Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dorota wyglądam jak zombie!!!! rano muszę rozklejać oczy - jakkolwiek okropnie to brzmi!!! dziś jest trochę lepiej, nie jestem aż tak spuchnięta jak wczoraj... jutro muszę iśc z moczem do analizy, bo w pt mam gina, i jak będę wyglądać tak jak dziś to nie wiem co zrobię...

pójdę potem do apteki po pojemniczek na mocz to kupię tego świetlika, ale to są na pewno kropelki??? ja kojarzę tylko taką maść ze świetlikiem!?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotka pytałaś o mycie zębów, u mnie jest tak, rano choćby nie wiem co sie działo - ja mu myję zęby, Bo idzie do żłobka nie mogę sobie pozwolić na to żeby szedł z nieświeżym oddechem... owszem był moment że sam chciał myć, nam nie dawał, rzucał się, musieliśmy to czasem z M zrobić na siłę, ale jakoś to przeszło.... teraz daje myć, otwiera buzię jak chcę i wszystko spoko, ale też stosuję małe sztuczki - pasta do zębów z jakimiś kolorowymi postaciami - dobra w smaku, zauważyłam że np ziajka kolorowa nie podchodzi mu, jakieś fajne szczoteczki, które często zmieniamy - tak żeby się nie nudziło... często w sklepie sam wybiera. no i pozytywne rozmowy o tym, jak nakładam pastę ze zwierzątkiem zawsze udajemy to zwierzątko albo coś - tak żeby mu się włączył dobry humor od rana - wtedy nie ma żadnego problemu.
Wieczorem czasem ja mu myję a czasem sam sobie szoruje, przeważnie jak siedzi w wannie, ale jak widzę że moczy szczotteczke w wannie to mnie skręca i wolę mu sama umyć... chcoaiż skoro pije wodę z wanny to nie wiem w czym ja mam problem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Dorotka 🙂

ja też mówię o robaczkach na zębach, ale Wiesz co, Borys chyba nie wie co to jest robak albo go to nie brzydzi... nie wiem...
wczoraj byliśmy na spacerze i w naszą stronę szedł kocur to jakby mógł to by wszedł na drzewo, tak się bał... czasem mi się wydaje że on zna już jakieś zwierzątko i wie o nim dużo, a jak dojdzie do spotkania w 4 oczy to jakby pierwszy raz widział....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti mój też tak ma z psami! od razu leci i wyciąga ręce, a czasem sami właściciele nie są pewni swoich psów...

co do pasty do zębów to kupuje rożne, teraz mam z dwie colgate, one mają takie kolorowe opakowania, jest tam słonik, kotek, zajączek chyba... nie wiem co jeszcze... zawsze mam z dwa opakowania, pytam zawsze którą pastę myjemy z kotkiem czy zajączkiem? zawsze coś wybierze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z tymi oczami to postawiłam sobie własnie diagnozę z netu że mam bakteryjne, przez ta wydzielinę.... a te krople ze świetlikiem mają info żeby ich nie stosować własnie na bakteryjne.... trudno, i tak kupiłam, potrzebuję jakiegoś nawilżenia do oka bo już mam takei wrażenie że jest mega sucho tam!!!
W ogóle jaka akcja! nic mi nie chciały sprzedać w aptece! z tego wszystkiego nie kupiłam aż pojemników na mocz! no ale M potem poszedł i kupił tego świetlika w końcu...
Dziś jest lepiej, a złapałam to oczywiście od Bo! tyle że ten to jest harpagan!! w jeden dzień spuchło mu jedno oko, w drugi dzień drugie, na trzeci dzień miał sine pod oczami i koniec choroby, a ja przez ten tydz wyglądam jak zombie!!! Byłam dziś w żłobku rano i gadałam własnie z babkami, w naszym żłobku jest epidemia zapalenia spojówek, wszystkie dzieci po kolei padają na to... M ma kolegę w pracy i jego córka też tam chodzi, chyba wczoraj jak ją odbierali to miała zaropiałe oczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej mamusie!!

