Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Bo człowiek w szpitalu sie robi bezbronny.zdany na łąske i niełaske personelu. generalnie dorze jest jak jest mąż czy facet wyszczekany.ja takiego nie mam. lepiej włąsnie gdy ktos powalczy, opierdzieli,bo Magda to na głowie miała bycie z małą a nie latanie i zostawianie jej.poza tym tak czy siak wyniki w drodze były.cud że Marysia zaczełą trawic bo takto to tak jakby nic nie jadła przez tyle czasu, tzn jadła ale nie trawiłą wiec masakra. az sie popłąkałam z wzruszenia ze jest lepiej. dzielna dziewczynka!!!!!
a u mnie tylko jeden szpital dzieciecy...mama nadzieje ze nie bede korzystac..
co do wózków mam takie samo zdanie co Andzia. niepraktyczne sa co prawda te obok siebie ale tez bym taki wybrała by maluchy mogły ogladac swiat oboje. no ale w sklepie jak ktos zauwazył lipa przy kasie...
KAsienka to kiepsko z tą nianią moze zmiencie? choc mała sie przyzwyczaiła..eh..
a moj Filipek mało gada, tylko nadrabia ruchowym rozwojem. poza tym: dwa dni dławienia sie i duszenia w nocy przez ewakuowanie wydzieliny, co chwila odkrztuszał wydzieline, nos zatkany na maksa.ja druga noc czuwam, bo sie nie da usnac porzadnie.
po kontroli jestesmy, antybiotyk do srody włącznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Mamusie!

Iza polecam suszone śliwki!

Nie rozumiem postu ivi...WYtłumaczy mi ktoś o co kaman??

Agata super foto w avatarze!! DOpiero dziś zobaczyłam, bo na tel nie wyświeltam obrazków 😉
Kurde, super wyglądasz!! Śliczna Mamusia i śliczny Dzidziuś :*

Ja wczoraj miałam fazę na gotowanie.. zrobiłam schab faszerowany ze śliwką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia bo u mnie z teściową to jest tak: teście mają gospodarkę, ale jakąś duża, ale mają. Krowa, świnka, kury... No i my im te krowy kazaliśmy sprzedać. Ale teść przez zimę nie pracował i się nie upieraliśmy. Ale w piątek patrze: stoi auto firmowe - no i teść był w pracy. A teściowa w południe musiała iść oporządzić to wszsytko - zapakowała FIlipa w wózek, wzięła do siebie do domu (naprzeciwko nas mieszka - ale jak mówiłam już co chwila grad, snieg deszcz padał i no i wiało nieziemsko!!) i zostawiła go w mieszkaniu swoim ze swoją teściową (prababcią Filipa - która ma prawie 90 lat!! ). Przecież ona nawet nie ma siły go w razie w wziąć na ręce!! Nie mówiąc o tym, że jak się do niego zbliża to jest płacz!! NO i kazaliśmy sprzedać te pieprzone krowy!! nikt w domu zaznaczam mleka nie pije... paranoja jakaś to jest! No i mają sprzedać po świetach, zobaczymy. Do swiąt ja z m mamy wolne poplanowane żeby z Małym siedzieć w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi szpitalami to masz racje niestety beti 😞 Mój Mąż nie jest za bardzo pyskaty, ale umie się postawić. W wojsku się nauczył - nie krzyczy, ale wywiera presję na ludziach 😉 KOCHAM GO ZA TO 🙂

My mieliśmy dziś noc koszmar! NIe wiem o co kaman, płakał co chwilę. NIby głodny a butli nie chciał... Wydawało mi się wczoraj że widziałam u niego rankę na podniebieniu taką czerwoną... nawet duża -ale teraz za czorta pokazać nie chce.. Jak myslicie co zrobić? Chyba przez to butli nie chce bo łyżeczką normalnie je...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no moze przez tą ranke eh dzieci sa take wrazliwe, byle ziazi i juz płacz i komplikacje.eh..
co do facetów moj nawet by sie nie odezwał nawet nie spytał a co dopiero tupnac noga niestety, to ja z tych walczcych ale tez dopiero od niedawna i nie zawsze 😞
co do spania to Filip spał tuz przed choroba od 21 do 5.30 a potem dwie drzemki po pół godziny, a czasem jedna. licze ze spacerem.teraz w chorobie spi od 19.i chciałabym by tak zostało.bo kiedys spał od 18.30.dla mnie idealnie bo ja mam rano siły a wieczorem lipa, potrafie o 20 zasnac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześc dziewczyny,
Kurde u nas była jazda w nocy. Ewidentnie bolał małą brzuch, jak płakała, o matko, od trzeciej nie spałam, a że jeżdzę na drugą stronę wawy pociągiem podmiejskim to zasnełam i mało do Otwocka nie pojechałam. Zimno jak cholera. Święta też mają być cudowne, 6 stopni, do dupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasia!

Ja też się zastanawiam czy FIlipa w nocy brzuch nie bolał... Bo tak bączki puszczał... :/ Ale nie miał za bardzo po czym...

A dużo czasu na dojazd do pracy Ci schodzi? Od wyjscia z domu do przyjscia do pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale sie wnerwiłam urlop wypoczynkowy mi policzyli mniej niz dostawałam na l 4 ciazowym i macierzynskim. a wiem ze normalnie bym dostała wiecej na urlopie bo srednia urlopową liczą soboty i niedziele u nas i nigdy za urlop tak mało nie dostałąm wrecz odwrotnie zwykle dostawałąm wiecej niz normalnie. a tu 300 zł mniej!!! normalnie jak na opiece wziełam wypłąte.co za chamstwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bb0ac2e2ea59e2ab][IMG]http://images39.fotosik.pl/1420/bb0ac2e2ea59e2abm.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=96368074fee0c066][IMG]http://images49.fotosik.pl/1429/96368074fee0c066m.jpg[/IMG][/URL]

Lampy na które po prostu chorowałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniając: w miejscu szafy kiedyś będzie stało łóżko Filipa, a wzdłuż sciany pod skosem będą komody 🙂 jak kupię, jakoś nie mam natchnienia, by szukać 🙂
za to dziś znalazłam zmywarę, Mąz zaakceptuje wybór jak wróci z pracy i zamawiamy 🙂 jupiii.... 🙂)
A w awatarku: Filip z Zosią (córeczka kuzynki o 1,5 mieciąca młodsza ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BarbaraK napisał(a):
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=209773bbbf805115][IMG]http://images39.fotosik.pl/1420/209773bbbf805115m.jpg[/IMG][/URL]
Tapeta w pokoju FIlipa 🙂


Basia super ta tapeta 🙂 bardzo ładnie wyszło!

Lampa bardzo fajna, i ten kinkiet- gdzie takie rzeczy wynalazłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...