Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Co do "wychowywania" cudzych dzieci, to wydaje mi się, że ludzie starsi uzurpują sobie prawo do podważania Naszego zdania i wygłaszania niesmacznych uwag pod adresem Naszych dzieci i Nas samych...
Ale jak to się mówi....każdy ocenia innych przez pryzmat własnych błędów... więc domniemam, że szanowni sąsiedzi też popełniali "błędy" ale przecież im tego nie udowodnisz....
Czasem trzeba być bardziej bezczelnym niż ustawa przewiduje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej
Ivi tak mi Ciebie szkoda bidulko, bóle precz.
Beti co do koloru włosów to nie brąz tylko mój mega odrost 😁 😁 😁 a do tego włosy były mokre, a swoją drogą Iza wytnij mnie z tego zdjęcia heh 🙂 no masakra jakaś , ale co tam nikt oprócz forumowych babek nie widzi 🙂
Dziewczyny maluchy Izy jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach, Niki to taka iskiereczka radosna, cudna a Bo sama słodycz.
Cieszę się bardzo z tego spotkania 🙂
U nas już pogoda brzydka, ciepło ale mokro, za tydzień wracam do Łodzi nie wiem jak ja te moje dzieci ogarnę.
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ehhhhhh NIE MA MIEJSC!!! 🤪
Czujecie?
Planowany zabieg….ktoś bierze wolne….opiekę do dzieci….ustawia sobie „cały świat” pod zabieg a Oni mi mówią, że musi Pani czekać….a nawet jak Panią dziś przyjmiemy, to zabieg najszybciej w NIEDZIELĘ! !!!
Szok!!!!
Ordynator zapisał mnie na….25.08.2013 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 pralki na maxa wyladowane juz z głowy ;-)
Dzien meczacy ale dzieciaki sie wyszalaly!

Pod domem wykopaliska - jutro w koncu kładą kostkę!
A my podróż po malinki ;-) 30 kg bedą soki nalewka i dzemy!
Tylko na kolejna podróż z dzieciakami aż mi słabo :-(
Wyjazd prawie 3tyg - waga zamiast na plusie -0,5 kg!
A diety nie było oj nie! Tyle dzieciaki z nas ciągną!!

Spadam lulu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W końcu wyszło u nas słońce 🙂
Znalazłam 9 czterolistnych koniczynek 😮 😮 😮 chyba totka puszczę bo co.... 🤪 🤪 🤪
Żegnam się po mału z działeczką, w niedzielę powrót do Łodzi na stałe, nie wiem jak to będzie i nie wiem czy się cieszę... 😉 przyzwyczaiłam się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamusie nie mamy pasożytów wynik ujemny 🙂
Mamy lek w proszku do rozrobienia z piciem i obserwowac i zero nabiału mleko kupiłam z apteki które nie zawiera laktozy Enfamil 0-lac bo albo może nie toleruje laktozy albo ma biegunkę taką dziwną albo zęby mogę tylko albowac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej
Iza dzięki , Twój też fajny 🙂
Jak pewnie zauważyłaś mój to taka przylepa wszędzie ze mną... ojjjj.
Dzieci szczęśliwe, babcie sobie radzą, Kubuś tylko czasem piszczy , że chce do mamy...A Maja krzyczy, że mama pojechała po lizaka 😁 😁 😁
Zaczyna się szał przedszkolny, jutro muszę zabrać Kubusia na wielkie zakupy , bo ze wszystkiego wyrósł... 😮 😮 😮
Zbieram się bo lenistwo mnie ogarnęło... 3 odcinki chirurgów i kawa a tu trzeba o jakimś obiedzie pomyśleć.
Wróciłam do domu po 2,5 miesiąca, spodziewałam się ogromu pracy by doprowadzić mieszkanie do porządku a tu tak czyściutko, no zaskoczył mnie mój P, zaskoczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...