Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
współczuje nudnosci eh włąsnie kupka w pieluszce i nadrazliwosc na zapachy to moze byc nieciekawie... mi na kupe wnocniku jest niedobrze, wole w pampersie taka mnie nie wzrusza no ale cóż Filipa juz 5-6 razy siada na nocnik wiec i taka musze sprzatnąc...Mikaanka chyba bym zmieniała w maseczce hihi
Doris ma Julcie wstawajacą na nogi wiec nie da rady jzu siasc do laptopa za dnia, jak kojarze.
a Ivi wydaje mi sie ze troche problemów ma, ale nie chce nam tu pisac, jak to ujełą zasmiecac forum. Ivi to nie jest zasmiecanie!!!! pamietaj ze jestesmy, chociaz tu na tych stronach ale jestesmy!odezwij sie!
kurcze biedna MArysia non stop cos jej dolega.........
MArlena gratuluje zdjec Adrianka w gazecie!
Czerwcówka połowe pensji................masakra, oby Ci policzyli teraz l4 od tamtych lepszych pensji niz od urlopu.dziwnie to liczą. bo ja jak byłam np 2 tygodnie na urlopie to dzieki urlopowi włąsnie zawsze miałam wyzsza pensje niz zazwyczaj bo obliczali srednią urlopową i wekendy mi doliczali wtym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czerwcówka mnie kapusta kiszona przeczyszczała i to tak na maksa..
KAsienkaks co do wzrostu Filip 3 miesiace temu miał 75 cm metrówką teraz pewnie ponad 80( licząc ze podobno 2 cm na miesiac rosną nasze szkraby) ubranka 86 ale te wąskie 🙂 takto czesc body na 80 ktore sie da bo węższe są. a wagowo teraz przy chorobie ma 8200 a jakies tydzien temu miał 8500 wiec my wagowo jestemy niziutko. teraz nawet spadł na 10 centyl ale mam nadzieje ze to nadrobimy. tylko niech mu apetyt wróci.wiec 10 kilo to super wynik!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry! 🙂

Czyli jednak u Marysi coś hormonami... oj oby szybko ją wyleczyli z wszystkich cholerstw! na szczęście biegunka minęła 🙂

u nas noc do d***Y i tak patrzę na wykres, że moje dziecko urodzone tydzień po terminie... zaczął 40 tydzień, a 41 to skok 🤢 bo dziwne to jego zachowanie w nocy między 2 a 3 się budzi i płacze, wierci się nawet u nas w łóżku.. oczka spadają ewidentnie widać, że jest śpiący, a marudzi i tylko by chciał lulanie na raczkach, co go odkładam ten w ryk... już druga noc taka... wkurzyłam się już i nie lulałam go, marudził i płakał w końcu zasnął...do 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście gratuluje Agacie!! Ja mam zacięcie, ale krótko, najem się, mam wyrzuty i tak w kółko! ☺️ 🤨

Ciekawe jak tam Marysia, może to głupie ale zastanawiam się cały czas, czy jest pogodna, czy smutna... Bo jak pogodna to napewno i Magda silniejsza!

Zamówiłam zmyware, jutro będzie u mnie 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka!
Jeny dziewczyny u mnie wielkie pakowanie! Dziś w nocy z Centralnej mamy w Wojtusiem kuszete do Gdyni! Jade na miesiąc i nie wiem jak sie pakować!I na zime i na wiosne! Tyle tego...Mam stracha jak to będzie z Wojtusiem w tym pociągu! Sama jade! Szwagier mnie pakuje a brat odbiera. Nie wiem w co ręce wsadzić... I jade juz na podwyższonej adrenalinie hehe
Byłam u kontroli. Wojtek ma czyste gardełko. Aniu miałas racje z tym syropkiem. Moga być wymioty po nim. Ogólnie wciąż ma katar i stad kaszel z rana taki brzydki. Ale oskrzela czyste...W kazdym razie nie ma zadnych przeciwskazań do podróży. Z brakiem apetytu to w sumie nic mi nie doradziła...może to być od ząbków, może z tęsknoty za tata. Nie dawac na siłę. Powinno minąć...taaaa tylko ja sie pewnie wykończe do tego czasu...
U nas wczoraj pierwsza kupka na nocniczku! I podobnie jakos mniej mnie razi ta w pieluszcze hehe 😉
Uciekam dalej ogarniac to pakowanie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivonka cieszę się, że małemu lepiej. U nas podobnie oskrzela czyste, a kaszel jest dalej i to taki mokry, a to pewnie przez ten katar.. i co kazała Ci lekarka w związku z kaszlem? bo nam głupia lekarka jeszcze dała antybiotyk na 3 dni, ale ja nie chcę małemu dawać kolejnego antybiotyku jeśli osłuchowo jest czysto... nie wiem co robić... w końcu tydzień brał augmentin, więc po cholerę go faszerować???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka mój też pogardził tym daniem 😞

Nie kazała nic podawać. Oklepywać plecki od czasu do czasu. I tyle. U nas własnie brzydki mokry kaszel ale to ta flegma. Trzeba tylko obserwowac czy nie schodzi na oskrzela, ponoć oprócz kaszlu byłby świszczący oddech. A tu dzieki Bogu czysto...Ja jeśłi chodzi o antybiotyki to wole już naprawde w ostateczności jak inne rzeczy nie pomagają, nie chce żeby sie organizm za szybko przyzwyczaił. Może faktycznie nie podawaj jak ma czyste drogi oddechowe?

Dzięki Agatka! Odezwę sie w miare szybko po podrózy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka, mam nadzieję, że obawy szybko ustąpią miejsce totalnemu relaksowi!! 🙂 odzywaj się bardzo proszę! 😘 - i od razu jak tylko ktoś Ci przeszkadza, to bez skrupułów zwróć uwagę- w pociągach, to pewnie i od konduktora zależy (tak się nazywa ten od biletów? chyba nie, raczej ten co ciuchcia:lol 🙂 ale dla kobiet w ciąży i mam z dziećmi są specjalne przywileje, tj. miejsce siedzące i spokój- no chyba, że inne dziecko ma niczym nieograniczoną wolność osobistą 😉
Małgorzata, chyba sporo rzeczy z dżetami masz w swojej szafie, co? 🙂 jeszcze na brzuszku się rozglądałaś za czymś takim, a buciki bardzo fajne- jak bym chciała być choć troszkę szczuplejsza... i mniejsza, a nie rozmiar buta 41 🥴 a ubranie 36!! no marzenie po prostu!! 😁 na starość chyba będę taką barylastą babą.... 😞
Również gratuluję zrzuconych kg, a nawet gramów! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to pięknie!! ( nie zaczyna zdania od "no")
Chyba bym im wszystkie Kudly z głowy powyrywala!!!
Aż strach iść z dzieckiem do lekarza!!! I to jeszcze w szpitalu takie cyrki!!!
Na szczęście z Marysia lepiej i tego sie trzeba trzymać!!!

Nóż mi sie w kieszeni otwiera!!!

Na 18 idziemy z m na Usg takie porządne zeby zmierzyć przeziernosc karkowa.
M twierdzi ze mój gin komuś žle to zrobił i dziecko które można było uratować urodziło sie poważnie chore.. I uparł sie na innego lekarza i inna maszynę.
Podobno są tam kolejki jak skur... ale cóż?!
Pogoda zrobiła sie ładna, zaliczylysmy spacerek, padam i odpoczywam (Niki śpi) lewy Jajnik kluje
:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...