Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nadrobilam wszystko i zegnam sie z wami, lece spac bo ledwo siedze. Uspanie Adriana to byl jakis koszmar!!! wierzga, rzuca sie, a jak go nie usypiam to sie cieszy... w koncu sie udalo, to strasznie niespokojnie spi, podejrzewam ze zaraz bede musiala go wziac do siebie, bo inaczej nocka z glowy a o 5.45 trzeba wstac do pracy 😮.
Dobrej nocki mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lece szybko do pracy, bo juz spozniona jestem.
Nocka chyba najgorsza jak do tej pory. Obudzil mi sie w nocy i juz nie mogl zasnac, wierzganie, rzucanie sie, placz, marudzenie. Dalam panadol i padl. Polowe sniadania zostawil. Dziwna sprawa. Zaprowadzilam do zlobka bo na chorego nie wyglada, zobaczymy.

Buziole dla 8 miesieczniaczkow

Nequitia fajna fotka w awatarze!

Milego dzionka dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobra, obudziłam się trochę... piję kawę... noc piękna o 23 się obudziła, podałam jej smoka i spała do 7:30 nawet dłużej troszkę... ale co z tego że się wyspałam jak nie jestem przyzwyczajona i zastały mi się wszystkie mięśnie hehhe
Mój R ma dziś urodziny... a ja nic mu nie kupiłam bo mam niziny finansowe... ale w ramach prezentu chyba w końcu się zdecyduję na małe co nie co wieczorem... jakoś tak psychicznie się już nastawiam... minęło w końcu 7,5 miesiąca... muszę się w końcu pozbierać... ☺️

Marysia się bawi na łóżku i piszczy 😁 zjadła rano cyca (pełny full), dałam jej wit.D i teraz próbuje otworzyć pudełko z tą witaminą 🙂
No i waga cudownie pokazała mi kilogram mniej 🤪 to znak żeby coś zmienić w swoim życiu i fizycznym i psychicznym... jednak nie wszystko stracone haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helo
Buziaki dla wszystkich slodziakow-8-miesieczniakow!!

Noc =3 pobudki ale spała aż do 7:30!
Teraz walczy ze snem już godz zasypia ale nie poddaje sie i ciagle w lozeczku
Ja po sniadanku, popijam kawke, odsniezylam i przestawilam auto bo za domem zaraz przywioza i zrzuca węgiel
Przy ogrzewaniu gazem 3 kondygnacji idzie 3000 pln miesiecznie za sam gaz więc mamy węgiel

Mój m powiedział wczoraj ze przemyślał sprawę i nie wyobraża sobie tu mieszkać
Mieliśmy remontować parter, osobne wejście, ogródek, ok 70m2
Ale na górze teściowa hehehe
Wczoraj postanowiliśmy ze jednak poszukamy czegoś swojego

Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale fajnie... o 10 dałam Marysi śniadanko, zajdła, poszłyśmy umyć buzię i rączki, mówię do R, że włożę ją do łóżeczka a my pościel zmienimy. Włożyłam ją, zmieniamy pościel, gadamy, ja patrzę na Małą a ona śpi 🙃 hehe oj mogłaby tak codziennie ładnie zasypiać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda to super
niedługo tak będzie, ja Niki nauczyłam już
wkładam po śniadanku, chwilę miętosi misia i zaraz śpi

Małą się gibnęła do tyłu, bawiła się na "placu zabaw"
ja siedziałam na łóżku a teściowa akurat robiła kontroling i stałą w drzwiach i szybko podniosłam się żeby ratować Niki a ona bezczelnie się wepchnęła (była bliżej) i ją na łapy!!
tylko się wydarłam
bezczelna baba!!

Niki sie domaga kompa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Dziewczyny, musimy się dodać do znajomych nawzajem, wtedy foty będziemy widziały tylko my! (jest opcja pokaż tylko znajomym)

Już dwa dni nad tym
Myśle czy tego nie zrobić ;-)
Tak mi nieswojo ze każdy może podgladac o czym piszemy, zdjęcia etc
Chyba to będzie najlepsze wyjście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...