Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
no właśnie nie chce za bardzo pić i nie robi siusiu... ech... wmuszam w nią ile mogę ale cóż... siłą w nią nie wleję... nadal na diecie jest no i mam dawać jej wodniste papki...

no to mamy 6 wodokup../. 😞


Wiesz co jak siusiu nie robi to jedź moze? Będzesz spokojniejsza, nie odwodni sie bo jej podadza kroplówke...no i szybciej badanie zrobia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
mówiłam pediatrze, że pić nie chce i nie sika... dzisiaj jest lepiej bo dałam jej soku z wodą... i ładniej pije ten probiotyk z sokiem, więc jakoś ponad pół litra wypiła... ma pić co najmniej litr...


eee to ładnie wypiła! To mój Wojtek tyle nie pije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Nie pisze i nie zagladam bo kuruje Adika.
Kaszel taki juz odrywajacy sie ale az wszystko w nim charczy i piszczy 🤢. Smary geste sie zrobily i zolte 🤢. Goraczka dopiero dzis minela, a tak to od poniedzialku do wczoraj za dnia 38-39 stopni a na wieczor ok 40. Mialam go na oku non stop i z nim spalam, zbijalam goraczke tylko na wieczor bo chcialam zeby troche powalczyl za dnia. Zachowanie ok w dzien, normalnie sie bawil.
Dzis odmowil jedzenia lyzeczka, nic nie zjadl, wiec pozostal przy 3 posilkach mlecznych i skorki chleba. Pije na szczescie jak zwykle, ale tak jak Marysia przez cala noc pielucha byla sucha, ani razu nie zrobil siusiu. Na szczescie pozniej juz kilka razy zrobil. Kupka ok, nic nadzwyczajnego.
W nocy bylo darcie sie, nie wiem.... zeby? ucho? katar? Godzine uspokajalam w koncu wymieklam i podalam panadol dla dzieci.
Teraz zjadl i spi, polozylam go do swojego lozeczka, pokroilam cebule, nic wiecej nie moge zrobic. Zobaczymy jak to bedzie... ehhh....

Zdrówka dla Marysienki


A tak na marginesie, kolejny przyklad "co kraj to obyczaj". W Polsce jak sie ma grype to mowia ze najlepiej sie wygrzac, wypocic. Tutaj wrecz przeciwnie, lekko sie ubierac w luzne ubrania, nie przykrywac na noc ciepla koldra, kapac w letniej wodzie.... zglupiec mozna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!

Ja Was na bieżąco podczytuje, ale nie mam czasu pisać.. 😞

GRATULACJE DLA MIKAANKI!!!!!!!!!!! ZDRÓWKA MAMUSIU!!!

DUŻO, DUŻO ZDRÓWKA DLA MARYSI I SZYMONKA!!!!

Jejku, co to się porobiło? Ach, wiosna, mnóstwo bakterii wirusów...

Magda bądź dzielna, już niedługo wszystko Marysi minie jak ręką odjął!! Napewno szybko wróci do formy! A co do Twojego chłopa to w skrócie to ja myslę ja Mikaanka!

Blyliśmy dziś na eeg, i kupa znów. Zaspał nam w samochodzie i poźniej już ni hu hu... Narazie odpuszczamy chyba, bo pozostałe wyniki ok. Zadzwonie jutro to neurologa i dopyta, czy odpuszczamy, czy robimy to eeg...

Kupiliśmy za to FIlipowi mnóstwo czadowych ubranek! W h&m jest wyprzedaż!

Trzymam kciuki za Marysię! :*

Odezwę się pewnie za kilka dni bo zalatana strasznie jestem! ale czytam 😉

A!!! Bije rekordy na rowerku, wczoraj przejechałam 28 km w 80 min... 700 kcal poszło 😉
Buzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny,
u mnie podobnie jak u Basi, zajrzę,poczytam ale czasu na pisanie już brak.
Jutro biorę urlop na żądanie bo nie mogę nic załatwić, na nic nie ma czasu. Szok
Widzę że coś maluchy nam chorują, Marysiu buziaki od cioci Kasi.
dziewczyny, czy ktoras z was kupowała na allegro te puzzle na podłogę, potrzebuję takich ale o jak największym rozmiarze, całosciowym.podrzucicie jakiś link?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
ivona55 no ja tez dis spanikowalam jak Adi nie zjadl ani owocow ani obiadku.... to do niego nie podobne. Butli tez troche zostawil 🤢.
No ale dobrze ze cokolwiek je.... nie wolno zmuszac. Zobaczymy jak bedzie jutro.

Twoj Wojtunio tez chory?


Oj to konkretnie rozłożyło Adiego 😞 Zdrówka z całego serca mu życzę:*
Wojtuś ma gardło i katar 😞 Mleka mm ani kaszek nie chce juz od 2 tygodni, a od paru dni w ogóle bez apetytu...musze naprawde sie nakombinowac żeby jadł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasienkaks napisał(a):
cześć dziewczyny,
u mnie podobnie jak u Basi, zajrzę,poczytam ale czasu na pisanie już brak.
Jutro biorę urlop na żądanie bo nie mogę nic załatwić, na nic nie ma czasu. Szok
Widzę że coś maluchy nam chorują, Marysiu buziaki od cioci Kasi.
dziewczyny, czy ktoras z was kupowała na allegro te puzzle na podłogę, potrzebuję takich ale o jak największym rozmiarze, całosciowym.podrzucicie jakiś link?

