Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, Magda zapomniałam o zmianie czasu... Oj, a Filip od dwoch dni nie spi juz dwa razy, tylko raz w ciagu dnia i marudny okrutnie i zmeczony wieczorem, wiec szybciej go kapiemy.. Kurde, musze pomyślec i go dluzej jutro przytrzymac wieczorem..

Dobrze, że już ok. Wiadomo, wymeczona była i pewnie stad temperatura. No i zabek jeszcze.. Mysle ze nic juz nie powinno być, oby!!
A jakie macie nazwy syropu? Tego od gorączki, przeciwbólowy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania to są chyba takie regionalne firmy. U mnie np dobrry nabiał ma firma resmlecz z trzebowniska (100 km ode mnie siedzibe mają). Uwielbiam ich masło i serki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to do przodu ten czas przestawiamy? czyli jak mamy 21 to bedzie 22? e to wczesniej małego połozyc moge bez problemu bo on jzu jest spiacy od 17.30 a teraz chodzi spac 19-19.30 bo myslalam ze uda mi sie go przestawic z tym stawaniem o 5.30 ale lipa a po zmainie czasu bedzie wstawał o 6.30 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
"ostatnią niedzielę marca o 1:00 czasu uniwersalnego (w zależności od strefy czasowej o 22:00 / 00:00 / 01:00 / 02:00 / 03:00 czasu lokalnego) zegary przestawia się godzinę do przodu, "
znalazłam.czyli jak wstanie 5.30 to wtsanie jzu o 6.30 nowego. a teraz po zmianie bedzie 22.53 🙂 nie ma to jak wikipedia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękujemy za wszystkie buziaki 🙂

a mój Miluś chory, tzn rozkłada go, 37.5, katar no i kaszelek od dzisiaj i to mnie zmartwiło.. ale mam wrażenie że po prostu odkrztusza to co mu spływa, bo taki mokry, chrypowaty ten kaszel... ajaj mam nadzieję, że szybko minie, zobaczymy jak jutro będzie... jak coś to do lekarza podjedziemy osłuchać szkraba..

Basia ja tchórz jestem i aż tak nie zaszalałam jak Doris... tzn podciełam więcej niż 5cm, zrobiłam gęściejszą grzywkę na bok... no i zrobiłam ciemniejszy kolor bo z brązem. Jutro może jakąś fotkę cyknę to zapodam 🙂

Ale się rozbrykałyście z tym menu dla maluchów, chętnie skorzystam z Waszych pomysłów. Jutro jogurt naturalny planuje podać z kiwi i bananem 🙂 ,może biszkoptem zagęszczę 🙂
Dzisiaj manna z jabłkiem nie przeszła, może cynamon nie smakował mu,choć tak malutko dałam... ale dzisiaj ogólnie cały dzień słaby apetyt, zapewne przez choróbsko... także do tej manny jeszcze powrócimy jak się Miłoszkowi polepszy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pewnie jakbym cały dzień nie wysilała się przy Mary to byłoby lepiej... no i u mnie jest plus że przed okresem mam spoko, bo tak to już tydzien przed mnie bolał brzuch i plecy... a dwa pierwsze dni były wycięte z życiorysu bo mdlałam z bólu.... także u mnie jest ok... ale ja okres miałam prawie 2 lata temu ostatni.... 😮 oprócz tych dwóch 🤢 liczę i liczę i nie prawie a ponad 2 lata temu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!

Buzi dla Miłoszka, oby to nic poważnego!!
Ty Gosia też wypocznij, dobrze ze weekend mamy, to łatwiej przystopować troche..

Jeśli chodzi o okres to ja miałam jak Magda dwa-trzy pierwsze dni masakra.. Zadane tabsy nie pomagały, faszerowałam się ketonalem, ale pomagał na chwilke i to nie zawsze. No i zawsze regularnie miałam okres, A teraz? Troszkę mnie "ćmi" ale nie tak bardzo zeby brac tabletkę, ogólnie czuje brzuch ale nie boli 🙂 czyli ja jestem super zadowolona! I odrazu po porodzie jak dostałam to znów super regularnie.

Daj Agata fotę, może mnie "natchniesz" 😜 ja już ze sto lat nie farbowałam, troszę mnie kusi, ale nie tak żeby tylko zafarbować, chciałabym zaszaleć, ale to jeszcze nie ten moment 😜 tylko przerzedzę(?) chyba i nie wiem co z grzywką, czy robić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda i Beti dziękuję za porady skorzystam z nich i dziś wyruszam do sklepu.
Beti te plamy już mu prawie zgineły na jednej nóżce ma ale się goi widzę muszę tłustym kremem zrobionym na recepte smarowac.Z rączek już zniknęły i z jednej nóżki 🙂
Lekarka mówi że ma za suchą skórę i dlatego ma te plamy.Pielęgnuję ją oliatum ale widocznie robiłam coś nie tak 😞
Mój Szymek zaczął dopiero sam sztywno siedziec ale jak ja go posadzę bo sam do niczego się nie bierze jeszcze 😞
Jest z tyłu za waszymi maluchami ale i tak cieszę się z jego postępów.
Miłego wekendu wszystkim życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
to do przodu ten czas przestawiamy? czyli jak mamy 21 to bedzie 22? e to wczesniej małego połozyc moge bez problemu bo on jzu jest spiacy od 17.30 a teraz chodzi spac 19-19.30 bo myslalam ze uda mi sie go przestawic z tym stawaniem o 5.30 ale lipa a po zmainie czasu bedzie wstawał o 6.30 🙂


Beti-u nas identycznie!!!z tym,ze bez pobudek w nocy(chyba),bo juz sie przyzwyczailm,ze Lenka spi we mnie wtulona 🙂


serdecznosci dla jubilatow!!!ale ten czas leci!
my znowu jedziemy na wies,bedziemy zmiekczac dziadka,moze pojdzie na wymiane..tylko skorzysta,jak potem mieszkanie wynajmie.albo sprzeda,bo sama nasza kuchnia jest warta tyle,ile jego ary 😉
milego,bezbolesnego łikendu 😁...u mnie tez okres...hm zmowil sie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
na bank nie choroba, bo nie ma objawów innych, nawet katar co miała zniknął... a na górze spuchnięte dziąsła i potoki śliny spod smoczka ściekają... no i te dwa już wystają ładnie ponad dziąsła... no nic zobaczymy co będzie później... muszę do apteki iść i po pieluchy... kupię na test te pomarańczowe pampersa... oby nam podpasowały bo nie mam kiedy do rossmana iść...

Myślicie, że to może być jakiś udar? po tym przegrzaniu wczorajszym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...