Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti- zdjęcie możesz dodać za pomocą FOTOSIK.PL, tam po prawej masz DODAJ ZDJĘCIA,
WYBIERZ ZDJĘCIE, POTEM ZAZNACZASZ BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH I DODAJESZ, ROZPOCZNIJ PRZESYŁANIE, KOD NA FORUM WEŹ TO 500PX.

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/442/4f68ec9a85a09442med.jpg[/IMG][/URL]

JA SOBIE KOPIUJĘ LINK DO USUNIĘCIA ZDJĘCIA I JAK JE OBEJRZYCIE TO JE POTEM KASUJE WTEDY ZNIKNIE Z FOTOSIKA I Z TEGO FORUM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
Beti a ten kościół to jakaś masakra... sprawdzanie 😁 kurde felek człowiek chce ochrzcić dziecko to powinien kościół się cieszyć, że ma kolejnego członka w swojej wspólnocie... a oni takie kłody pod nogi...


no dokładnie, zgadzam sie z Tobą ... coraz gorzej z tym kościołem ... nie dziwne, że młodzi ludzie odchodzą ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeeest Beeeti !!!!! w końcu po roku pokazała nam się !!!!
chuda jesteś a narzekasz !!!!!!!
i dołączam się do Agatki - łada kobitka z Ciebie !!!!

ja CI POWIEM, że też miałam opory przed tym całym fotosikiem dlatego zapisuję sobie w wordzie link do kasowania tych zdjęć i za 1 dzień skasuję. Lepiej było z tym imagem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Beti super kobitka z Ciebie 😉

Gosia Borys rozrabiaka... dobrze, że nic mu się nie stało... może chciał Wam dać do zrozumienia, że nie podobają mu się zasłonki 😉 Ale tak serio to trzeba uważać... ja dzisiaj specjalnie postawiłam Mary koło szafek w kuchni i jak staneła na palcach to sięgneła do blatu, więc po Twojej przestrodze wszystko jest odkładane do szuflad... niestety zabezpieczeń w kuchni nie ma i nie będzie bo teściowa się nie zgodziła 😞

a tak jeszcze miałam pisać Borysek podobny do Ciebie że szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MAgda ja też nie mam zabezpieczeń do szafek, ale mam taki extra szeroki plaster, i go przyklejam, sprawdza się, też pod tym względem ze nie zostawia kleju na szafce, no i wydajny, jak pokleiłam je tydzień temu, tak jeszcze nie zmieniałam, a niektóre 'popularne' szafki otwieram kilka razy dziennie.na pewno nie będę kupować tych zabezpieczeń, plaster sie sprawdził w 100 % u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!
Lenka juz po dopoludniowej drzemce.
NAJLEPSZE ZYCZENIA DLA NIKI I IZY!!!no i Iza,WCALE nie wygladasz jak wieloryb!sliczny,zgrabny brzucholek 🙂
Julka slodka,cukiereczek.
Gosia-Borys zepsuj majster klepka 😁,strasznie trzeba na te nasze dzieciaki uwazac!!

Beti,Dorota,Gosia i Agata-normalnie modelki-chudzinki z was 😁

u nas marudzenie,w ciagu ostatnich kilku dni przebily sie 4 zeby!!!no i przez pogode prawie nic nie chce jesc.na fb wstawimy dzis zdjecia -Lenka opanowuje plywanie!!!!poki co na pleckach za raczki ja w wodzie przeciagam,ale ma radoche,wczoraj wsadzila cala glowke z kapelusikiem pod wode-zdziwienie dziecka bezcenne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!

Andzia Buziaki dla Was dziewczynki!!!
Czekamy na fotki!!

Magda dla mnie strasznie niezrozumiałe są decyzje Twojej "teściowej".
Nie zgodziła sie na zabezpieczenia, nie mogę zapraszać obcych jak w domu nikogo nie ma... Etc
To nie jest normalny człowiek, trochę dziwie ci sie ze chcesz z nią mieszkać. Z drugiej strony wiem jak jest. Sama póki co mieszkam z teściowa, jest okropna!!!! ale ja mam w planach oddzielić sie od niej jeszcze w tym roku i to konkretnie!!! Inaczej ja i m zwariujemy. Po prostu.
My mieliśmy mega spiecie w niedziele. Masakra.
Madziu życzę dużo spokoju i cierpliwości. Żebyśmy to my je wykonczyly a nie odwrotnie ;-)

Wczoraj bylysmy z Niki na kawie u kandydatki na opiekunkę. Przyszywana babcia Niki.
Kobieta skarb. Zastępuje mi tu mamę.
Niestety wyjeżdża do Londynu bo właśnie została babcia ... Sama ja namawiam bo tam jest inne życie tu glodowa emerytura. Tylko trochę smutno :-(
Chciałam zeby przychodziła przez 6 mcy po porodzie na pare godzin i mi pomagała. Przecież możliwe ze m wyjedzie do Norwegii i przez pare mcy będę sama w Pl z dwójka dzieci.
Teraz lipa ale jakby co to pojadę do rodziców i moja mama będzie mi pomagać ;-)
Pare miesięcy wytrzymam z mamą ;-)) Tymbardziej ze moja mama naprawdę pomaga a nie jak teściowa tylko kawka, kosmetyczka, zakupy i sprzątaczka. A Nikola juz 4 dzien sie sama zajmuje bo ona potrafi ja tylko Wziasc na spacer a pogoda teraz niestety taka ze odpada.
Od jakiegoś czasu to nawet sama obiady gotuje a ona je z nami!! Ja robię pranie, noszę przez dwa pietra mokre do wywieszenia, pieke chleb, sprzątam, robię prawie wszystko sama (m pomaga w sprzątaniu bo tez nie lubi syfu) i do tego zabkujaca Niki 24/7.
No i taki mały szczegół upały i fakt ze jestem w drugiej połowie 6 mca ciazy.

Wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu to niezły urwis wam rośnie!! Mam nadzieje ze mój Borysio będzie grzeczniutki ;-))) tra lalala ;-)
A tak serio to niezle musialas sie wystraszyc...
Daj znać co to za taśma bo kupiłam zabezp na szuflady ale teściowa zepsuła :-(


Mi Nikola juz dwa razy uciekła podczas otwierania auta, drzwi, okien itp
Małe lobuzy rosną

Wczoraj mieliśmy papierowa rocznice, plany na wieczór ;-)
Niestety Nikola wpadła w histerię w lozeczku, musiałam ja nosić na rękach 30min i tulic, potem siedziała z nami i oglądała mecz, zasnela po walkach z lozeczkiem ok 23..
Kolejny ząb i ta pogoda, dziecko nie daje rady.

Ania zazdroszczę wam 4 zębów na raz!! U nas strasznie cieżko to idzie :-(

Dziewczyny jedno pytanie:
Zauważyłam juz drugi raz ze mocz Niki jest koloru czerwonawego.
Dostaje buraczkowa zupke więc myślałam ze to kupka zabarwila mocz w nocniczku. A kupka czerwona od buraka.
Od wczoraj rano tylko siusiu, kupka jest po drzemce. I samo siu siu tez jest zabarwione.
Możliwe ze buraki zabarwily mocz?! Czytałam o teście xyz z soku buraczanego, polega na tym ze wykrywa nieprawidłowości w działaniu jelit jeśli buraki zabarwia mocz.
Slyszalyscie coś na ten temat?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...