Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosia to Ty chodzący szkielet jesteś , nie obraz sie ale to już chyba wg bmi to już nawet nie niedowaga a wychodzenie :-(
I masz sile Borysia taskac?!? Szacun
Ale zacznij tyc Choć troszkę ;-) bo nam znikniesz!!!

Ja mam 170 i na razie niestety waga stoi na 67 kg a i tak już czuje sie dobrze :-)

Czekam tego 7 dnia ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!

buziaki dla Lenki 🙂


Iza katar może tydzień się wlec, u nas też cały czas smarkate dni... fakt, że już troszkę lepiej, ale jeszcze dużo ściągam tego kataru... już też pomysłów mi brakuje.

Dziewczyny nie wiem co robić, pisałam Wam że mały miał wysypkę na brodzie, podejrzewam od śliny... a od kilku dni gdzieś tak pomiędzy brodą a policzkiem pojawił się taki jakby rumień czerwony, o średnicy do 1 cm... wygląda jakby liszajowato... od czego to może być? co z tym robić? czym smarować????? czytałam gdzieś na necie wypowiedzi żeby smarować kremem clotrimazolum... ale według ulotki on jest od chyba 11 roku życia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia bidulo, to ja sobie nie wyobrażam jaka Ty chuda jestes... a ile ważyłaś przed ciążą???
Daj znać co powiedział chirurg.

Ivi Ty też napisz co lekarz Wam powie.


a i u nas noc masakra, spałam 3 godziny... bo od 2 walczyłam z małym, tzn płakał bo chciał żebym go wzięła do siebie do wyrka... a ja się zawzięłam bo mały spryciarz już wymusza, a co będzie później... walczyłam do 4, zasnął i spał do 7:30 u siebie 🙂 ciekawe jak będzie dzisiaj 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to Agatka szacunek dla Ciebie za upór i konsekwencję. Ja bym w życiu nie dała rady! Ale na pewno będą tego owoce! A wczoraj zapomniałam o ślicznym Miłoszku, a skończył swoje 7 miesięcy, więc dziś nadrabiam, bo o takim mężczyźnie nie powinno się zapominać! Buziaki! 😘 I dla Lenki oczywiście również!
My wróciliśmy od lekarza. Oskrzela już czyste, gardełko czyste, tylko jeszcze to oczko...dała nam nową maść. No i pokazałam jej to uczulenie na pupce, bo od 3 tyg, walczę i nic. I dała też maść. Zobaczmy.
Moje dziecko od rana dopiero teraz usnęło! Ni hu hu nie chciał spać. Nawet na spacerze drzemnął się jakieś 5 minut!
Wróciliśmy do domu, położyłam go na matę,poszłam do kuchni i słysze szelest...myślę sobie, że on nie ma czym tak szeleścić, wchodzę do pokoju, a on już przy wyjściu bawi się folią...z drugiej strony pokoju..
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/img0411za.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2481/img0411za.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam z Małą u lekarza i przepisała nam wapno na wysypkę... przy okazji zapisałam siebie na dzisiaj, pójdę po skierowanie na badania wszystkie bo coś często mi się w głowie kręci... no i po tym wypadku boli mnie biodro 😮 tak napadowo, czasami niemoc mnie przy tym łapie taka, że ledwo raz Małą utrzymałam jak mnie złapało 😞
Byłam z Maryśką 2 godziny na spacerku, teraz zjadła zupkę i gada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny,a ja mam pytanie z serii nieco intymniejszych: czy u Was już wszystko ok po porodzie? Z "wnętrznościami"? 🙂 Bo wiecie co...ja jakieś 2 dni temu poczułam dyskomfort jakoś w intymnych miejscach.. Zaczęłam używać Tantum Rosa od wczoraj. A dzisiaj rano jak wstałam i trzymałam Małego na rekach nagle poczułam, że mi coś się leje po nogach! 😮 Poleciałam do łazienki i się okazało, że mam na bieliźnie upławy takie jak po porodzie. I przed chwilą poszłam do WC i znowu.. tylko tym razem z krwią. I kompletnie bez zapachu. Na miesiączkę to mi to nie wygląda, a poza tym to już by był trzeci raz w tym miesiącu 😮 Mam się bać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia,jaka Ty chudziutka jestes,az zazdroszcze ☺️
Ania,na takie sprawy-tylko ginekolog.mnie czasem rwie podbrzusze i ciaagnie blizna.wszelkie krwawienia miedzy cyklami powinnas skonsultowac.


a ja tez sie zawzielam,mniej żre,chce z Lenka poleciec we wrzesniu i nie bede nowego bikini kupowac O! 😉
pytanie w zwiazku z tym:czy ktoras z was planuje wakacje z maluchem ,ale bez tatusia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
andzia0304 napisał(a):
pytanie w zwiazku z tym:czy ktoras z was planuje wakacje z maluchem ,ale bez tatusia?

