Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Andzia! powiedz jej że musi zrobic rozrubę! bo to sie robi bardzo niebezpieczne! trzeba w takich sytuacjach z mordą do lekarzy a jutro niech ktos od niej leci do dyrektora szpitala.ja bym tak zrobiła bo to ich wina ze wtedy ją wypisali i zle zdiagnozowali. Magda ma naprawde przerąbane z tymi szpitalami.drugi raz konkretnie chrzanią i olewają wszystko.
jakie te kupki sa pisała? mam nadzieje ze krwi chociaz nie ma w nich...
Andzia a u Magdy tylko jeden szpital dzieciecy jest? bo jak nie to w razie wu niech wzywa karetke do szpitala by ją przewiezli.tak zrobił gosc jeden w szpitalu i sie wtedy nim zajeli a miał zawał.porazka zeby nie zrobic usg brzucha. nie mówiac juz o tym ze poprzednim razem wcale a wcale nie zrobili posiewu! bo widac ile czeka teraz na wynik. wtedy widocznie zrobili jakis test na jednego wirusa podejrzanego czyli tego trzydniówki i tyle! a jakby k..a zrobili posiew to by było juz wiadomo...eh.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wszystkiego naj dla Boryska...
Magda dużo siły i zdrówka dla Marysi...jak pomyślę o tej służbie zdrowia to aż mną trzęsie.
Pisałyście o wózkach ...ja mam po Kubusiu taką spacerówkę http://www.sklepdziecka.com/wozek-spacerowy-x-baby-slapi-czerwony-html.html jest super , więc raczej nie zmienię....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny!wszystko wskazuje na to,ze Marysi lepiej!zrobila 2 ladne kupy,takze zaczyna trawic 😁

Beti!Magda byla bezradna rano,sama nie wiedziala co ma robic,w skrocie napisalam jej jak z panami dochtorami ma rozmawiac...o tym usg tez,w koncu moze ich postraszyc,ze nie wykonali wszystkich koniecznych badan 😉
a na szpitale dostaje wysypki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WItamy,
Strasznie się cieszę, że u Marysi lepiej. Ileż ta Magda sie umartwi. Silna babka. Grunt żeby dzieciaczek się już nie mordował.Ehhh
U nas dwie kupki na nocnik dziś, dołączam więc do szczesliwych mam, których maluchy ogarniają nocnik.
Borysku, duuużooo zdrówka na tę dziewiątkę.
Nasz żaba stoi sama bez trzymanki, ale przy próbach chodzenia potrzebuje już ręki mamusi.
Po weekendzie tak mi żal ją zostawić.
Ile śpią Wasze maluchy. Moja ostatnio jak wstanie o 6 rano to śpi dwa razy. Pierwszy o 9 jakieś 1,5 i potem od 11 do 13:30 na spacerze i koniec, Zasypia dopiero ok 21. po kąpieli i kaszce.
Z postępów: kupa i siku na nocnik, sama trzyma niekapek i pije z niego, sama jadła rączkami parówkę ze stoliczka. Nadal nic nie gada.
Magda raz jeszcze,, duużooo siły dla Ciebie.A dla małej, szybkiego końca tych wirusów itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buziaczki dla Borysiątka:*

Super usłyszeć że w końcu zaczyna sie poprawiać naszej Ptysi! Aż lżej na sercu!!!

Dzięki dziewczynki za rady...dałyście mi troszkę nadziei. Jutro ide do lekarza. Nie podoba mi sie tez że jak mi sie uleje, mało ale jest to śmierdzi to wymiocinami...może po tym leku? Ni e podałam go teraz o 15-tej. Tantum verde juz tez nie. Zobaczymy co lekarz jutro powie...
Gratuluje postępów z nocniczkiem! U nas było dwa razy siusiu, ale teraz jak jest przeziębiony to nie sadzałam go żeby sie jeszcze nie doprawił tak siedząc z gołą pupą.

Mój Wojtek przy wszystkim wstaje, puszcza sie jedną rączką i podnosi jedną nóżkę. Musze non stop przy nim być! Mówi dużo. Rozumnie 🙂 Tata, bam, am, jak kłade go spac to sam sobie śpiewa aaa. Do szczęścia brakuje mi jeszcze jego apetytu...ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Buziak dla Boryska!! :*

super, że u Marysi wkońcu lepiej, oby szybko przeszło już teraz!! Ja dziewczyny chyba bym nie wytrzymała w jednym szpitalu bez poprawy.. Wypisałabym się i pojechała gdzieś indziej.. Ale Magda chyba ne chce sie stawiać... Sama nie wiem.. Dobrze, ze juz lepiej!!

