Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My mamy inhalator od dawna, jedna z pierwszych rzeczy kupiona jak Marysia się urodziła... jakieś 4 miesiące miała... oooo taki mamy, http://sklep.bebeclub.pl/inhalatory/412-inhalator-diagnostic-ecoinstalation-diagnosis.html

i szczerze powiem, że u nas jest w użyciu jak tylko się katar pojawia to od razu działam (przeważnie sól fizjologiczną daję, pół ampułki i raz dziennie żeby śluzówki nie przesuszyć), no i przy kaszlu jest to skuteczne jak lekarz ci przepisze specjalnie leki np. plumicor (czy jakoś tak) super sprawa! teraz mój Rafał się inhalował, a i ja wcześniej używałam jak mnie rozkładało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak ja szukałam inhalatora to każdy buczy głośno z tego co słyszałam tylko z różną siła(mocą)ten co mam też chodzi głośno ale nie aż tak mój mały to taki straszek i cholernie się bał jak dymek z maski leciał to bajkę glośno włączyłam by nie słyszał tego syczenia jak z maski wylatuje para.I teraz jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziołchy!

Trochę mnie nie było, bo nie ogarniam, nawał zamówień 🙂 dziś wchodzę a tu takie wieści!!!

GOSIA GRATULACJE!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 córeczki życzę! u mnie kalendarz chiński się sprawdził 🙂
Co do testu widocznie było za wcześnie, albo jakiś feralny ten test.. najważniejsze że jest fasolka! 🙂 a u mnie jeszcze 9 tyg i koniec.. szok tak to szybko zleciało.
Muszę zrobić jakieś foto brzucha to Wam wrzucę, ale wszyscy mówią że dużo mniejszy niż z Miłoszem, 5kg przytyłam ale malutka jest wymiarowa. W poniedziałek mieliśmy wizytę no i już główka na dole 🙂 także Maja już tuż tuż...
poza tym wydaje mi się że wcześniej urodzę... z Miłoszem tego nie miałam a teraz tak mnie boli krocze, zwłaszcza po nocy nad ranem jak chcę wstać z łóżka... masakra jak kaleka jakaś. Czytałam że to wiązadła ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...