Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
na bank nie choroba, bo nie ma objawów innych, nawet katar co miała zniknął... a na górze spuchnięte dziąsła i potoki śliny spod smoczka ściekają... no i te dwa już wystają ładnie ponad dziąsła... no nic zobaczymy co będzie później... muszę do apteki iść i po pieluchy... kupię na test te pomarańczowe pampersa... oby nam podpasowały bo nie mam kiedy do rossmana iść...

Myślicie, że to może być jakiś udar? po tym przegrzaniu wczorajszym?


Magda mi te pampersy nie podpasowały bo są cienkie i nam przeciekały no i nie mają rozciąganych tych zapięc niewiem szybko jak to określic.Ja jestem na nie co do tych pieluch.
Ale co każda mama ma inną opinię 🙂

Co do małej wydaje mi się że udar to nie jest tylko ząbki.
Znajomej mała miała udar to wymiotowała mocno i miała niską temp. więc chyba to nieto u was ale pewna nie jestem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂 jogurt kupiłam akurat danona, ale najlepiej te regionalne właśnie, zależy gdzie zamieszkujesz i masz najbliższą mleczarnię -Krasnystaw, Garwolin, Piątnica, innych nie kojarzą z miejscowości, - a serek Bieluch polecam, bo skład jest króciutki 🙂
Gosiu, ja nawet nie pamiętam kiedy tyle ważyłam... w gimnazjum może? żeby 60 ważyć... marzenie...
Magda- to na pewno ząbki tak Marysi dokuczają, bo to masakra jest. Jakie postępy!! Gratulujemy! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!

Milo, Mary, Gosiu dużo zdrówka!
Aniu powodzenia w zmiękczaniu dziadka 🙂

Magda jeśli Marysia jechała 2h w słońcu to bardzo możliwe że to przyczyna
Ja stara baba bym zemdlała bo jestem wrażliwa na słońce
Ale pisałaś też o guli na dziąśle.. może po prostu ząbek kolejny?!?!

u nas Niki wstała dziś o 5..
była 7 rano.. jakiś czas temu 6... i dziś 5...
co się dzieje?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!

lepiej mi trochę po tym gripexie, ale za to Borys jeszcze śpi! oby jego nic nie brało...

co do jogurtu, jak macie Biedronkę koło siebie, Krasnystaw robi jogurty dla biedronki marki Tola, zarąbiste są. Albo zwykła bakoma naturalna, nie jest zła. Danon nawet jogurt naturalny słodzi, zresztą to jest wielka korporacja, masowa produkcja, myślicie że im zależy na tym żeby coś było zdrowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
nadrobilam i zaraz biore sie do roboty, raczej caly weekend sie nie pokaze bo trzeba korzystac z pogody.
Madzia ja mysle ze udar tez raczej nie, stawiam na zeby.
Dzis zgodnie z obietnica poszlam rano po owocki i zrobilismy sobie z Adim koktajlik.
Jablko-gruszka-kiwi-truskawki. Super wyszedl, ani za slodki ani za kwasny. Pewnie banan tez bylby ok, ale u nas uczulenie na banana.... nadal 🤢.
Milego weekendu e-ciotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
od 2 godzin zbijam Marysi gorączkę na 10-15 minut, po czym znowu wraca... leży taka bidula i się nawet nie ma siły ruszać... pozasłaniałam okna bo jak tylko czuje słońce to jest wrzask 😮 no i ta strona buzi, którą wczoraj miała od okna jest czerwona... masakra jakaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
od 2 godzin zbijam Marysi gorączkę na 10-15 minut, po czym znowu wraca... leży taka bidula i się nawet nie ma siły ruszać... pozasłaniałam okna bo jak tylko czuje słońce to jest wrzask 😮 no i ta strona buzi, którą wczoraj miała od okna jest czerwona... masakra jakaś...



Magda...nie wyglada to na zeby,ani na udar cieplny.zrob Mary okladytermosowe(zimny,nie lodowaty oklad z pieluszki,zawin w cieply kocyk)jesli nie pomoze-dzwon po lekarza!maja zasrany obowiazek przyjechac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda odezwij sie co z Mary jak będziesz miała chwile
Mam nadzieje ze lekarz ja zobaczył!!!