Jutro nie ide do pracy, nie mam z kim dziecka zostawić! Ale spoko, dŁugi weekend mam 🙂
przyjechała kuzynka z coreczką o 1,5 m-ca mniejszą, ale jest roznica pomiedzy maluchami! A jutro ma przyjechac wujek z synkiem o 3 miechy mniejszym 🙂

czytam Was na bieżąco, ale nie mam co pisać..
Agata wrzuć jak możesz zdj w niezwiązanych włosach. Ide we wtorek do fryzjera! Nie wiem chyba tylko przerzedze te moje włosy..

Ale te nasze Maluchy już duze...

Kasia mi Filip spi dwa razy srednio co 3 godz. Najpierw 1,5 poxniej roznie.

A jak brzuszki się dziś czują? Ja już zasypiam chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A właśnie nasze dwa brzuszki, masz rację Basia.
Dziewczyny wracacie na brzuszek.net, czy zostajecie z nami hehe?
Basia widzę, ze poszło ostro z teściową skoro nie będzie jej jutro. Mam nadzieję, że nie pomyliłąm wątku. 🥴 😁
Czyli wygląda na to, że z tym spaniem to taka norma, że tak mało.
Mam kłopot z nianią, strasznie sie opierdziela, nie pokazuje małej nic nowego, nie uczy. Przez weekend z nami Oliwka ogarnęła tyle rzeczy, że szok. A z nią tylko siedzi, raz na rękach itd. Szkoda pisać, ale najgorsze jest to, że jak jej zwrócę uwagę, to dziwnie się fochuje. A ja nie lubię żadnych spin bo nie mam na nie siły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
Jejku...jak zajarzę,że Borysiowi stuka kolejna mała miesięcznica to zdaję sobie zawsze wtedy sprawę, że za chwilę i Pawełek będzie miał swoje święto 🙂 Najlepszego!
Dziś druga kupka do nocniczka już! ale jestem zadowolona!
Gosia, Ty zawsze wybiersz takie designerskie te wózki 🙂 A ten sklep Bociek jest niedaleko nas.


Ja w Boćku kupowałam wózek i całą wyprawkę do łóżeczka, łącznie z łóżeczkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam rano!
tak ostatnio jestem przejeta Marysia,ze unikaja mi wasze posty...nadrobilam i odpisuje 😉
-sukieneczka zdecydowanie ta tiulowa z rozowa szarfa-slodka!Lenka dostala suknie balowa 😁,nie za bardzo wiem gdzie mam ja w to ubrac,wiec pewnie "ustroje"do zdjecia a potem schowam 😉
-mala ostatnio tez lepiej sypia-ma dwa spania w ciagu dnia:rano 3 godz po wybudzeniu-spi ok godziny,po poludniu od 14-15.o 18 kapiel i 19 spanie na noc.
_Iza!!z tymi ruchami dzidzi to jest tak,ze im bardziej mama wsluchana we wlasny organizm,tym szybciej wyczuwa.u nas tez mialam wrazenie,ze okolo 14 tyg lekkie szmerko-motylki sie zaczely,ale tak na dobre to dopiero w 19 tyg.
-jesli chodzi o wozek rok po roku-wszystko kwestia gustu.widzialam mame na spacerze z takim jak ma Reni J.,mialam wrazenie,ze mniejszy dzidek jest wpakowany jak tobolek POD wozkiem,mi sie podobaja takie jak kabina samolotu-dzieci jezdza dwupoziomowo,ale zadne nie zabiera drugiemu swiatla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Piękne chwile mi się przypomniały... Odessa.... oj, kiedy ja teraz gdzieś się wybiorę??? 🥴 może to głupie, ale najmilej wspominam dziewczynkę grającą na ulicy na flecie poprzecznym melodię z Titanica.... koło McDonalda w drodze nad Morze Czarne 😉 i te sklepy 😁
Ja dziękuję, nawet nieźle się czuję, ale co ja tam sobie mogę mówić, jak w porównaniu z Czerwcóweczką jestem sto lat za Murzynami 😉 zmęczona jestem i senna, wczoraj miałam napad na słodkości- aż wstyd ile zjadłam, ale to może przez miesięczną abstynencję 🤔 no i pobolewanie prawego jajnika, ale w tym czasie to normalne.
Ja Magdę rozumiem, że się nie przenosiła do innego szpitala- tam nowy stres, nowe serie badań, nowe oczekiwania na wyniki.... tu chociaż nie znali powodu, to cały szereg mogli już wykluczyć. Oby wróciły szybko do domu i Magda skończyła pisać pracę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...