Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej!!

Beti współczuje!! Ja tez mam pecha do fryzjerów i prawie zawsze wyje po...
A co do farbowania to raz z Bo w ciazy z czarnych na ciemny blond mnie farbowali w najlepszym profesjonalnym salonie u g wyszło. Ale robił to profesjonalista i przeprosił mnie za stracony czas kawa gratis i nie wziął ani złotówki!!!!

Czy była któraś z was w tatrlandi na Słowacji?!? M chce kupić wyjazd na walentynki (wyjazd pózniej zakup na walentynki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti, nie ważne że nie masz paragonu, często się tak zdarza w salonach, np. umowy nie było przecież, tylko ustna. Ja na Twoim Miejscu bym się dogadała żeby zrobiły mi jakąś farbę plus porządne odżywianie, jakiś kolor wybierz żeby nie było tych żółtych i sraczkowatych kolorów... bo jak Ci dodadzą jeszcze ze dwa dziwne kolory to będziesz jak papuga... jakiś odcień blondu, może piaskowy albo perłowy blond? Ja mam teraz platynę z odcieniem perły - nawet nie jest zły ten kolor (z sayossa, sama robiłam po ostatnim doświadczeniu u fryzjera z jasnym blondem który wyszedł brązowy)
NA tych pasemkach co masz teraz, jeden kolor farby powinien wyjść bardzo fajnie, a dodatkowo będzie miał ciekawe tło i da ciekawy efekt. JA czasem pod kolor robię u fryzjerki troche pasemek, kolor robi się kilku wymiarowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze szkoda że Wojtek jeszcze sie nie wykurował bo bym Cię Gosia do Piaseczna zaprosiła na kawe!

Mama była tydzień. Nagotowała mi jedzenia, porobiła gołąbków, pierogów:] Prawie nic nie robiłam i jak wyjeżdżała to nie czułam w ogóle bólu tej rwy. No ale znów sama na włościach. Pojechałam wczoraj do Auchan i niby powoli łaziłam ale sie nałaziłam i wózka napchałam:/ Wieczorem znów nerw napuchł i ledwo łaziłam 😞((
Dziś też nie za fajnie a nie mam możliwosći poleżeć. Wojtek tydzień chorował, dodatkowo 2 piątki ide na raz. Przedwczoraj cały dzień 38 stopni przez nie miał. Z jedzeniem masakra, złośliwy, marudny i nudzi mu sie potwornie tak siedzieć wciąz w tym domu. Więc bawie sie w domek, sklep czy też budujemy autostrady:d Tylko potem mam co mam:/
No i powiem Wam nowinę! Jednak będzie córka 😁
Już mówię po kolei. JA chodze do 2 lekarzy. Jeden z NFZu a drugi który będzie przyjmował poród. Miał nosa co do Wojtka, można powiedzieć że dzięki niemu jest cąły i zdrowy więc nie wyobrażałam sobie innej opcji jak tego lekarza do drugiej ciązy 🙂 Ten lekarz w 16 tygodniu powiedział że syn. Jak byłam na połówkowym 6 lutego to powiedział że dziecko napchało dużo pępowiny między nóżki ale siusiaka nie widzi i mógłby na ten moment powiedzieć ze to dziewczynka. Ale że już nie chce mi mieszać to powiedział ze na następny spotkaniu tj 27 lutego postara mi sie powiedzieć na pewno. 13 miałam usg poówkowe w przychodni i lekarz nie wie że chodze do drugiego. Powiedział że dziewczynka 😁 A ja na to: ale jaja! A on: nie prosze pani, jaj tu nie widać hehehe
No i szok, bo ja już sie psychicznie nastawiłam na Stasia i teraz trochę tak jakby mi go brakuje hehe dziwnie co?Ale sie oczywiście ciesze bo jednak poznam co to mieć córkę 🙂 No i dziewczynki jednak sa grzeczniejsze od chłopców więc większą mam nadzieje że nie będzie tak ciężko 😜 Aha mała waży 521g. Duża babeczka mi rośnie 🙂
Myślimy o Nadii 🙂 To imię przyszło nagle i obojgu nam sie podoba 🙂
Prace napisałam. Musze jechać tylko je zawiesc.
Poczytam co tam pisałyście teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia ja bym skontrolowała krew Boryskowi. Właśnie ostatnio to zrobiłam Wojtusiowi. Głównie chciałam żelazo zobaczyć i witaminę D3. Ostatnio trochę sie o tym na wykładach uczyłam i bałam żeby nie przesadzić w żadną ze stron. Bo za dużo to wręcz trucizna a za mało to właśnie podatność do krzywizny, skoliozy, łamliwości kości...Czy wiecie że wapno zawsze Wam wyjdzie ok na badaniach i tak naprawdę za mocne kości odpowiada wit. D a nie wapń? No i co sie okazało. Witamina D w normie ale na dolnej granicy. A ja daje tran, kaszki z wit D plus co drugi dzień wit D...jakbym nie dawała to by miał ewidentnie za mało!
Żelazo też słabiutkie bo jak jest od 70-180 to Wojtek ma 78... Mam mu podawac jak wyjdziemy z infekcji.

Ja tez biore żelazo 😞 Masakra teraz z załatwianiem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
po wizycie, wiec tak, Mała się obróciła! Od razu jak lekarz na mnie popatrzył to nie miał wątpliwości. Moje dziecko waży juz 1 kg, mam już te skurcze braxtona - hicksa, dalej mam wciągać żelazo... cesarka na tydzień przed terminem.... zmieniło się tyle, że moje dziecko na poprzedniej wizycie miało być kruszynką i drobnym dzieckiem, a dziś lekarz zmienił teorię mówiąc że to chyba będzie duży dzidziuś.... no zobaczymy. na wadze 55,5!



a tu ja, 26 tydz i 1 dzień i w środku 1 kg Maleństwo 🙂

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/634/27db03c099b81971med.jpg[/IMG][/URL]




Gosia wyglądasz super!!!! Szprycha z Ciebie niezła!!! I brzuszek mamy podobny 🙂
Ja przytyłam niecałe 3 kilo 🙂 Dziewczyny mówią ze na buzi wyglądam szczuplej niż latem! Teraz jak wiem że mała ładnie rośnie to sie ciesze że nie nawalam nowymi kilogramami co tydzień hehehe Musze w końcu pstryknać jakieś zdjęcie i Wam sie pokazać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdrówka dla Filipka Beti! U nas dwa dni 39 stopni i katar ale spływający do środka, przez co ma kaszel ale tfu tfu coraz lżejszy. Ja tez musiałam złapac ale już lepiej. Takz e zeby i u Was szybko minęło tym bardziej że duzo słonca w tym tygodniu ma być i szkoda w domu siedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...