Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Małgorzatta, Ty i Borys macie brzuchy za stali 😁 z tego co pamiętam, to jak się inne kobitki zadręczały dietami i delikatnym jedzonkiem, Ty wsuwałaś chipsy popijając colą i było ok! 😁
Dobrze, że z Marysią jest już jasne. Martwiłam się, że nie odpisujesz. Nie przejmuj się, że sama tam poszłaś, już masz całkiem swoją 'własną' rodzinę i ani się obejrzysz, a córcia będzie obskakiwać Cię dookoła, że nigdzie się nie ruszysz:lol : Mocne uściski!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
no Nequitia ..pamietam jak martwiłąs sie ze Marys nei ma gorączki jak choruje......eh...ja to samo robię bo moj tez bezgoraczkowy przy infekcjach i mam nadzieje ze nie predko nas dopadnie ta durna trzydniówka.ani zaden dodatkowy wirus. takie temperatury to masakra jakis kosmos. ale Marysia dzielna ze potrafi sie przy tym smiac jeszcze!!!szok!!! duzo zdrowka! oby oczko zdrowiało.
Mikaanka powiem Ci ze ja jak szłąm z rodzicami to oni dawali głowna kase a ja dodatek, ale ja chodziłam z kolegami wiec nie bede od kolegi wyłudzac. z Tomkiem juz było inaczej.jednak skoro oni są kasiasci i są narzeczenstwem to wydaje mi sie ze od nich prezent trzeba liczyc osobno.kurcze jakby dorzucili chociaz 200 zł to juz by było normalnie.
Gosia tez miałąm pytac o plackowe. fajna super fajna sprawa.
Zdrowka dla wszystkich chorowitków. ja sie zastanawiam nad pojsciem jutro bo cos hm...wydaje mi sie? czy nie ze kaszle tak głebiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mały mi zaczał spac tylko rano poł godziny na cały dzien...coraz zadziej zdaraza mu sie drzemka na spacerze..eh..ale chociaz jest spokojny i zaciekawiony wszystkim dookoła.
ps. bylam w sklepie zekologiczna zywnoscia...porazka nie kupiłąm nic bo jak zobaczyłam gigantyczne marchewki i pietruszki to zwatpiłam w ekologie. chyba tylko cena wieksza. i baba bedzie mnie zapewniac ze to napewno ekologiczne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My znowu po kontroli. Już wszystko zeszło, gardełko czyste, nie słychać, żeby coś gdzies zalegało poza...dziwnym katarem. Tzn,nie ma kataru, ale Paweł chrumka. Nic kompletnie nie schodzi Fridą, a coś zalega bardzo wyraźnie. No i ciągle jest chrypka. Dostaliśmy skierowanie do laryngologa....najbliższy termin to 8 maja. Masakra...
Ale Pawełek taki radosny jest, że szok! Przespał dziś wreszcie caluteńką noc od 21 do 7. Tak się super bawił, że poszedł spać dopiero przed chwilą!
A ja dziś byłam na spotkaniu z koleżankami ze studiów. Oj, było mi potrzebne takie wyjście!

Magda, Wy to sie naprzezywacie. Ale jestem pewna, że Marysia szybciutko sobie poradzi z chorobskami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja miałam tylko bol jak mnie przewiało. ale twardych piersi dodatkowo nie .moze zebrało Ci sie pokarmu.mi jak czasem ominie mnie karmienie to mam pełną ktoras piers.lepiej scignac troszki bo zastoje tez nie dobre.
ja mykam.dobrej nocki. mały sie przesikał bokiem i musiałam przebrac go .nie lubie tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki,
Jeszcze raz zdrówka dla wszystkich chorowitków 🙂
Pogoda u nas taka sobie , a mam w planach umyć okna...no zobaczymy...
Jakich kremów używacie ? Muszę kupić jakąś serię na dzień i na noc i nie mogę się zdecydować, możeciejakieś polecić ? Myślałam o serii AA, używałyście ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia jak juz Marysię wysypało to już będzie ta wysypka znikać , bardzo szybko może 2 dni.
Plusem trzydniówki samej w sobie jest to że nie dokucza dziecku i dziecko nawet przy tak dużej gorączce jest pogodne, tyle tylko że Marysi się ponakładały zęby do tego ...
Maja miała trzydniówka + zapalenie gardła + zęby ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza bo ona już wczoraj miała wysypkę, na głowie, karku, trochę na brzuchu i z tyłu pleców, teraz jej się rozlało na czoło, powieki, i całe plecy.... wygląda jak muchomor na odwrót, bo ma czerwone plamy... oczko jakby lepiej, więc może te krople działają i się szybko tego wirusa pozbędziemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jak zwykle w locie i w skrocie,poki pamietam 😉
-Gosia!mi nie twardnieja,choc ostatnio mala jest bardziej lakoma i doi wiecej..
-Mysza-dla siebie ten krem chcesz?posluchaj starszej pani 😉tania,dobra soraya,na dzien serum,na noc krem...jak masz alergie-najpierw probki wez z drogerii
-kiwi nie podawalam jeszcze,w ogole to jakas zacofana z tym jedzeniem jestem
-Magda-teraz to juz tylko lepiej bedzie 😁,nie zapomnij uwiecznic Marysi na zdjeciu!
-Iza-nie widac po Niki starcia z krzeslem 😜

