Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Madga Marysia śliczna i taka wesolutka! A jaka drobniusia w porównaniu do mojego bąbla 🙂
Ubranko śliczne - musze moją Mamuśkę namówić żeby Filipowi cosik zrobiła na drutach też 🙂
To i ja wrzuce nową fote 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień doberek !
Mam nadzieję, że chociaż Wam dobrze minęła nock0. U nas od kilku dni pobudki co 2 godz. Niewiem o co kaman 😮. Jestem wycieńczona. Julka coraz częściej budzi się z takim płaczem jakby miała koszmary... Wyglądam jak zombie. Kiedy to wróci do normy ? Niewiem czy to skk bo w dzień jest o.k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris25 napisał(a):
Dzień doberek !
Mam nadzieję, że chociaż Wam dobrze minęła nock0. U nas od kilku dni pobudki co 2 godz. Niewiem o co kaman 😮. Jestem wycieńczona. Julka coraz częściej budzi się z takim płaczem jakby miała koszmary... Wyglądam jak zombie. Kiedy to wróci do normy ? Niewiem czy to skk bo w dzień jest o.k.


Doriś u mnie to samo! Od jakiś dwóch tygodni... 😮 A mojego Męża nie ma - wyjechał w delegacje... Za tydzień obrona.... Nie wiem jak dam rade bo śpie na stojąco...
A Julia jak się budzi w nocy to je czy tylko tak? Bo Filip nie usnie dopóki nie zje (z piersi troszkę) lub z butli (bo myśle naje sie i zaśnie i bedzie spał - wiec cmyk butla) ale zjada tylko ok 30ml zasypia i przez sen wiecej nie zje... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia - Twój Filipek podobny na tym zdjęciu do mojej Julci, też taki puci puci 🙂
Julka budzi się na jedzenie ale słabo wtedy ciągnie i przysypia. Jakoś na specjalnie wygłodzoną nie wygląda więc myślę, że to nie głód ją wyrywa ze snu...
Serdecznie Ci współczuję tego, że jesteś sama bo ja dziś dałam Julcię tatusiowi o 7 i poszłam jeszcze do 9 w kimę . No i ta obrona ... Napewno dasz sobie radę bo nie znam nikogo kto by oblał obronę ale stresik pewnie jest w związku z tym niewyspaniem.
Ja mojej chciałam dać butlę żeby dłużej pospała ale ona nią pluje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Maryśka jak się budzi w nocy (koło5-6) to się rzuca na cyca, je przez 10-20 minut i odkładam ją do łóżeczka i śpi dalej... teraz już się przestawiła i się przestała budzić w nocy co 2 godziny jak było po szpitalu... ale wtedy był ten sam schemat...
Dzisiaj sobie daruję spacer chyba bo wieje i zimno... ale za to ambitny plan obiadowy mam... pierogów narobię ruskich 🙂 🤪

Aha i przypominam, że link pod suwaczkiem jest aktywny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to widzę że nie jestem sama bo i u nas od tygodnia Wojtuś sie przebudza z płaczem i to czasem musze sie nauspokajać bo taki jakiś wystraszony 😮
Jeeny dziewczyny umieram 🤢 Tak mnie boli brzuch (okres) że nawet ketanol nie pomaga 😞 A mówili że po urodzeniu przestanie mnie boleć....mity...
Marysienka przefajna!!! Jakos przez to wszystko co ja spotkało to jeszcze bardziej cieplutko mi sie robi na sercu jak ja widzę 🙂
Też bym się ppochwaliła ręczną robotą dla Wojtusia tylko ja jeszcze niegdy nie wklejałam zdjątka ☺️ I jakby którejś się chciało poinstruować mnie co i jak to będę wdzięczna ☺️

No Filipcio serio wygląda jakby go mama zaskoczyła robieniem zdjęcia 🙂 Boski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WKLEJANIE ZDJĘĆ

Wchodzisz na stronę imageshack.us i klikasz BROWSE.... jak klikniesz otworzy Ci się okno przeglądania zdjęć... namierzasz zdjęcie i dajesz otwórz... klikasz prześlij teraz, czekasz aż ci się paseczek napełni.... strona wtedy będzie wyglądała tak :

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/406/stronar.png/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1486/stronar.png[/IMG][/URL]

Wtedy patrzysz na kod forum 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/strona1g.png/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8334/strona1g.png[/IMG][/URL]

i ten kod wkleja się w okienko postu 🙂

KONIEC


Jak ja się lubię bawić w takie rzeczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A! Wczoraj wlazłam na brzuszek...tak mnie wzięło na wspomnienia hehe ☺️
No są już czerwcówki 2012 🙂 I tak popatrzyłam a tam dwie dziewczyny które z tego roku mają maleństwa 🙂 Jedna czerwcówka i marcówka 🙂 Normalnie trzymam za nie kciuki...Mi jest już ciężko nosić Wojtka...a weź tu jeszcze gorzej sie poczuj itd...silne babki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona ja też czasami tam zaglądam... 🙂 ostatnio jak byłam to odnalazłam listę naszą porodową... i tyle dziewczyn zostało porwanych przez wir macierzyństwa... ech ciekawe co u Luny... albo Igi... Iga jeszcze się raz odezwała... do Mikanki pisałam smsa i po nim się odezwała... ale do Luny nie mam numeru żadnego... już nie wspomnę, że było nas dużo więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...