U Nas pogoda do D!
Ciągle pada, wieje i dupa ze spacerów a dzieci już oszołomstwa dostają w domu 😞

Na FB napisałam jaką miałam przygodę z Mireną, nie wiem czy czytałyście 😁
Ale dodam, że nie ma jej wąsów bo sie zassały do macicy i podczas wyjmowania będą musieli mnie uśpić!!
Dr powiedziała, że to bardzo rzadki przypadek w jej karierze, no ale wszystko jest możliwe....łącznie ze zgubieniem Mireny w wc 🤪
hahahaha
Ale po tym roku, nie uważam aby Mirena była czystym złem...więc dzielnie noszę ją dalej a planowane wyjęcie to 2018rok 🤪
Dorotko, tak...Lenka ma pomalowane paznokcie!
Na jednej rączce na wściekły róż a na drugiej na neonowy żółty 🙂
Wcześniej miała każdy paznokieć na inny kolor, ale już się zmyło 😜
To jest taka Pancia, że szkoda słów!
Jednakże przez fakt, że ostatnio mało się maluję, jeszcze nie podbiera mi kosmetyków tylko walczy o pomalowanie paznokci u stóp 😁

Jutro idziemy z Nią do okulisty...
Taki troszkę oschły Pan no ale ponoć rzetelny....
Oby tylko udało się ją zbadać!

Gosiu, wiem co to zapalenie spojówek...
Bleee i ałła!
Ale może wybierzesz się do okulisty?
Bo wiesz....bakteria to w Twoim stanie niefajna sprawa!
A jak malowanie i tapetowanie??

Beti, ależ przygoda z tą pracą 😞
Ale to tylko w Polsce....
Orzeczenie o niepełnosprawności jako jeden z ważniejszych punktów w CV! Dramat!!

Co do zębów, to u mnie mały progres...
Lenka chce myć i myje, a Alanek gryzie szczoteczki bo cztery 4 wybijają się jednocześnie...
Myślałam, że dwie, ale wczoraj się okazało podczas śmiechu, że wszystkie cztery po kawałeczku się poprzebijały!!!

A to moja wariacja!!
Do postraszenia i pośmiania 😜
Jednakże kolor jest nieco żółtawy, co mnie wku....
No ale mam fiolet w domu więc niebawem po umyciu będą siwe 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/868/98bda9606370ee36med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi jeszcze raz się powtórzę: ŚWIETNIE W BLONDZIE 🙂

a co do wizyty u okulisty to nie idę... musiałabym iść po skierowanie, potem jeszcze gdzieś, a czuję się się przeokropnie, bo oprócz tego że mam zapalenie spojówek to jeszcze jakieś podgrypienie chyba, katar, gardło i głowa!!! z oczami trochę lepiej ale widzę jak przez mgłę 😮
dziś idę do gina, może on mi da coś na receptę...

co do malowania heheheh nasz piękny pastelowy bladziutki różowy - dokładnie - różane perfumy - na ścianie naszej wyszedł jak malinowy róż - coś jak u Ciebie w salonie! szybko musieliśmy zmienić koncepcję, kupiliśmy pigment, zrobiliśmy wszystkie ściany na kolor taki pastelowy morelowy i naklejamy naklejkę na jedną ścianę, o taką:
http://www.decobazaar.com/produkt-teczowy-zaglowek-king-size-bed-4086338.html
tak się pokłóciliśmy z M przy tym wszystkim, jakbyście widziały nas jak pojechaliśmy drugi raz po farbę... było ostro 🤢

W ten weekend odnawiamy kuchnię i łazienkę, no i zostanie salon, tu robimy jasny szary - już na pewno - biały no i wykorzystamy ten nasz róż który mamy na wnękę... mam nadz że już będzie bez niespodzianek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...