Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No u nas po truskawkach wieczorem na twarzy pojawilo się kilka czerwonych plamko-krostek, więc chyba się wstrzymujemy na razie z tymi owocami.
Jeśli chodzi o soczki to pytałam, bo ja bardzo mocno rozcieńczam wodą.. Ale bardzo bym chciała nauczyć pić Pawełka tylko wodę..
U nas leje non stop. Jestem w pracy, bo musze zrobić szybką rekrutację, ale czekam właśnie żeby się trochę uspokoiła ulewa żebym do auta mogła dobiec 🙂
Moja teściowa kupiła paróweczki dla dzieci Drobisie... patrzę na skład, a tam samo E i w dodatku MOM. Masakra jakaś! I teraz musze jej wytłumaczyć o co kaman... Ostatnio u nas były Morlinki- one mają pozytywną opinię IMiD i skład jest sensowny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
tak w ogóle to witam przy sobocie 🙂

truskawki od 9 miesiąca są, widziałam teraz pełno słoiczków z bobovity jako nowość różne opcje z truskawkami, może się coś pozmieniało w schemacie.

ja miałam na myśli te niesłoiczkowe 🙂 przy gruszce się dowiedziałam od pediatry już parę miesięcy temu 🙂
już sprawdziłam- w niektórych jest już od 10. m-ca też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly Moj Adi tez nie chce pic wody niestety ale i tak sie ciesze ze w ogole pije, bo kolezanki synek to nic nie chce w ogole pic tylko by jadl non stop.

My dzis dostalismy truskawki, ale jutro jednak podam banana. Musze sprawdzic poki nie ma zadnej wysypki. Truskawki tym razem tylko dla mamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, Dziewczyny, ja nie wiem co bym zrobiłą na miejscu Magdy... Wole nie myśleć, ale naprawde jej współczuje i chciałabym pomóc jakoś!! Kurde, cały czas myśle co u nich i sprawdzam forum, mając nadzieje że już jest lepiej.... 😞
A tu wcale nie lepiej... Zna się ktoś na tych choróbskach? Ja nie, ale sądząc po tak długiej biegunce to niebezpieczne to zaczyna być. I w takich momentach żałuje że nie szczepiłam na rota/.... Kurde....
Na szczęście (tfu tfu tfu) FIlip zdrowy...
Ale jak wczoraj z pracy wróciłam i zobaczyłam że wózek był wyjeżdżamy (teściowa wzięła go na spacer) to się wk**wiłam na maxa! DO mnie jak z małym wyjeżdżałam w lekki wiaterek wielkie halo że nie wolno a wczoraj za przeproszeniem mało łba nie urwało i co chwila grad padał, a ona go na spacer wzięła! och miałam nerwa...
NO i nie mam z kim Filipa zostawić od przyszłego tygodnia! Ale to dłuższa sprawa, może później napisze...

A tak wogóle to dzień dobry !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki!
Baaaaaaaaaaaaaaaaardzo długo mnie nie było.
Miałam troszkę na głowie - obrona pracy licencjackiej, choroba moja a później Lenki (4tygodnie kataru), wirus w komputerze i niemożność wejścia na internet przez jakiś czas, podjęłam się wyzwania - schudnąć do czerwca (mamy wesele) i teraz siłownia, przygotowywanie posiłków plus mój T ciągle pracuje i nie ma mi kto pomóc w NICZYM! ehhh. No i przede wszystkim brak czasu z powodu prób chodzenia w wykonaniu Lenki 🙂
Ciągle chce chodzić za rączki, puszcza się sama, staje bez trzymanki i generalnie jest wszędzie! Staje przy ścianie i maszeruje albo przy narożniku chodzi podtrzymując się jedną ręką... Ale tak jak napisałam, generalnie ciągle wyciąga rączki, łapie za palce i chcesz nie chcesz, musisz iść 🤪
Widziałam (zerknęłam troszkę wstecz ale i tak nie nadrobię) Czerwcówko i mikaanko GRATULUJĘ!!! CUDOWNE WIEŚCI!!!!
Sercem jestem z Marysieńką 😞
Gosiu, dużo zdrówka!!