Ożesz....to jest myśl 😉 A tak na poważnie to my chyba w tym roku atakujemy Czarnogórę, więc jak jakimś cudem znormalnieję, to Pawełek zostanie z babciami. wspólny wypad nie przejdzie,bo planujemy trip z plecakami i autostopem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie,
Ja miałam dziś świetną noc 😆, zerooo pobudek !!! 🤪 WYSPAŁAM SIĘ WRESZCIE. OBY TAK ZOSTAŁO !!! 😎

Ja dziś odkryłam, że moje dziecko nie je kaszki z butli ... bo zwyczajnie nie LECI 🤪 A MAMY TOMMEE TIPPEE nr 3, JAKICH SMOKÓW UŻYWACIE DO KASZKI PŁYNNEJ ? PROSZĘ O ODP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Iza, no ja właśnie SAMA musiałam to zrobić, wzięłam igłę, podgrzałam na ogniu i powiększałam (jak za czasów kiedy sama byłam mała 😜 )ale zastanawiam się czy to jest bezpieczne - tzn. czy potem jakiś kawałek malutki gumy nie odpadnie czy coś 😮 😮
A jak będzie źle to muszę kupić chyba inną butlę tylko niewiem jaką, jaki smok do tej kaszki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):
Hej mamusie,
Ja miałam dziś świetną noc 😆, zerooo pobudek !!! 🤪 WYSPAŁAM SIĘ WRESZCIE. OBY TAK ZOSTAŁO !!! 😎

Ja dziś odkryłam, że moje dziecko nie je kaszki z butli ... bo zwyczajnie nie LECI 🤪 A MAMY TOMMEE TIPPEE nr 3, JAKICH SMOKÓW UŻYWACIE DO KASZKI PŁYNNEJ ? PROSZĘ O ODP.


Doris zapytaj w sklepie czy z tej firmy nie ma smoczka specjalnego do kaszki bo ja zmieniłam butle Tomme Teppe na Lovi i z tej firmy są smoki do butelek specjalne do picia kaszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak w ogóle to Witajcie ale naskrobałyście stron 🙂
Doris bo ja też miałam ten sam problem z butlą i z piciem kaszki 🙂

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi na moje pytania.
Postanowiłam robic mu biszkopty albo te ciasteczka z hippa w mleku lub budyn trochę odpoczniemy od kaszek.

Nequitia super że Marysia nie ma już szelek jupi 😜 😜 😜
Gosia daj znac co z tymi jąderkami u Boryska mam nadzieje że ok wszystko będzie.
Wszystkiego naj dla Miłoszka 🙂
No i dla Lenki silna dziewczynka że już sama usiadła.Brawo!!!

Szymek też chrupki zajada gryzie cyca na zmianę ale za to ja mam wtedy robotę buzia i ręce obklejone a ciuchy to już nie wspomnę ehh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza nie martw się że Nikolka nie siedzi jeszcze mój Szymek też nie siedzi nawet nie pełza tylko leży na boczkach i pleckach nawet na brzuch się nie przekręci jak go położe na brzuchu to zaraz jup i na plecach leży 😞

U nas dziś noc straszna co 30min pobudka ale myśle że to na ząbki bo jeszcze nie ma żadnego.
Dziś zauważyłam kreseczkę na dziąśle z prawej strony ale ząb to jeszcze nie jest a mały jest marudny,rozdrażniony na zmianę.Myslicie że mu ząbek wyjdzie nie długo???
Smaruje mu dziąsla bobodentem ale jest na moje oko za słaby więc mam prośbę poleccie mi jakieś dobre żele na dziąsła co stosujecie i ile około kosztują bo nie chce wydac kasy na marne jak pójde sama do apteki to wcisną ci jakieś łajno. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie nie ma z tommee smoka specjalnie do kaszki, jest nr 3 czyli 6+ na allegro piszą, że niby do kaszki też ale ja robię w miarę rzadką tę kaszkę a g... leci.
A jak się sprawdza ta z LOVI + SMOK DO KASZKI ? I CZY SZYMEK BEZ PROBLEMU ZAAKCEPTOWAŁ TEN SMOK LOVI BO TEŻ MIAŁ WCZEŚNIEJ TOMMEE ?Dziś zrobiłam małej kaszkę z dodatkiej jednej miarki mleka żeby ją przyzwyczajać DO SMAKU MLEKA a ona ssała a jedzenia wcale nie ubywało i się wkurzałam na nią (myślałam, że ona jest taka cwana, że wyczuła nawet tę jedną jedyną miarkę nielubianego mleka) więc postanowiłam w drugiej butli zrobić samą kaszkę i też ssała a nie ubywało... No i sprawdziłam sama bo niewiedziałam już o co kaman.Wcześniej jak robiłam to widocznie rzadsze były więc jakoś szło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris też tak miałam powiększalam igłą smoka z TT ale u nas nic nie dało.
Więc zmieniłam butle już 5miesiącu na początku i mały woli pic z LOvi niż z TT i mam 2 butle 1do mleka i kaszek a drugą do picia herbatek,soczków.
Smoczki przekładam jak daje kaszke Ten smok ma dziurke taki krzyżyk jak plus+ i leci super tylko teraz maly przestal lubic kaszki i nie chce żadnej robie mu przerwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...