Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Buziaki dla Szymka
monia29 ja juz dawno podalam kiwi. U nas sa w sloiczkach id 6go miesiaca. Z tym ze zmieszane z innymi owockami.

U mnie masakra dziewczyny, albo wczoraj cos zjadlam nie tak albo Adrian przyniosl znow jakiegos wirusa z zlobka. Rzygalam (sorry za niezbyt delikatne okreslenie) jak kot cala noc, nic nie jem bo sie boje i jestem strasznie oslabiona, boje sie normalnie Adriana brac na rece takie mam zawroty glowy.
Adi ma akcje z kupa, juz tez boje sie mu dac jesc bo wszystko leci. To samo jest co kiedys. Jelita tak mu burcza ze az mi go szkoda. W zlobku mysleli ze to zabkowa kupka, ale mi sie wydaje ze wirus. Nie mam sily nawet pisac.
Wczoraj moj Wojtek skonczyl 30 lat, a ja nawet wieczorem z nim nie posiedzialam, bo nie mialam sily 🤢. Adrian pobudek w nocy zrobil mi chyba z 5 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Łoj ale dałyście czadu... nie działało mi forum wczoraj i dzisiaj, aż do teraz 😠
A więc Maryś ma zapalenia gardła, początek zapalenia ucha i chore zatoki... dostała krople do noska, do uszka i dwa syropy... najgorsze w tym wszystkim że mnie też rozłożyło całkiem i R też już ma katar, więc ciekawie się zapowiada 😞
Wczoraj dałam Małej paracetamol w czopku na noc... niby gorączki nie ma, ale pewno uszko ją boli i gardło, a chcę żeby dużo spała, szczególnie w nocy żeby szybko wyzdrowiała... no i spała do 5 więc bardzo ładnie, ja niestety nie miałam siły wstać, R mnie nafaszerował tabletkami jakimiś i jakby lepiej, ale katar jest dobijający...
Małej włożyłam do poszewki z poduszką dodatkowo jeszcze klin, śpi prawie na siedząco, ale kaszlu dzięki temu już nie ma...

Basia super, że te badania co miał wyszły dobrze... i się tak bardzo nie przejmuj kochana, bo jeszcze Ty się pochorujesz z nerwów. Pobyt w szpitalu serio nie jest straszny, tylko musisz być silna i nie dawaj po sobie poznać że jesteś kłębkiem nerwów bo Mały wyłapie i będzie sam niespokojny. Trzymam kciuki za Was 😘

Buziaki dla 8mio miesięczniaków 😘 😘 😘
Oj poczytam troszkę żebym wiedziała mniej więcej co się dzieje ☺️

Danonki zwykłe daję MEGA 🙂 ostatnio był w nich magnes na lodówkę- LIS, Mary go uwielbia jak w kuchni jestesmy 🤪
Kiwi dawałam, ale Marysi nie smakuje chyba 😮
Ivi Lenka- powtarzam się- boska jest!! oby dalej robiła same postępy 🙂

Nam na rehabilitacji powiedziała Renata, że rozwojowo Mary jest super, niektóre rzeczy nawet jak u starszaka, ale jakość jest do tyłka niestety 😞
No i to tyle co zapamiętałam, kurde...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...