Niki złapała za metalowe krzesło i razem z nim bęc do tylu
Twarz w siniakach, ogromny płacz ale wszystko ok
Trwało to może 2 min
Robiłam deserek w kuchni a raczej zaczęłam a ja w salonie zostawiłam ma jakieś 50-60 m2
Za dwie min bach!!! Krzesło z kuchni a pod nim Niki...

Twarz poobijana na policzku gruba szrama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejku Magda daj znać co z Mery...

a u nas kiepsko... antybiotyk 😞 gardełko zawalone... katar i lekarz stwierdził, że antybiotyk bo może na oskrzela pójść... ehhh apetytu moje serduszko nie ma, tylko pije, gorączki brak... ale widać po nim, że jest bardzo osłabiony... tak mi go szkoda.
Syropu nie chce, macie jakieś skuteczne sposoby na podawanie leków???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
ja sie witam i zapytuję o płatki owsiane czy ktoś już podawał?
W słoiczku są już jakieś owocki z płatkami właśnie to może i takie z toreboki można już podawać?

Jakiś czas temu któraś z Was ( przepraszam nie pamiętam która ) pisała o książce kucharskiej z przpisami dla maluszków. Mogę zapytać jaki tytuł i autor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adenowirus? Cóż to jest?! Zaraz otwieram wujka Googla...
A my dzisiaj zakupiliśmy fotelik. POjechaliśmy do sklepu mojej kuzynki, bo już wariowałam od wyboru i uznaliśmy, że doradzi nam najlepiej. No i stanęło na MaxiCosi Priori. Pawełek zrobił w nim już prawie 100km i jest bomba!
U nas znowu cichy wieczór z powodu babci Marcina... Ja odpadam już w tej kwesti..
Boli mnie brzuch, nie mogłam się dzisiaj załatwić 😞 pewnie dlatego
Iza, ale Niki nie ma nic rozciętego??
Dorota, ja mam książke z przepisami dla dzieci, ale nie jest jakaś super, trochę przekombinowane te przepisy... http://www.troy.net.pl/produkt/17214/Dobra-kuchnia.-Kuchnia-dla-dzieci-(miekka).html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Jejku Magda co za nazwa , musze wygooglować, bo pojęcia nie mam.
Iza Niki pewnie się wystraszyła bidulka .
Agatka u nas antybiotyk nie przechodził , nawet naciągany w strzykawkę, więc zawsze robiłam tak , ze podawałam łyżkę kaszki, w miedzyczasie łyzkę antybiotyku i za chwile znowu szybko kaszki i się sprawdziło.
Zrobiłam mleko dla królewny a królewna śpi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kolejna noc na czopku i nurofenie... lekarz mówiła, że jak to adeno to oko jej zaropieje, a dzisiaj nie ma nawet czerwonego 😮 kur** w tym płocku to chyba nie ma dobrych lekarzy sami jacyś niedouczeni... Maryś dalej gorączkuje... wczoraj doszło do 39.4... dziś póki co 38 najwięcej... ale przecież musi być jakaś przyczyna tej gorączki....
dzisiaj jest komunikatywna, bawi się... oczka ma śnięte, szkliste, wypieki na buzi... i zaczyna być płaczliwa....

Jak tam przestawianie czasu? my chcąc nie chcąc przetrzymaliśmy Małą i wstała o 7, budziła się 2 razy, raz jak podałam jej nurofen i wziełam ją do nas od razu a drugi raz jak nurofen chyba przestał działać i gorączka urosła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. U nas nocka ok. Pobudka o 4:30 starego czasu, ale dałam piciu i zasnął znów, a potem o 5:30 starego czasu, wzięłam go do siebie, posadziłam między nami, chwilkę się pośmiał, pobawił, a potem go położyłam na boczku, smyrałam i mówiłam wierszyk : Poszła Ola do przedszkola... UIwielbia go. I zasnął znowu 🙂 Wstaliśmy o 6:30 starego czasu, więc jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...