetki, które wynoszą drugie tyle.... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotka nie sprawdzałam, ale ja tak jak pisałąm mam całe mieszkanie ogrzewane prądem, grzejniki chodzą 24 h na dobę, ciepłą wodę a prąd i , piekarnik a prąd i wszystkie sprzęty wiadomo lodówka, pralka, telewizory, komputery, akwarium.
Co dwa miesiące płacę im ok 300 zł ( a w energetyce co miesiąc 300) i teraz za cały rok dostałam coś około 2000 dopłaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam umowę z energetyką, powiem szczerze jestem bardzo ciekawa jak z tym rachunkiem podejdą do sprawy nadpłat. Średnio co miesiąc przez 6mieś nadpłacałam im po 50/70 zł żeby teraz przy wyrównaniu mieć jak najmniej do zapłaty.
A na miejscu teściowej bym nie zapłaciła.

Myszka to ja też tak mam. Co prawda ogrzewanie mam gazowe, ale piec przy włączeniu i całym czasie pracy pobiera sporo prądu. Prognozy miałam na ok 220/250zł a płaciłam im po 300- co miesiąc.
Też mam akwarium 🙂 tylko nasze jest zaniedbane nie ma już ryb bo chcę sprzedać. Jak Małej nie było ja się wszystkim zajmowałam, Mała się pojawiła i nie ma komu, a to M nalegał na akwarium i to On mnie w to wciągnął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde napisałam się i mi komp siadł :/

Agatka, to nie Kasia była w ciąży ale jej koleżanka... i się nie udało...

Ja wczoraj miałam mego powera, stwierdziłam, że MUSZĘ zrobić przemeblowanie a niezbyt mamy ustawny pokój, więc przestawiałam wszystko po 6 razy i mi nie pasowało, chciałam żeby Marysia miała miejsca do zabawy najwięcej... naciągałam się jak debil jakiś tych mebli bo oczywiście sama to robiłam, wynosiłam/wnosiłam, przekładałam, układałam i co? skończyło się na tym, że mogłam na poczatku łóżeczku zamienić z komodą bo tylko tyle zmieniłam 😮 Ale za to jak teraz czysto! hehe i okna pomyłam, firany poprałam, poprasowałam 🙂 porządek w zabawkach, powyrzucałam jakieś pierdoły co się walały a się uzbierały przez pewinen czas np. jakieś pudełeczka, pokrywki itp.
a ile zabawek zaginionych w akcji znalazłam, klocków najczęściej 😜
Kilka dni temu niespodziewanie odwiedziła nas znajoma i przyniosła Marysi prezent od swojej mamy, która stwierdziła że dawno nic Mary nie kupiła (taka przemiła pani, która jak robi pierogi to wysyła właśnie M żeby biegła Marysi zanieść póki ciepłe 🙂 ) No i kupiła jej zestaw lego duplo... cuuuudny 🙂 Mała się świetnie tymi klockami 🙂 Na drugie urodziny się szarpnę i kupię jej jakiś większy chyba 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joł!

a ja w domu z BO! W nocy miał gorączkę,teraz tez ma lekką, ale od rana nie zbijałam niczym,
radzi sobie z nią sam... stwierdziłam że nie będę go puszczać do żłobka, bo zaraz zadzwonią że że Bo chory, i zacznie sie gonitwa po lekarzach, żeby mieć potem zaświadczenia ze zdrowy... jutro zostanie z nim M, na wt mamy urlop, tak że powinien dojść do siebie. Tylko nasz wyjazd świąteczny stoi pod znakiem zapytania...

pospaliśmy do 11!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgoś, zdrówka dl Bo i oby temperatura okazała się chwilowa i przeszła jak najszybciej.
Swoją drogą może wyczuł, że wcale nie miałaś ochoty tam jechać.

Iza ja dziś szukałam filtrów. Znalazłam ofertę http://allegro.pl/wklad-filtr-brita-maxtra-pakiet-8-szt-kurier-24h-i3113353822.html okazało się że to mój sąsiad ze wsi moich rodziców. Wysłałam zapytanie o odbiór osobisty wtedy jeden filtr wyjdzie po niecałe 13,8 a nie 19 jak w sklepach choć nawet płacąc 13zł za przesyłkę wychodzi korzystnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale jestem ociemniałym człowiekiem.... Nie przyszło mi do głowy kupić wkładów brita na allegro 😁 hahahaha

Gosiu zdrówka dla Bo!! Może to dobry [nie mam nic złego na myśli] "powód" by zostać w domku i poleniuchować oszczędzając sobie "nerwów" na wyjeździe?

Uszy mi więdną!!
Dziś Lenka się na mnie obraziła... zaczęła płakać, nagle Alanek zaczął robić podkówkę i płakać a później Lenka mówiła, że Alanek płakusia i płakała bo On płakał a Alanek płakał bo Ona płakała i tak 30min 😮
Wczoraj dzwoniła koleżanka, że doszła jej ode mnie paczka z Amwayem...nie dało się pogadać bo Lenka wisiała mi na nodze i się darła a Alanek na rękach 😁 hahahaha
Osiwieję 😁
A tak dla porównania i takiego "naocznego" zerknięcia 😁
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/2013/6574f3d98223ae97.jpg[/IMG][/URL]

Agatko, jestem z Tobą w tych mdłościach!
Ja wymiotowałam z Lenką do 24tc a z Alankiem do 25tc 🤨
Z Lenką przez trzy miesiące nie byłam w stanie otworzyć lodówki a przy każdej próbie umycia zębów wymiotowałam, kąpiel w samej wodzie z szarym mydłem i NIKT nie mógł sie perfumować bo wyczuwałam na odległość i wymiotowałam...
Z Alankiem podobnie, ale na szczęście łagodniejszy był ten wstręt do zapachów!
Duuużo siły! To minie!!!!!!!