Ja nie na allegro kupowałam ale już ściagnęłam bo Wojtek non stop je rozwalał i brał do buzi
Jeśli dobrze pamietam to Ania kupiła na allegro...

Wojtek ma już siniaka nad łukiem brwiowym, na kości policzkowej i nowość! Wargę na moim kolanie rozwalił, aż mu spuchła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,
nie było mnie tu ze 3 dni a czuję się jakby mnie nie było całe wieki ! 😁
Niestety nie dam rady przeczytać wszystkiego.
Co w skrócie u nas ? Otóż moja Julka jest bardzo absorbującą - cały czas kiedy nie śpi wstaje przy komodzie- włącza dvd, przy stoliku mosiężnym, przy stole, przez co ja niestety nie mogę nawet na chwilę zasiąść do laptopa na forum bo nie mogę jej spuścić z oka na sek. bo dzwon i RYK. . .
A jak już śpi to trzeba coś w chacie zrobić bo co chwilę bałagan ...
Pisałam wam, że kupiłam fotelik, przyszedł nie taki jak chciałam - i to dwa razy (chciałam z 2011 roku a przychodził z 2012 z ciaszniejszym zagłówkiem) więc odsyłałam i w końcu kupiłam inny kolor ROMER KING PLUS ORGANIC NATURE. Bardzo fajny - mamy dziś za sobą pierwszą przejażdżkę, Julka była bardzo zadowolona.
Mam nadzieję, że z Marysią jest już dobrze, i wogóle z wszystkimi chorowitkami - a było ich tu sporo ... zaraz poczytam kilka ostatnich stronek.
No i mam do WAS prośbę - o pomoc w podjęciu decyzji ...
(nienawidzę sama siebie za brak zdecydowania szczególnie jeśli chodzi o pierdoły)...którą mam kupić na chrzest (wiem wiem - już się kiedyś pytałam ale znalazłam jeszcze jedną - inną):
http://allegro.pl/sliczna-sukienka-chrzest-wesele-swieta-r-80-i2230613093.html

http://allegro.pl/sukienka-na-chrzciny-chloelouise-80cm-nowa-i2212987950.html
pomocy bo zwariuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa, sorki, że nie przyjmuję zaproszeń na fbk do gierbo ja zielona w tym temacie jestem - to raz, a dwa - to nie mam czasu 🤨 zbytnio, zazdroszczę WAM ...
ostatnio to wogólen jestem nie zorganizowana ...

aa ! i jeszcze jedno - dostałam wczoraj pierwszy raz okres ... a tak mi było bez niego dobrze !!!

Jak się czuje nasz brzuszek - Iza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki, dzięki! 🙂 ja się czuję dobrze, tylko taka zmęczona wszystkim, no ale i robię co mogę...
Sukieneczka wg mnie ta z wstążeczką ładniejsza- bo w tej drugiej jakoś nie zwróciłam uwagi czy koronka jest ładna, a z daleka jest ta ładniejsza 🙂 no i dla dziewczynki można coś na włoski ślicznego założyć.... ciekawe co teraz u mnie będzie...? 🤔
Lecę coś wsunąć i myć Małego.
Nequitia, przepraszam, nie chciałam Ci przykrości zrobić, wręcz przeciwnie. Mogłam się ugryźć w język. Nie gniewaj się na mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MikAnia ależ ja się nie gniewam, prawdę napisałaś i sama o tym wiem 😘 a czasu nie miałam odpisać bo akcję z Małą....

Znowu 2 kupy były... normalnie niestrawione jedzonko, wszystko co jej dawałam... 😞
Wykąpałam ją, butlę zrobiłam z kleikiem, wypiła pół, ja jej smoczek z buzi a ona wymioty na mnie, na siebie, nosem buzią... no masakra, dywan zażygany, łóżko... musiałam ją przebrać, umyć... dałam jej pierś i zasnęła... już miałam ją ubierać i na szpital iść ale jak śpi spokojnie to nie ma sensu... zobaczymy rano... jak zrobi kupę to do pojemniczka zgarnę to co będzie, pójdę do pediatry niech dopisze analizę kału i pójdę do laboratorium, ale najpierw woreczki muszę kupić na siuśki... chyba, że zwymiotuje albo zrobi więcej niż jedną kupę do momentu wyjścia to od razu pójdę na izbę przyjęć... bo i tak badania będą musieli jej zrobić...

Dicoflor przeszedł z soczkiem... gorzej z resztą leków... jeden wypiła ładnie taką zawiesinę na biegunkę, ale to 2 to jakieś paskudztwo słone... saszetka na 200ml wody i godzinę może tylko stać... wypiła kilka łyków... ale co mi po tym jak wszystko zwróciła 😞
Martwię się o nią bardzo...

Iwonka tak napisałaś, że 500ml picia to dużo... przy zdrowym dziecku to bardzo dużo, ale ona ma już tydzień czasu biegunkę... wcześniej w piątek wymioty, 4 dni gorączki po 38-39stopni, dzisiaj znowu wymioty... nie chciała jeść... przez 2 dni nie piła nic tylko cycka... raz pod kroplówką już wylądowała... i w ogóle nie robi siku prawie 😞
jestem załamana... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...