Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):
Kiedy tak pospałam do 10-tej...ehhh albo za dnia sie położyłam....a takim śpiochem jestem...Kiedys chodziłam spać ok 3 w nocy i też sobie spałam długo a teraz już ledwo siedzę. Właśnie Przepis na życie się skończył więc uciekam do wyrka 😉 Papapa 🙂


też ogladałam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja zamierzam wprowadzić gluten po 4 miesiącu, czyli od poniedziałku... po 2-3gramy... ekspozycja glutenowa (przygotowanie) powinno trwać 2 miechy... mam wszystko opisane w takiej malutkiej książeczce o glutenie... nawet można do zupki te 2 g kaszki wsypać... Aha! to zalecenia dla dzidziusiów karmionych cycem 🙂

Ja spadam spać też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris25 napisał(a):
Dziewczyny, napiszcie mi jak u Was wyglądała wizyta kontrolna + szczepienie, oprócz ważenia, mierzenia i osłuchiwania coś lekarz sprawdzał ? Pytam bo na II szczepieniu sprawdziła gardełko + kazała położyć Julię na brzuch a teraz przy III szczepieniu nie... Napiszcie proszę.


Doris u nas to wygląda tak: rozbieramy sie do pampersa, słucha go, poźniej mierzy główke, ciemiączko, obwód klaty (jego nie mierzyli ani razy -w sumie wy mówicie ze i tak nie dokładnie wiec sie nie upieram żeby go mierzyli) poźniej go waży, podnosi za rączki do siadu, kładzie na brzuszku, zagląda do buzi, maca brzuszek.. i waży na koniec ;D i to tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pierwsza dziś na forum jestem! Ale nic dziwnego wczoraj gdy wy pisałyście to ja już dawno spałam.. Ja śpioch straszny jestem... Ale jutro już mój M wraca po 3 tygodniach na wyjeżdzie... Nie moge sie doczekać 🙃

A co do wagi to ciekawa jestem ile Borysio waży, bo on też taki duży mężczyzna jest jak mój Fifi 🙂
Gosiu, ile ostatnio Borys ważył? Bo już zapomniałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Ja w za tydzien w srode zapytam o gluten. Ja mam zamiar wprowadzic w 5 miesiacu.
U nas katastrofa. Adrian zrobil sie taki czujny ze wczoraj jak go polozylam do lozeczka to wrzask, no i musialam go do siebie wziac, zasnal od razu. A jak wasze dzieciaczki spia?
Wysypka juz schodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!
U nas nocka po znakiem wiercenia się i uderzania główką w szczebelki :-(
Wstala jeść dopiero o 5 i spała do 9, oby tak już zostało :-)

Nikolce wychodzą dwie jedynki dolne
Bidulka płacze i trze raczka dziaselka:-(

Dziś temp 37,8 wiec dostała jeszcze jeden czopek
Przez to wszystko przedluzylismy pobyt w wawie a ja tu nawet suszarki do włosów nie mam!!! Nie mogę wiec już dziś wyjść z domu..
Ale kawę mam i zamierzam z niej skorzystać ;-)

Zastanawiam się nad tymi 60 dniami opieki
Co dziecko musi mieć zeby z tego skorzystać??

A i wczoraj zalatwilam becikowe! Uff ale cieżko było bo wszystko w mielcu i musieliśmy od nowa wczoraj zbierać papiery... Nawet akt urodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola śliczna i taka szczuplusia w porównaniu z moim Fifim 😁 Śliczna! I też ma takie duże ładne oczka 😁

MArlena fajnie że wysypka schodzi, teraz tylko sie dowiedzieć na co to uczulenie mogłoby być... 😮

A i wczoraj Pani dr kazała dawać (tak jak myślałam) 2 kropelki witaminy D a nie jedną, bo duży jest jak na swój wiek i wiecej potrzebuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że z Filipka grubasek, ale on też bardzo długi jest...ma już tak z moich pomiarów jakieś 72 cemty... Zresztą wygląda jak cały Tatuś jak był mały, a teraz mój M ma 185 cm wiec Fifi pewnie też wysoki będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...