Basiu cieszę się, z Twoich spadków wagi 🙂
Oby tak dalej 🙂

Iza, gratuluję nocy!!!!
Ja nadal przekładam się z lewego na prawego cyca bo tak mnie syn wyszkolił, że jak się tylko obrócę i zabiorę cyca to kopie mnie i bije rękami aż nie wrócę na „swoje” miejsce hahahahahaha 😞 😁


Alanek na pewno ma skok rozwojowy i to ten trwający do 6tyg więc tego….módlcie się za mnie 🤨
Myślę, że może z zębami coś jest na rzeczy bo ostatnio tak się darł, posmarowałam mu dziąsła dentinoxem [nawet nie wiem czy można ale już byłam bliska rozpaczy bo i Lenkę bolała buzia od wyżynających się do końca trójek] i uspokoił się 😮

Mój męcizna 🙂))
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1850/61becd4937baa5c8.jpg[/IMG][/URL]

Lenka mnie ostatnio powala 😁
Wczoraj oboje mieli dzień wietrzenia pup 😁
Alanek leżał najpierw na brzuszku co Lenkę rozczulało i głaskała Go po pubie a Alanek się cieszył a później przełożyłam Alanka żeby nie zrobił kleksa na ścianę i leżał na plecach…. Lenka podchodzi, zagląda mu między nogi i nagle łapie się za głowę i krzyczy z taką jakby trwogą Oooo Bozie! hahahahaha
Albo daję jej ciastko a Ona Nie! Dzindzinie co znaczy „Nie dziękuję” hahahaha
Na siebie mówi niuniusia albo Leniunia 😁
Lenka wiecznie w swoje ciuchy ubiera Misia…no i wieczorem jest poszukiwanie piżamy… A Lenka do mnie gubiłaś? mozie w praniu? i biegnie do pralki 😁 hahaha
Albo jak biorę krem do pupy przy zmianie pieluchy to słyszę westchnienie O nie…kreminio! 😁
A dziś jak karmiłam Alanka podchodzi i mówi Pjosie ciepe mlenio mamusiuuuuuu! 🙂 i w ogóle śpiewa z bajkami, tańczy z obrotami, podskokami, wymachami rąk i głowy do piosenek oraz zna wszystkie nazwy ulubionych bajek 😁
Z nocnikim jest w stanie wojny…jak chodzi z gołą dupką to jest w stanie powstrzymać siku czy kupę mówiąc mi, że chce np siusi albo kupę ale nie usiądzie na nocnik i już! Woła piuche (pieluchę) wówczas zrobi :/
Ciekawe kiedy się odblokuje?!
Lenka nawet do Alanka mówi pjeplasiam! jak chce przejść obok bujaczka a nie może się przecisnąć 😁
A jak Alanek płacze a ja coś robię to biegnie i mim mówi, że Alani pakusia.
No i Lenka zaczyna od młodych lat namawiać na zakup czegoś 😁
Mówi tatuŚ atam do pjacy bumbuma kupi niuniusi kąśkę z kjenićką! 😁
No jak rozwieszam albo wkładam pranie do pralki to jest w stanie określić posiadacza KAŻDEJ sztuki ubrania 🙂
Jak je coś albo rysuje i się pobrudzi to chociażby to była kropeczka to biegnie do mnie i mówi bjudne, oć umyś tam jąćki i bjuzie 😁
I jeszcze jednym mnie Lenka rozłożyła…
Jakiś czas temu kupiłam sobie spodnie i koszulę wizytową, na wypadek rozmowy o pracę.
Przychodzę do domu, ubieram się i pytam Tomka : " No i jak?"
A Lenka siedząca i obserwująca mnie w milczeniu rzekła : Ho Ho Ho fajnie! hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti aż mi łzy pociekły...
Co Ty musisz przechodzić? 😞
Tyle zmartwień na Ciebie spadło........
Trzymam kciuki za to aby to tylko chwilowy natłok bodźców z którymi Filipek nie potrafi sobie poradzić!
Ja wiem, że czasem można dziecko przestymulować, zbyt duża różnorodność zabawek i bodźców może zablokować rozwój.... I miejmy nadzieję, że w Waszym przypadku tak jest!

Musimy się spotkać jak będę w okolicach Kielc 🙂
Moja mama mi ostatnio opowiadała jak lekarka w Kielcach w szpitalu... kurcze zapomniałam ulicy... uratowała mi życie 🙂 I tam spędziłam trzy pierwsze miesiące życia!
A jak zrobi się ciepło to pojedziemy do moich dziadków, mój dziadziuś ma problemy z sercem i ciężko znosi "zamknięcie" w bloku więc nie da rady aby do Nas przyjechali.
A jeszcze nie widzieli Alanka!
Więc jak zrobi się cieplej, T weźmie urlop to się zgadamy 🙂
Dobrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti a kiedy masz neurologa? Najlepiej wymus skierowanie do OWI to tam zbiera sie komisja i oceniają dziecko. Neurolog, pediatra, logopeda, fizjoterapeuta i chyba jeszcze ktoś.
Beti ja cały czas wierze ze Fifiemu sie odblokuje. Od jakiegoś czasu jak opisujesz jego zachowanie mi sie pali czerwona lampka. Nic nie mówię bo czas tak naprawdę do 2lat dziecko musi miec zeby sie odnaleźć.
Ja juz sie o Borysa boje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...