Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Magda....ja to już mam druga kawę...pierwszą mocną z ekspresu, a teraz taka lekką..ale po prostu słaniam się na nogach i wszystko mi z rąk leci! K...wa jak ja do pracy wrócę?! A powiem Wam, że....chcę już wrócić. Chcę już z tego domu wyjść do ludzi. I nie chodzi o kawę z koleżankami, ale po prostu o jakies zycie poza tym wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ania wiem co czujesz z tym wychodzeniem do ludzi... ja nie mam gdzie wrócić, czasami bym chciała... ale z drugiej strony chce z Małą być jak najdłużej szczególnie, że muszę z nią ćwiczyć i biegać po lekarzach...
A przekonałam się, że jak ja nie załatwię to nikt nie załatwi... teraz jak byłam w domu to R miał załatwić specjalistów... i oczywiście nic nie zrobił i już miejsca nie ma... a i samą rehabilitację mamy dopiero 27 lutego 😞

ja piję pierwszą kawę, ale nic nie pomaga hehe...
Czy jak chce soczewki sobie zrobić to mogę iść pomalowana? kurde śmieszne pytanie, ale lepiej wiedzieć... idę chyba dzisiaj wydać trochę kasy na Małą bo jakiś podły humor mam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co..kiedyś wspominałam Wam o znajomych, co mieli problem z synkiem, miał operację serca, bo miał w nim dziurę..potem znowu zabieg na te kanaliki.. potem ciężko chory aż w szpitalu wylądował, teraz rehabilitacja, bo miesnie prawie zaniknęły z tego wszystkiego...no przezyli gehennę jednym słowem. I mieszkali w malusim mieszkaniu 30m2 ogrzewanym na prąd i nie wyrabiali z opłatami! Postanowili znaleźć większe i w lepszym standardzie. Ale nie mieli za dużo pieniędzy...w końcu znaleźli gościa, który chciał oddać swoje (niewałasnościowe) 3pokojowe mieszkanie za mniejsze. Oni mieli własnościowe, ale zdecydowali się oddac mu swoje i spłacić jego zadłużenie w wysokości 20tys, bo nie dawali rady już w tym mieszkanku. I właśnie mi napisała, że spółdzielnia pozwoliła im wykupić to duże mieszkanie już teraz na własnośc, za...18,80zł!! I wymienią im za free wszystkie okna, bo tamten facet miał już je dawno przyznane, ale nie wymieniali, bo miał zadłużenie. A cała rodzina męża odwróciła się od nich jak się dowiedzieli o tej zamianie, bo uznawali to za wielki bład. A teraz utarli im nosa! I tak się ciesze z nimi razem, że po tych wszystkich stresach zaczyna im się tak fajnie układać!! Gdzieś tam jakaś sprawiedliwość istnieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! 🙂

u nas noc super! Mała spał do 5:30 bez pobudki, o 5:30 dałam mu herbatki i spa do 6:10 w swoim łóżeczku! 🤪 potem o 6:30 wzięłam go do siebie, dałam mleczko i już spał ze mną do 8 🙂 czuję się taka wyspana! 🙂

Co do tych jogurtów, ja dawałam małemu z BoboVity, ale za każdym razem jak mu podam to długo mu się ulewa (śmierdzi to jak wymiociny) właśnie tym jogurtem, bo jak dostał truskawkowy to miało to kolor blado różowy to co zwymiotował... także już przestałam, mamy jeszcze z Nestle także zamierzam spróbować, a jak te nie podejdą to chyba kupię danonki... tylko tak w ogóle od kiedy można je podawać???

Ania a próbowałaś troszkę przemyć to oczko rumiankiem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny,
No i zapeszyłam. Ku....a zasnąć nie mogła. A jak się zbudziła o 3 to spała tylko z cyckiem w buzi. Ostatnie trzy noce spała całe do 5 rano potem do 8:30. A tu masz znowu jazda. Choć niania mnie pocieszyła, ze może noc była taka do dupy bo jej 3,5 letnia córa też się budziła z krzykiem. 🥴
M. mnie przywiózł do pracy bo normalnie słabo mi było.
No i własnie tak Butterfly, wyobraź sobie,że masz te wory pod oczami, drżące ręcę i idziesz taki flak do pracy, i musisz się cieszyć przed wszystkimi.
Gosia, też myślę że mm mogło pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobra dziewczyny, moja eweidentnie nie toleruje mm. Żadnego.
chcę jej podać zwykłe mleko krowie 2%. Zanim zapytam lekarza, pytam Was. Wygłupię się?
Ze mną mama też miała takie akcje żadnego mleka w proszku nie chciałam, po całej Polsce jeździli. W końcu jak skończyłam 5 miesięcy dała mi krowie i było git
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BUZIAKI DLA OLIWKI NA 7 MIESIĘCY 😘

Kasia nie mam zielonego pojęcia, zapytaj pediatry...ale jak Twoja mama takie mleko Tobie podawała i było wszystko ok, a miałaś tylko 5 miesięcy... Oliwka już ma 7...

Gosia
ja również myślę, że mm bardziej się nasycił i dzięki temu przespał spokojnie, powtórzcie dzisiaj akcję MM to zobaczycie czy rzeczywiście to zasługa mieszanki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja Gosiu jestem 100% pewna, że pomogło mm. Mnie się wydaje, że im dłużej się karmi to to mleko jest coraz mniej wartościowe dla dziecka... jakoś tak mi sie wydaje...dzieci rosną i potrzebuja więcej, a mleko się nie zmienia razem z dziećmi... Poza tym dobrze, że zaczynacie go trochę przyzwyczajać, bo kiedyś w końcu przestaniesz karmić cycem i mógłby byc problem.

Byliśmy u lekarza. Paweł ma zapalenie gardła i zapalenie spojówek, do tego ogólne przeziębienie. Jak się połapię w tych wszystkich lekach, które mam mu dawać to będzie dobrze...Masakra! Gdzie ja tak dziecko urządziłam?! W każdym razie oczka poza kroplami które przepisała, kazała przemywac solą fizjologiczną- ja to robię już od wczoraj, bo tak mi poradzono.

Przyjechaliśmy do domu, Pawełek zasnął w aucie, rozebrałam go ze wszystkiego, a on nawet oka nie otworzył 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
Ja Gosiu jestem 100% pewna, że pomogło mm. Mnie się wydaje, że im dłużej się karmi to to mleko jest coraz mniej wartościowe dla dziecka... jakoś tak mi sie wydaje...dzieci rosną i potrzebuja więcej, a mleko się nie zmienia razem z dziećmi... Poza tym dobrze, że zaczynacie go trochę przyzwyczajać, bo kiedyś w końcu przestaniesz karmić cycem i mógłby byc problem.

Byliśmy u lekarza. Paweł ma zapalenie gardła i zapalenie spojówek, do tego ogólne przeziębienie. Jak się połapię w tych wszystkich lekach, które mam mu dawać to będzie dobrze...Masakra! Gdzie ja tak dziecko urządziłam?! W każdym razie oczka poza kroplami które przepisała, kazała przemywac solą fizjologiczną- ja to robię już od wczoraj, bo tak mi poradzono.

Przyjechaliśmy do domu, Pawełek zasnął w aucie, rozebrałam go ze wszystkiego, a on nawet oka nie otworzył 😮


Butterfly to mój BOrysio też miał to zapalenie, dopiero co skończyliśmy brać antybiotyk. Ty dostałaś antybiotyk? jaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...