Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzięki Ivonka!
Rany, pogoda jest zajebista, a Pawełek na antybiotykach i gówno, a nie spacer mamy. W tym układzie nawet ja nigdzie nie wyjdę sie przewietrzyć, a tak bym chciała! Okna pootwierałam wszędzie tam, gdzie nie ma Pawła, a że on śpi akurat to się martwić nie muszę. A od jutra już ma być deszczowo.
U nas nocka bardzo fajnie, tylko o 5 Pawełek postanowił dać sobie spokój ze spaniem, więc jestem już lekko nieprzytomna. Jeszcze przed chwilą podłogi myłam, bo wczoraj nie było kiedy, a chciałabym uniknąć sytuacji, w kórej myje je moja mama jutro jak przyjedzie do Małego. W piątek wysprzątała mi łazienkę...normalnie nie mam do niej siły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buuu ale Wam dobrze
Moja mama w Kołobrzegu na wczasach...
Ale na święta ja pojadę do niej i bedą sie dziadki i wujki opiekować a mama odsapnie :-)

Aniu u nas już 2 noc Niki wstaje o 4, trzeba ja pobujac na rękach i idzie spać aż do 6!! I koniec spania
Ale o 5 to hardcore

Gosiu to udanych zakupowych szaleństw ;-)

Ja tez wypoczywam, m z Niki spaceruje ok godz bo śpi wreszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i my skaldamy na 9 miesiecy wszystkim solenizantom moc usciskow 😘 😘 😘

Niki na zywo jeszcze fajniejsza niz na zdjeciach 🙂,taka rozrabiaka z niesamowitym zawadiackim spojrzeniem PIEKNYCH oczkow,w ogole milo pogadalysmy,zdjecia pewnie Iza wstawi,bo ogarnia tego imageshacka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Normalnie szlag mnie trafia w domu...tak ślicznie ptaszki śpiewają! Pawełek nyna. Kupiłam mu dwie nowe zabaweczki:
http://allegro.pl/telefonik-jezdzi-swieci-telefon-gratisy-i2204184312.html
http://allegro.pl/mata-muzyczna-dla-najmlodszych-wysylka-4-80zl-i2194507106.html
Tymczasem muszę upłynnić moją kulę z Fishera, bo Pawcio nie chce się nią bawić w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buterfly a moj Filip lubi ta kulę tylko mały pokoj mamy wiec troche lipa, ale on i tak ją wtedy bierze i targa.najbarzdiej lubił sie bawic w pudełku tzn bokiem przewrócone i tam zabawki miał i nimi uderzał o pudełko, ale to mu tez przeszło. zdrówka dla PAwcia. jeszcze niedoczytałam ale kapuje ze cos znowu go złąpało.
u nas infekcja była nie zauwazona przeze mnie, poszłam z uchem w koncu załatwiłam to bez salicylanow ani antybiotyków 🙂 bo nie były w ogole konieczne.okazało sie tez ze mały przeszedł infekcje gardło na to wskazuje ale jest juz na koncówce. sam sobie poradził. ja pierdziu...dobrze ze sobie poradził bo nie da sie rozpoznac. jeszcze denerwuje mnie ze jest bezgoraczkowy. kolezanki dziecko przy zapaleniu płuc tez nie miało gorączki...martwi mnie to.
my dzis 6,5 godzin na spacerze!!!codziennie 4-5 a dzis az tyle sie udało. spotkałąm sie z parku z kolezanka ze szpitala z sali i jej córeczką. Filip zaczał opere odstawiac popisywał sie. a i jak Filip nadal nie bedzie chciał owoców to odstawic nawet na miesiac dwa. i zupke dawac dwa razy mozna. zreszta juz od 10tego miesiaca jest w karmieniu piersia obiad z dwóch dan. bedziecie dwa dania robic?co do danonków ...ja tam wole kupic jogurt naturalny i powrzucac owoce.spotkałąm sie z opiniami lekarzy ze sa na nie.
i oczywiscie buziaki dla Nikolki Oliwki i Filipka na 9 miesiecy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas nocki masakra.wlasne lezy juz ze mna w łozeczku bo juz była pobudka. kłąde go o 19. spi do max 5.30 z milonami pobudek.ale chociaz na spacerze jest spokojny oglada wszystko.jazde autobusem tez zaliczylismy. troche pomarudził przy koncu ale wyciagnełam zapasową czapke i go sznureczkami zabawiałam ciagnąl i szarpał bo sznureczki sa teraz the best
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka jeszcze jedno- jak cos to tu na forum mozna zadac pytanie ekspertowi do spraw zywienia moze on cos doradzi.a myslałam jeszcze o mleku smakowym bo widziałam np z nestle waniliowe tylko czy waniliowe kaszki juz jadł? moze z waszego mleka bedzie jakas odmiana smakowa? bo nie wiem na jakim jestescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Generalnie Ania i Lenka super dziewczyny!
Bardzo miło spędzone dwie godzinki (nasi m. zajmowali się sobą 🙂 ) i myślę, że niedługo to musimy powtórzyć!!
Lenka to normalnie geniusz malutki 🙂 Niki wystarczy, że troszkę się z nią pobawiła i już sama kombinuje 😉

Dzięki dziewczynki za super popołudnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...