Jakie te dzieciaczki są już duuuuże! Jejjj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza, ja jakiś czas temu poznałam na spacerze dziewczynę- jej jedna córka miała 1,5 roczku, a druga właśnie się urodziła i obie miała w wózku podwójnym- starsza siedziała, a ta mniejsza miała gondolę, którą potem mozna zamienić na spacerówkę. Ze Stanów był sprowadzany ten wózek, ale kupili przez neta z W-wy chyba, bo jakiś gość to sprowadza jako jedyny podobno...Ale super ten wózek był!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Andzia a zdiagnozowali to świństwo co męczy Marysię?
Przypomniało mi sie jak nas kiedyś dopadł jakis wirus. Szło jak jakas epidemia! Najgorzej umeczył sie mój wtedy roczny chrześniak. Jezu to juz 6 lat będzie! Przyjechaliśmy do rodziny.Kubus juz wymiotował i miał biegunke. Wiadomo, imprezka bo sie dawno nie widzieliśmy, troche alkoholku 😉 Rano zaczelam pierwsza. Biegunka i wymioty. Oczywiscie śmiali sie ze mam kaca. Coraz bardziej opadałam z sił,normalnie z minuty na minutę!Za chwile mój kuzyn. Reszta jakby nigdy nic! Położyłam sie spać, nie uszło 30 minut lece do kibelka a tam już mój tata a siostra na dworzu wymiotowała. Dorwało nas wszystkich. Dosłownie szok, jeden przez drugiego leciał do łazienki a jak zajęta to na dwór! Wezwali pogotowie. Na sygnalach zabrali nas do Łańcuta na zakaźny. JA już zemdlałam po wyciągnięciu z karetki. Kroplówki, badania.Mylłeli że salmonella, ale nie! Kumacie 8 osób z jednego domu w tym samym czasie. Przeszło na drugi dzień. Kubusia trzymało tydzień, bo malutki 😞 Biedny pod ta kroplówką, nie chciał jeśc.W sumie nie dziwie sie bo te kleiki były bez smaku. Mama zrobiła zupe i dowiozła cioci. Od razu zjadł i nabrał sił, a tak nie wiadomo ile jeszcze by lezał...Potem sanepid wysłali do domu. Badali wszystko, wode, nas i co sie da. I nic! I nie wiedzieli co to było. Potem szło po domach, jeden za drugim...no mówie Wam dziwne to było...Nawet w regionalnej tv o nas gadali 🤔

Ivi welcome back!
Dzis cały dzien mnie głowa nie boli a nap......a Ta pogoda jest piiiiib!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Faktycznie, jak sobie wygooglowałam w grafikach wózek dla dzieci rok po roku to okazuje się, że są różne modele! Niektóre naprawdę fajne. Mnie się nigdy trójkołowce nie podobały, ale są też normalne.

Kiedy dziewczyny chcecie przesadzić dzieci do spacerówek- w sensie parasolek? Jak kupowałam fotelik to rozmawiałam z kuzynką i mówiła,że jak jej syn miał 9 miesięcy to go wsadziła w parasolkę. Chcemy po świętach się przymierzyć do zakupu. ALe powiem Wam, że jak ostatnio zamontowaliśmy naszą spacerówkę tyłem do prowadzącego wózek to Paweł się denerwował. Chyba jeszcze chce widzieć mamę na spacerkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tylko ze Marysienki sie czepnelo kilka paskuctw naraz... niestety posiewy sie długo robi. normalnie w laboratorium 5-7 dni czasem 2 tygodnie. a na cito powinny byc szybciej ale hm... wlasnie czytałam o gosciu z podejrzeniem swinskiej grypy we wrocławiu ale pierwszy test wyszedł negatywnie i mu pobrali badania w szpitalu i wyniki dopiero we wtorek!!!!! a on pod maszyną ecmo.ja pierdziu mam nadzieje ze jednak jakies wyniki juz beda albo ze zaczna podawac jakis lek przeciwwirusowy. takto taka obserwacja to gów... tyle ze nawadnianie dozylne.
zagladam co chwila a tu zadnych pozytywnych wiesci jeszcze nie ma...
co do wózków to te blizniacze tez mozna zrobic tak ze jedna gondole wmontowac a drugą spacerówke. przynajmniej kilka z nich mozna
http://www.bobowozki.com.pl/index.php?cPath=6
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=3181&%3CosCsid%3E
w tym np taka niby gondolka i spacrówka na koncu pokazana drogi ale wiele takich tego typu wozkó mozna tak zrobic.sa tez duzo tansze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2389&%3CosCsid%3E
ten tez mozna ustawic w roznych kombinacjach na koncu sa opcje.
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=678&%3CosCsid%3E
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1989&%3CosCsid%3E
duzo jest takich wozków jest w czym wybierac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...