Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ivi1984 napisał(a):
Mamuska27 napisał(a):
ivi, ja stawiam na nektarynki.


Bawarkę piłam wcześniej.. więc może rzeczywiście to nie to. No i gdzieś wyczytałam, że brzoskwinie nie uczulają i je też jadłam, ale co mnie podkusiło na nektarynki :/ ehhh

spokojnie kochana koleżanka ma rację to nie Twoja wina i powiem nawet coś więcej to się zdarzy jeszcze nie raz pewnie jak karmisz piersią i jak zaczniesz wprowadzać posiłki stałe tak to już jest 🙂więc uszy do góry a co do koleżanki to może synek ma skazę białkową i mamusia musi nabiał odstawić tzn tak było w moim przypadku całe czerwone wykropkowane i na dodatek szorstkie policzki 🤢 obserwować i powodzenia przepraszam za swoje 5 minut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia29 napisał(a):
Dziewczyny czy wy też tak macie mój mały dziś jak puści bączka to płacze jak nie wiem trwa to 10-15 min i potem jest ok do następnego razu tak samo jest jak śpi to gdy go bierze na pierdzenie to się obudzi wtedy 😞

podejrzewam że mały ma zatwardzenie jeżeli nie wprowadziłaś herbatek to ok ale polecam podać ciepłą przegotowaną wodę jak nie używasz butelki bo boisz się że przestanie chcieć pierś to polecam pipetkę lub strzykawkę i tak po kropelce na pewno pomorze jeszcze masaż brzuszka i uginanie nóżek do brzuszka powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
monia29 napisał(a):
Dziewczyny czy wy też tak macie mój mały dziś jak puści bączka to płacze jak nie wiem trwa to 10-15 min i potem jest ok do następnego razu tak samo jest jak śpi to gdy go bierze na pierdzenie to się obudzi wtedy 😞

podejrzewam że mały ma zatwardzenie jeżeli nie wprowadziłaś herbatek to ok ale polecam podać ciepłą przegotowaną wodę jak nie używasz butelki bo boisz się że przestanie chcieć pierś to polecam pipetkę lub strzykawkę i tak po kropelce na pewno pomorze jeszcze masaż brzuszka i uginanie nóżek do brzuszka powodzenia 🙂


Hej ja karmię sztucznie daję mu wodę przegotowaną i herbatkę koperkowa a kupki robił ostatnio codziennie więc nie wiem co mu dolega???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo ja tez podejrzewam skaze, karmie bebilonem comfort.Niestety narazie nikt mi tu nie chce pomoc. Lekarz powiedzial ze panikuje i ze taki wyglad to normalnie u niemowlat.ja juz sama zglupialam i nie wsiem co o tym myslec.

monia, u nas to niestety staly problem z baczkami i kupkami.przegotowana woda dzis pomogla i byly 2 kupki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
alwo ja tez podejrzewam skaze, karmie bebilonem comfort.Niestety narazie nikt mi tu nie chce pomoc. Lekarz powiedzial ze panikuje i ze taki wyglad to normalnie u niemowlat.ja juz sama zglupialam i nie wsiem co o tym myslec.

monia, u nas to niestety staly problem z baczkami i kupkami.przegotowana woda dzis pomogla i byly 2 kupki.

z kat ja to znam u mnie było dokładnie tak samo obecnie mieszkam w Danii i za każdym razem jak poszłam do lekarza to mówił to normalne przejdzie itd. a synek coraz bardziej miał te policzki poranione nawet uszy u góry zaczęły mu pękać 😠 szkoda gadać 😠 w każdym razie jak byłam w Polsce to sama kupiłam w aptece bebilon pepti bez recepty kosztuje ok 22zł puszka po pierwszej puszce nie było zbytnio efektu(gorzej też nie było) ale po drugiej POMOGŁO może tak spróbuj aha nie we wszystkich aptekach chcą sprzedać to mleko bez recepty tłumacząc że można tylko na receptę ale pytałam w aptece to ich wewnętrzny wymysł więc szukałam i udało się teraz u Nas ok czasami go wysypie po malinie ,indyku i sama nie wiem jeszcze po czym ale jest już naprawdę dobrze teraz tylko czekam aż z tego wyrośnie oby i tego Tobie życzę powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo w Hoandii to szkoda gadac, tutaj maja wszystko w dupie do momentu az w kupie pojawi sie krew czy tez inne badziewie. On na 90% objaw, ale ich zdaniem przesadzam. Musimy sie przemeczyc do 29go, wtedy idziemy do pediatry. Tam jeszcze raz naswietle co i jak i jesli nie bedzie do tego czasu poprawy, kupie pepti... jakos zdobede chcociazby bez recepty.

Agata, mi sie to drugie bardziej podoba.... ten pulowerek aaaaah.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to powodzenia, my tez cos poszukamy, bo tutaj raczej nic nie znajde. My planujemy na pazdziernik, ale jeszcze musimy pogadac z ksiedzem, a niestety na ta mysl az mnie skreca 🤢. Poprosze mojego Wojtka zeby to zalatwil, bo ja sie boje ze ksiadz powie o 2 slowa za duzo, ja wybuchne i chrztu nie bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mamusie i dzieciaczki. 🙂
My tylko wpadamy z pozdrowieniami....
+ by się pochwalić jak nasz Igo rośnie i się rozwija...
+ Igo chciał przekazać całuski ciociom:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/32145351.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7374/32145351.jpg[/IMG][/URL]

Miłego wieczoru i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti ale sie rozpisalas.
Kupka ze sluzem to troche lipa i nie chce Cie denerwowac ale krostki to jest tylko jeden z wielu objawow alergii wiec to ze dzidzia nie ma nie znaczy ze nie ma alergii. No ale z drugiej strony, nie zwalajmy kazda dolegliwosc na alergie. U mnie jest troche duzo tego wszystkiego wiec sie martwie.
Ja podaje nadal Bebilon Comfort a on tez jest h.a. 🙂. Z tym ze h.a. i comfort to jest zeby zmniejszyc szanse na alergie a nie zeby ja leczyc albo polepszyc sytuacje, do tego jest Pepti. Ja jakos przetrwam jeszcze 2 tygodnie, chyba ze cos sie pogorszy to znow pojde do lekarza. Pozniej zapytam pediatry, a jak mnie tam wkur**a to sama przejde na pepti zeby sprawdzic czy to alergia.
To ze Filipek odwala cyrki przed beknieciem to moze po prostu meczy go w momencie jak mu tam to powietrze zalega i jak mu sie odbije to od razu ulga. Tym bym sie za bardzo nie przejmowala.
Cyrki z cycem, nie wiem, bo nie mielismy tego probemu, teraz z butla tez raczej nie, chyba ze go zlapie skurcz brzucha to momentalnie smoczek wypluwa, podkowa, nozki podkurcza i w ryk.
Ja kontroluje od razu buzie czy tam zadna plesniawka sie nie wdala, bo wtedy dziecko tez nie chce jesc. Na szczescie (odpukac) w buzce narazie czysto, dopajanie tez chyba zapobiega troche bo zawsze buzke sobie wyplucze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja zauwazylam ze Adrianowi coraz mniej sie odbija 🤢, czasem czekam 40min i nic!
A jak u was z ulewaniem? U nas czasami tylko sie zdarzy, ale bardzo rzadko na szczescie.
Ostatnio ktos mi na spacerze zagladnal do wozka i mowi ....oo jakie sliczne baby. Ja patrze na Adika a ten caly upieprzony w mleku hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...