Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Ja wczoraj jak tak siedziałam pod kołdrą, to zauważyłam, że autentycznie on wcale nie jest głodny! Jak się już uspokoił bo nikt nie przyszedł, to bawił się w tym łóżeczku ponad godzinę i nawet nie jęknął!

Ja ułożyłam już cały plan dani, zaplanowałam żarcie, drzemki, zobaczymy co to z tego będzie!

No to trzymamy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
Martyna a z kim dzieci zostawiacie?

Z moją mamą 🙂


ale Wam dobrze!
MY mamy jutro taką grubą imprezę, i tak naprawdę to nie wiem jeszcze co zrobię z małym.... Teściowa jest u mojej szwagierki pod Krakowem, mogłabym do niej zawieść BOrysa, ale jak on tak w nocy sie budzi, to nie wiem.... dziś tam pojadę wybadać sprawę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uwielbiam szpilki ale nie noszę zbyt często bo przy 2ce bardziej wskazane są adidasy żebym mogła szybciej za nimi biegać 🤪 a no i za wysokich też nie mogę nosić bo mam 176 cm wzrostu...ale takie średnio wysokie są ok, tym bardziej , że mój mąż ma 192 cm. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a pamiętacie, jak w dniu mojego terminu porodu, oczywiście zła jak osa, bo rano byłam na ktg i nie zostawili mnie w szpitalu, poszłam kupić sobie fioletowe szpilki 🙂 (znalazłam je na allegrro, okazało że facet ma magazyn niedaleko mnie!) Przydały mi się potem na wesele siostry, no i chrzciny Borysa jeszcze w nich obskoczyłam! Pamiętam że ledwo mogłam je przymierzyć, taka byłam spuchnięta, a gość sprzedawca jak sie zapytał na kiedy mam termin i mu powiedziałam że na dziś to sie bał chyba że tam urodzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jestem w ciężkim szoku. Moja Mała ciągle tylko cyc i cyc terz do snu z ciekawości zrobiłam jej miszankę i je, sama rączki po butlę wyciągała więc ją zostawiłam z tą butlą w pokoju i taka cisza zaraz zobaczę czy nie usneła jak ta to chyba szczękę na terakocie zostawię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota552 napisał(a):
Spi, zjadła nie wile bo 20ml tego mleka ale sama beze mnie-nawet mnie w pokoju nie było usneła, szok 🤪


super! zawsze to jakiś postęp!

mojego też włożyłam do łóżeczka, no i zasnął w 5 minut! ale jak juz wspomniałam, w dzień nie mam żadnego kłopotu z tym zasypianiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...