Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny! Dzień na wariackich papierach- obiad u teściowej, potem wizyta u babci Marcina. A wczoraj wieczorem wojna między mną a mężem. No cóz... W każdym razie SETKI dla Doris! No i gratulacje dla Magdy!
Pawełek nie zrobił kupki od czwartku. Pruka, brzuszek miękki, ale kupki ni chuchu... Nie wiem, czy już powinnam się martwić. Generalnie znam powód- w środę miałam lekki kryzys laktacyjny i Maluszek dostał 60ml mleka modyfikowanego. Musze je zmienić, bo co prawda dostał mm zaledwie kilka razy, ale zawsze jest problem z kupą. A kupiliśmy NAN. Teraz spróbuję z BEBIKO, bo akurat data ważności się kończy- i ponad połowę opakowania trzeba wywalić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):
Agatka -dzięki za komplement
Ania - setki to życz Agatce bo to ona miała urodzinki, ja mogę przyjąć życzonka tak na wyrost bo też mam urodzinki w paźdzerniku, ale na końcówce miesiąca 😁
Czerwcówka - które zęby wyszły Nikolce ?
Agata - który ząb wychodzi Miłoszkowi ?


Kuźwa myślałam o Agacie, a wpisałam co innego. PRZEPRASZAM! Tobie oczywiście też wszystkiego naj, ale Agatce szczególnie! :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia super torcik, no i widac ze Borysio grzeczniutki.
Czerwcowka, z tego co opisujesz to jednak chyba przez zabki. Trzymajcie sie dzielnie.
U nas rewelacja po pierwszym jedzonku, wyobrazcie sobie ze wieczorem nawet kupka byla. Fakt ze zielona, ale mniej smierdzaca i bez wysilku, czyzby zasluga ziemniaczka?
Ciezko mi go dzis ululac, bo przespal cale popoludnie i urwis nie chce za cholere spac. Ja ogolnie padam na pysk a jeszcze cos by sie przydalo zjesc.
We wtorek mam egzamin na prawojazdy bo do tej pory niestety nie mialam okazji zrobic, obleje na bank 🤢. Obciach bedzie jak cholera.
Do nas od srody rana juz zaczynaja sie zjezdzac. Boze, nie wiem jak to wytrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
U nas horror c.d.
Jeść nie chce tylko się drze
Mi już ręce opadły i m się z malizną męczy

Dawno nie serwowala tyle wrzaskow i płaczu w ciagu dnia
I nie chce jeść
Cztery posiłki w ciagu całej doby i to wmuszone :-(


Nawet nie ma się kiedy rozpakowac



o jej u mnie jest to samo tylko moze nie płacze ale jest bardzo marudny .. smaruje mu dziasełka żelem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata STO LAT!!!

Gosia - supcio Borys wyglądał, no i Mamusia też ślicznie!
Marlena nie poddawaj się! Napewno dobrze Ci pójdzie egzamin! My bedziemy kciuki trzymać z Filipem! 🙃

No to dziś i my uderzamy do lekarza.... Ciężko mi oddychał Mały w nocy, momentami nawet jakby się dusił... 🤢 No i już od kilku dni obserwuje że ma prawą nóżkę momentami tak ściśniętą i robi jakby mostek, ale tylko z jednej strony... 😮 Tak w łuk się wygina....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Gosia, cudny torcik i Wy tez oczywiście cudni! My dzisiaj mamy odwiedziny koleżanek ze studiów, już zdążyłam pobiec do sklepu po jakieś żarełko zanim Marcin wyszedł do pracy. Maluszek lula,nocka ok, choć ostatnio budzi się ok. 5 i chce mu się rozmawiać 😮
Kurcze, ciągle nie mamy kupki. Ostatnia była w czwartek. Ale maluszek pruka i jest uśmiechnięty, brzuszek miękki. Wszystko przez to modyfikowane- a dałam tylko 60ml! Dziś dałam herbatki rumiankowej, zawsze pomagało, więc zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!
U nas nocka standard o 3 pobudka i do mamusi do lozka, o 6 karmienie, no i teraz dopiero wstalismy. Kurcze cos mi pokaszluje, mam nadzieje ze nie zarazil sie od Wojtka, bo ten to chory na maxa, ale nie zbliza sie do malego.
BarbaraK ze ty zauwazasz takie rzeczy ze on wygina jedna nozke za mocno. Ja sie nigdy nad tym nie zastanawiam, naprawde 😮.
Czy wasze dzieciaczki tez sa bardziej wesole z rana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja Wam powiem, że tez nie zwracam aż takiej uwagi na te wszystkie odgięcia... Co prawda ćwiczymy Pawełka tak jak zaleciła rehabilitantka, ale bez przesady, nie ma się co wpędzać w paranoję. Pamiętam, jak mi powiedziała lekarka, że Mały ma asymetrię i napięcie mięśniowe, to panikowałam jak głupia. A potem lekarka na rehabilitacji powiedziała, że to leciutkie napięcie. Mój Pawełek też odgina główkę, ale nie sprawdzam od razu czy podgina paluszki w stópkach. Mostek tez robi, ale przeszkadza mi to o tyle, że przy jednym z zaleconych ćwiczeń zaczyna się odginać i boję się go wykonywać,zeby mu krzywdy nie zrobić. W środę mamy kontrolę u lekarza i wizytę u rehabilitantki to zobaczymy.

A poza tym to wygląda to tak, że pediatra powiedziała mi ostatnio, że Pawełek jest trochę za słaby (bo mu główka leciała), a lekarka na rehabilitacji powiedziała, że jest silny 😮 Każdy co innego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...