dalam ogloszenie o sprzedazy mieszkania...ludzie chca sie zamieniac na domy 🙂takze ten wygwizdow BEZ INTERNETU odpuscilam...facet od remontu odradzil poza tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
Dzięki Beti za odpowiedź 🙂
Małgorzatta, może właśnie zastój Ci się zrobił? Kończysz karmienie?
U nas dziadek w szpitalu... 😞 o 4. mąż zawiózł go na pogotowie, tam pielęgniarka powiedziała: no, wygląda pan na zdrowego, ale jak chcecie koniecznie, to obudzę lekarza.... jakiś 'szczyl' wyszedł, kazał ciśnienie zmierzyć- ok. Więc dał zastrzyk z nospy i kazał jeszcze sobie kupić. Po czym dziadek o 6. wył po prostu prosił Boga i Wszystkich Świętych o ulgę, a jak wyciągali go znowu do lekarza, to się żegnał ze ścianami i z Oskarkiem.... no aż się popłakałam. A tam na miejscu kazali wrócić do domu, że oni dojadą. Jakoś im się nagle zmieniło i jednak już go zbadali na tym pogotowiu. Okazało się, że to serce... No i wydzwaniali po szpitalach, żeby go przyjęli. On jest typowym domatorem i na wakacjach nawet by się męczył, a tu...? No i strasznie ma rozpieszczone zwierzaki... Marchewkę kroi na frytki, a grubszych nie ruszają. Jak ja mam tu dla 20 królików marchewkę na takie słupki posiekać?? oduczę je moment... Tyle dobrego, że już się nim zajmują jak trzeba, ale też mam wątpliwości- ledwo słyszy, 84 lata... jakoś się obawiam, że się nim nie przejmą zbytnio... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie dam rady was nadrobic.
Adrian strasznie chry, grypsko jakies. Wczoraj mial goraczke 40 stopni, a ogolnie caly czas ma miedzy 38 a 39. Ledwo patrzy na oczy, kaszle, kicha, a z nosa mu leci jak z kranu.
Zostalam dzis z nim w domu bo na dodatek ma strasznie odparzony tylek.
Nocka masakra.
Idziemy za chwilke do lekarza.
Taki prezent zrobil synus mamusi na urodziny 🤢.

100 LAT DLA WSZYSTKICH 9- MIESIECZNIACZKOW!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
Nie dam rady was nadrobic.
Adrian strasznie chry, grypsko jakies. Wczoraj mial goraczke 40 stopni, a ogolnie caly czas ma miedzy 38 a 39. Ledwo patrzy na oczy, kaszle, kicha, a z nosa mu leci jak z kranu.
Zostalam dzis z nim w domu bo na dodatek ma strasznie odparzony tylek.
Nocka masakra.
Idziemy za chwilke do lekarza.
Taki prezent zrobil synus mamusi na urodziny 🤢.

100 LAT DLA WSZYSTKICH 9- MIESIECZNIACZKOW!

Więc wszystkiego naj naj, a przede wszystkim zdrowia dla synka i reszty rodzinki!
Dzięki Myszka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!

Dużo zdrówka dla Adiego, daj koniecznie znać co lekarz powiedział..
Magda cieszę się, że już z Mery lepiej, w końcu gorączka spadła.
Ania fajnie, że już pozbyliscie się choróbska.
Mikaanka dużo zdrówka dla Twojego dziadka.

pyt. po ilu antybiotyk powinien przynieść poprawę?? Mamy Augmentin, dziś trzecia doba leci jak bierze. Mamy 3 razy co 8h... ale jakoś poprawy nie widzę, gorączki nie ma, ale kaszel cały czas męczący, tzn wydaje mi się, że coś tam się odrywa, bo jak kaszle to taką gęstą ślinę aż wypluwa - przeźroczystą... więc nie wiem czy to flegma czy co????? ale zaczynam panikować... że może gówno daje ten atybiotyk i małemu się tylko pogarsza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AGATKA nam antybiotyk pomogl dopiero po calej kuracji.
Lekarz oczywiscie nic nie powiedzial.
Uszy czyste, pluca czyste..... grypa
Dziecko jest silne i sobie samo musi poradzic... prosze tylko dopilnowac zeby wystarczajaco pil i sikal 🤢.
Kuzwa.... wyjebia mnie z tej pracy jak tak sobie bede za kazdym razem zostawala 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jezuu jakaś epidemia!!!
Biedne dzieci!!!
Agata nie mam pojęcia nigdy nie dawalam Niki antybiotyku ale u dorosłego chyba już po drugiej sobie jest jakaś poprawa jeśli dobrze dobrany...
Marlena daj znać co u lekarza!!
Trzymajcie sie i mamusie tez dużo siły i cierpliwości.
Gosiu tez!! Daj znać czy cyc puścił. Ja tak czasami miałam ale już nie pamietam w jakich okolicznościach :-(

Dziewczyny teściowa od paru dni bierze Niki na spacer i mam godzine dla siebie!!!
Potem zazwyczaj śpi ok 2 h !!! Żyć nie umierać!!

Brzuszek rośnie z dnia na dzien..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam z Marysią na krótkim spacerku, po chleb i z powrotem i zasnęła... przełożyłam ją do łóżeczka i śpi w czapce i kurtce...

ja sama dopiero śniadanie jem... napisałam trochę wstępu do pracy, ale weny w ogóle nie mam a termin mnie już goni... nie wiem czy podołam to napisać... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...