Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
jak ja ostatnio coś wystawiałam na allegro, ciuchy, to płaciłam chyba coś ok. 1,4 zł za aukcję, nie za dużo, zależy jak tam się z tymi zdjęciami zrobi, ale ja wrzucałam foty z fotosika, więc obeszłam opcję allegro, dodając tylko bezpłatnie ile tam można było, chyba 3. NO nie dam sobie ręki uciąć, może to było 80 gr???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti a co obrączek, popatrz sobie u jakiegoś takiego najzwyklejszego jubilera, nie tych firmowych salonach, tylko w pracowni jubilerskiej, i nie z gablotki (bo tam stoją na wystawie już zrobione), tylko poproś o wzorniki, naprawdę można kupić bardzo tanio obrączki. Siostra M jak brała cywilny to kupili też takie jakieś najzwyklejsze, zapłacili chyba z 300 zł, a jak się szykowali do kościelnego rok później to zafundowali sobie już inne...

na allegro jest rzeczywiście multum i tanio, ale jak tak kupić bez mierzenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti z dzieciakami to ogólnie chyba tak jest że preferują towarzystwo starszych, ja sama widzę że Milo chętniej bawi się ze starszymi od siebie.. choć ma też a kolegę - jest naszym sąsiadem, z sąsiadami trzymamy się dość blisko więc maluchy spędzają sporo czasu razem, kolega Miłka jest 3 miesiące młodszy, ale w ostatnim czasie zrobił się tak niedobry. Milo chce się z nim bawić, przytulać, dzieli się zabawkami, a ten za każdym razem próbuje go uderzyć, ostatnio go tak ugryzł obok kręgosłupa że kilka dni miał odbicie jego szczęki na plecach.. masakra. Wcześniej ładnie się bawili, a teraz tamten jakiś trochę taki agresor się zrobił, i to młodszy! a tak w zasadzie Milo ładnie bawi się z dzieciakami starszymi średnio o pół roku.

Z tymi opiekunami fajnie to brzmi, fajna perspektywa dorobienia grosza dla mamy która nie ma możliwości pójść do pracy.. przy okazji ma swoje pociechy pod okiem.

Gosia ja również jestem myślami z Tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti ja wczoraj zrobiłam babom awanturę. Było pożegnanie lata na naszym placu zabaw +boisko.słodycze balony dla dzieci. Piraci i muzyka konkursy. Karetka do dyspozycji dzieci. Zielony dywan na którym były zabawki. Niki w koncu wybiegala sie i na ten dywan. Babka koło mnie z dwiema córkami, starsza bawiła sie tym wbjakiem z Ikei. Niki czekała. Rzuciła to i Niki wzięła. Podbiegla druga i jej zabiera. Ja nie reaguje bo jest matka od tego. W koncu wymyśliła ze wbijaja po jednym razie - mówię ok. A mnie jakby nie było. Po kilku kolejkach zabrała zabawkę i uciekła do kolego - mama obok. Niki zaraz pobiegla i zabiera młotek.. Mama chłopaka to teraz kolej Niki. Ok Niki wbija a tamta jej znów zabiera.. Ja nerw ale cicho jest matka.. A ta Franca do Niki zeby zostawiła bo przecież nie mozna zabierać i takie tam!! To nie wytrzymalam i zjechalam jak psa. Zabralam Niki i rzucilam im na odchodne ładny wywód. Bedą mi dziecko wychowywać! Swojego nie potrafią i biorą sie za moje!!! Stare pindy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie wyszłam na fajka i miałam pytać cię Gosiu jak test!!
Będzie dobrze!! Trzeba troszkę popracować nad Dzidziusiem ;-)
Kwas foliowy bierzesz juz?
My jak sie staraliśmy to tak średnio co drugi dzien ;-)

Wymieniać sie z Agatka ;-)

Ja właśnie upieklam pieczen z indyka do kanapek i mam wszystkie ciuchy dzieci na kanapie i przeglądam i Układam... Sklep mogę zakładać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Poczytałam Was dziewczynki, nie miałam czasu napisać, biegam, szukam pracy. Teraz na nocki czasem chodzę na inwentaryzacje, fajna praca tylko średnio się czuję nie śpiąc 48 h, bo z dzieciakami nie ma kto zostac, żebym mogła się wyspać po nocce czy przed. No trudno....
Kubunio w przedszkolu, wzruszyłam się bo już jest w grupie średniaków, przewrażliwiona matka zapakowała dziecku piżamę, a średniaki już nie śpią , to ja znów w ryk ze wzruszenia ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...