Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Oj dziewczyny jak mi Wojtuś dał popalić dziś wieczorem... 🤢 Jeszcze tak się przez te swoje 4 miesiące nie darł...już zaczął w kąpieli...aż sie zachodził...masakra. Nie wiem co go dopadło...Może to jest właśnie to nad czym się Agata dziś zastanawiała, a mianowicie na ile starczy zupka...Bo Wojtuś ogólnie to jak jest głodny to się drze...tak drze, bo płaczem tego nie nazwę...Mam mętlik juz przez te zupki... 🤔 Może powinnam po zupce od razu doprawić mlekiem i traktowac to już w normalnym odstępie czasu do następnego mleka?
Biedaczek męczy sie tez przez dziąsełka...szczególnie na wieczór dają mu popalić...macie jakiś dobry żel? Bo ten co ja mam Dentinox N do niczego jest. Wojtuś normalnie przez sen wkłada rączki do buzi...
A jeśli chodzi o porę kąpania to u mnie to samo!!! Przestawiło sie wszystko! Kąpałam o 19-19:30 a teraz już po 18-tej musze bo taki zmęczony i śpiący 😮
Marlena ja od tygodnia podaję malinową, bo też nie miałam pewności czy u mnie akurat po jabłkowej nie ma wysypki. Na razie nie ma...skończę malinową i znów podam jabłkową i zobacze czy to wysypka na nią jest czy poprostu to były potówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona u nas tak było wczoraj jakieś pół godziny od zupki... tak się darł, że nie wiedziałam o co chodzi, czy brzuszek czy co... podgrzałam swoje mleczko.. i co zjadł 150ml i był zadowolony 🙂 po prostu nie najadł się zupką, z resztą niewiele jej zjada. Dzisiaj od razu podgrzałam już moje mleko jak mu zupkę dawałam, i po zupce zjadł znów 150ml mleka.Może spróbuj mu dawać mleko po zupce, zobaczysz ile Ci będzie zjadał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z ta wagą to jest różnie widzę....mam nadzieje że nie przesadzam z Wojtkiem 🤔 Ciekawa jestem jak będzie ważył 9 listopada(mamy szczepienie) Zapytam jak to z tą waga jest.

A! My też mamy różne przezwiska dla naszego Wojtusia 😎 Np. GADZINA 🤪 Hehe oj czasem z niego jest taaaaka gadzinka że hoho 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...