Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gratulacje dla pani magister! :* Pamiętam jaka to ulga być już "po" 🙂
Zapomniałam wczoraj napisać, że po USG główki wszystko jest ok. Beti, my właśnie mieliśmy skierowanie na to badanie dlatego, bo lekarka zobaczyła,że Pawełkowi jakoś oczko uciekało w dół..ja tam nigdy czegoś takiego nie widziałam, ale poszliśmy dla wszelkiego spokoju, bo niby to mogło świadczyć o duzych przestrzeniach okołomózgowych. W każdym razie lekarka wczoraj na tym USG pokazała nam, że sa niewielkie nierówności, ale w normie dla dziecka z napięciem mięśniowym... Może zapytaj po prostu o to przy okazji... choć z drugiej strony czasem mam wrażenie, ze lepiej nie tykać pewnych rzeczy, bo lekarze też lubia panikować trochę..
Ale dzisiaj pięna pogoda była! Po prostu super! Aż miło było spacerować!
Marlena, ja też dopiero jak byłam w ciąży robiłam prawko. A teraz nie wiem, jak funkcjonowałam bez... Ale rozumiem zniechęcenie, bo mnie też ogarniało, choć zdalam w zasadzie za pierwszym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia gratulacje Pani MAGISTER!!!
Dziewczyny podajcie jakieś fane linki do sklepów internetowych bo szukam kombinezonu dla Wojtusia na zimę
Ania super że wszystko ok z główką 🙂
Magda ale sie cieszę że możesz z Marysienką ćwiczyć!!! 🙂
Beti fajnata chusta a szczególnie szkrabek w niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na pewno to tylko pozornie!!
Maluszek uspany, a my czekamy na Gesslerową 😉 Ciągle brak apetytu u mnie.. dziś była w odwiedzinach szwagierka Marcina i powiedziała mi, że bardzo po twarzy schudłam w przeciągu ostatnich paru tygodni 😞
co do zabawek dla dzieci to to jest po prostu niemożliwe, jakie fajne rzeczy teraz są! Jak byliśmy wczoraj na USG to tam w poczekalni był taki kącik dla dzieci i była tam kuchnia TEFAL 🙂 Nawet plastikowe jajko sadzone było! Hahhahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...