Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti dlatego tak polatałam, bo Marcin wziął sobie wolne, Bo daliśmy do żłobka i to była jedyna okazja.... wiesz, ten sam sobie spodni też nie kupi przecież....
z Bo nawet jak idziemy we dwójkę to są akcje na zakupach! boshe co to będzie jak nas będzie czwórka???

Dziś idę do gina, odebrałam konflikt no i wszystko ok, w szpitalu pobierał mi tego gbs... zobaczcie jak głupio, byłam w śr w szpitalu, mógł mi tam normalnie zrobić usg i w ogóle całą wizytę tam przeprowadzić, to nieeeee, musi na koniec jeszcze pociągnąć z portfela... ciekawa jestem czy jeszcze mi wtryni prywatną wizytę, skoro jestem i tak umówiona na ktg w szpitalu 5 maja i cesarka też już ustalona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak z waga Filipa to juz uspokoiłam sie dzieki Gosia 🙂 udka juz ma troche tłusciejsze a nie jak patyki, widac po nim ze jest lepiej 🙂
haha z zakupami dla chłopów... moj nawet ze mna by sobie nie kupił, bo mu szkoda, lepiej z dziurami chodzic.. jak Ty Twojego namowiłas 😁
a z ginkami to niestety generalnie lekarz to lekarz, 90% z nich to ich powołaniem jest... jak najwiecej zarobic 😁 ciekawe czy zabulisz cała kwote czy chociaz juz jakies połowiczne sumy skoro na koniec ciazy tych wizyt i tak jest duzo wiecej niz w innych miesiacach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti na pewno całą kwotę, a jak, heheh pamiętam że jak z Bo byłam na końcówce to identycznie się zachowywał, od razu zwolnienie skraca na 2 tyg, potem chyba na tydzień, tak żeby w ostatnim miesiącu 3 wizyty były... bo chcesz czy nie, po zwolnienie musisz przyjść... no zobaczymy co on dziś wymyśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to jednak ostatnia prywatna wizyta była! koniec! mamy się zobaczyć jeszcze tego 5 maja w szpitalu, odbiorę tego gbs-a, da mi skierowanie na cc i ma mi tam powiedzieć jak się przygotować. TAk wiec mi pozostaje siedzieć i krzyżować nogi 🙂

Beti skasował mnie jak za normalną wizytę, a jak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
no to jednak ostatnia prywatna wizyta była! koniec! mamy się zobaczyć jeszcze tego 5 maja w szpitalu, odbiorę tego gbs-a, da mi skierowanie na cc i ma mi tam powiedzieć jak się przygotować. TAk wiec mi pozostaje siedzieć i krzyżować nogi 🙂

Beti skasował mnie jak za normalną wizytę, a jak!


Mój ginekolog brał 200zł za każdą wizytę.
A chodziłam do Niego z dwiema ciążami...
Dopiero w drugiej nie było wizyty chwilę przed terminem 😜
Ale i tak Go kocham!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Lenkówka waży 15kg i ma 99,5cm wzrostu...
Buta ma 26/27 zależy od rozmiarówki...
Mówią, że duża...ale dla mnie malusia dziewczynka 😜

To moja Lenka z bratem i koleżanką Mają, która jest miesiąc młodsza 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/917/70bf55ff0feb02eemed.jpg[/IMG][/URL]

A to moje skarby telefoniadowe 😁
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/917/38d47c44fc0798f8med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do Świąt, z okazji których nie złożyłam Wam [o ja zołza!!!] życzeń, a teraz już nie wypada 🤨 to generalnie było bardzo intensywnie, towarzysko 🙂
W sobotę byliśmy u cioci T na imieninach, w niedzielę u teściów a w poniedziałek u moich rodziców 🙂
Nooo i u Nas bez rewelacji teściowych w święta to by nie mogły być święta 🤪
Nawet nie chce mi się/wstyd pisać o tym co ta kobieta wyczynia…
Mój T jest załamany 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pierdziu, chciałam więcej popisać to się nie da 😞
Już Lenka - mamo mamoooo, Alanek - khaa khaaa a mąż - Iwonka weź już skończ....
😞
Ja jestem u Was codziennie i czytam, żyję Waszymi problemami i radościami...tylko jak już przeczytam to nie mam kiedy odpisać 😞
Wybaczcie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
jak ja nie znosze kiedy T. ma wolne w sobote lub niedziele, bo teoretycznie mogłabym polatac ale praktycznie sklepy do 14ej... i co.. kupiłam buty młodemu i na wymiane bo z wadą fabryczną. po indyka tez pojechałam i d..a bo na sobote to nie zamawiają. no wiec nic nie załatwiłam.


Ja lubię jak T ma wolne w weekend, ale niestety wtedy mamy więcej okazji do kłótni 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj wieczorem pojechaliśmy do obi kupić tam jakieś pierdoły, taśmy malarskie, coś tam... no i Bo nam spieprzył (u nas już drugi raz, kiedys w realu zginął mi i mamie...) i się zgubił w sklepie... mam dość, ja go chyba zacznę bić, bo on nic nie rozumie....

jeszcze co, chyba mam jakieś powikłania po tym zapaleniu spojówek!!!! na jednym oku mam mgłę, im bardziej zmęczone oko tym większa.... wieczorem jak idę spać czuję jakby coś obcego w oku pod powieką, jednym i drugim... jakbym tam miała jakieś drewienko, tak to czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziś musiałam Bo zabrać na zakupy, bo M tu malował, siedział w dużym koszu zaklinowany, nic się nie darł, taki grzeczniutki, tylko oczywiście na końcu przy tych jeb... kasach, wypatrzył auta... już mam takiego wqr.. na te kasy tam, że szok! Siotra zwróciła mi uwagę, ze trzy pierwsze kasy od wejścia głównego są 'bezpieczne' dla matek z dziecmi, bo bez gadżetów i batonów, no i rzeczywiście takie kasy są, ale u mnie one nigdy nie są obsługiwane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotko kto tu smęci hehe chyba prym biore ja 😁 nareszcie mam co poczytac 🙂
mam nadzieje ze u Twojego wszystko ok. a ty Dorotko jak z cisnieniem stoisz?
a ja bym nie wiedziałą który wybrac. bardziej funkcjonalny jest pierwszy bo hustawki tez ma, z drugiego mi sie domek bardziej podoba 🙂 musisz spojrzec na drzewo by sie nie rozpadło szybko. dziadek nawalił porzadnie, jeszcze ze spróchniałych desek robic, przeciez złąmie sie raz dwa jeszcze na głowe komus..
a u mnei na kasach w realu zadko kiedy sa samochody chyba 🙂 głównie gumy, batoniki ale to na dole wiec nie w zasiegu oka, baterie duperele.musze luknac ale skoro młody nie zauwazył to chyba nie ma.młody zawsze przy kasach zaczepia panią w kasie lub szarpie wozek przed nami 🙂
Gosia no musisz do okulisty isc nie ma bata.a z cytomegalią nie miałam bo tego jednego mi nie zrobił, ja chodziłam na fundusz,przy nastepnej na pewno sobie zrobie (jesli w ogole bedzie nastepna) zwłaszcza ze młody juz przedszkole zaliczy, ale prywatnie to lekarze robią, kolezanki miały. jedna przechodziłą w ciazy, ale naszczescie wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...