Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej laski !
My już po chrzcinach. Wszystko się udało choć przygotowanie imprezy dla 17 osób nie było łatwym zadaniem - wszystko poszło dobrze, badzo pomogła mi mama ...
Julka była grzeczna w kościele do momentu polania główki, potem trochę zaczęła marudzić, zaczęło jej się nudzić i m. z nią wyzedł na zewnątrz ...
Ostatni goście wyszi o ... 20:00 ...
Jestem zmęczona ale szczęśliwa, że mamy to już za sobą ...


Przymierzam się do kupna bucików BEFADO, chyba któraś WAS je kupowała ... Chyba Agatka ... Jesteś zadowolona ? Kupiłabym ze 3 pary ale niewiem w jakim tempie rośnie dziecku stópka i niewiem jakie wziąźć ...
Napewno na teraz 19 ... a jakie na czerwiec, lipiec ? Może ktoś się orientuje jak szybko dziecku rośnie stópka -czy jeden rozmiar większy "stykną" ?

Planuje też kupić jakieś lepsze buty już do chodzenia ale do wózka wolę kupićtakie tańsze papućki narazie. Jedne skórzane r. 20 już mamy EMEL

Mam nadzieję, że dzieciątka pozdrowiały ... BUZIAKI DLA WSZYSTKIH !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!

Doris ja kupiłam Befado rozmiar 19 i super! jestem zadowolona, ale mój Milo ma stópkę 12cm 🙂
nie mam pojęcia jak szybko rośnie stópka dziecka, ale wiem, że buciki zawsze powinny być większe o 1cm.
Super, że chrzciny się udały!! 🙂

Iza ogladałam ten szpital Pro-famila i faktycznie super! już po samym opisie i fotkach widać, że można tam rodzić na poziomie. Nic się nie martw, na pewno dojedziesz! 🙂 na kiedy masz w ogóle termin????
A o co chodzi z tym zabiegiem Niki? może ciemna jestem, ale nie bardzo wiem o co chodzi??

a ja w końcu dostałam okres... 50 dzień cyklu, już schizę wczoraj miałam, że w ciąży jestem, tym bardziej że po grillowym obżarstwie wieczorem mnie muliło 😁 a tu dzisiaj bryzg 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Agata taka blonka pod językiem (chyba!!!)
Wędzidelko czy jakoś tak, chirurg stomatolog to podcina, logopedka mówiła ze dziecko nic nie czuje ale poczekam co lekarz powie.
Podcina to generalnie.



wędzidełko języka 🙂jest to wskazane na przyszly rozwoj mowy 🙂ze wgl na zgryz podcina sie wedzidelo wargi gornej-jesli jest koniecznosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia kurcze zdrówka zycze dla męża i dla synka. Szymonek sobie napewno szybko poradzi, tak jak pisałąm wczesniej kolezanki córka niedawno poszłą na rehabilitacje i po miesiacu juz ma tylko kontrole.obyscie trafili na dobrego rehabilitanta, jak nie bedzie postepów szybkich to zmieniajcie! i kurcze teraz bedziesz musiałą sie jescze mężem poopiekowac,ale oby wszystko poszło dobrze.trzymam kciuki!
moj tato tez ma miec teraz operacje ale sie wzbrania i tak naprawde ryzykuje życie takim zwlekaniem. niestety nic nie poradze, bo słowa nic nie dają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas kiepskie noce ciag dalszy..
nowe zabawy-plucie na podłoge i obserowanie jak spada ślina...............ja to mam naprawde Filipa z konopiii hehhe
a co do sortera hehe, Filip lubi, ma dwa garnuszek klocuszek ale tam tylko wpycha do srodka klocki, i takiego żółwika i co robi? ciezko mu trafic, to bierze skorupke do góry i wkłąda klocek i zamyka żółwika. hehehhee włozone? włozone...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Już po wszystkim!!!
Trzymalam ja na fotelu, strasznie sie rzucala ale to chyba z nerwów ze ktoś jej gmeral w buzi ( znieczulenie-masc), po paru min babka wyciągnęła NOŻYCZKI!!! Takie duże!!! I wepchnela pod język, wtedy dopiero był płacz!! Ale trwało Max 3 sek!!
Pani dr zrobiła jej na pocieszenie zwierzatko z rękawiczki nadmuchanej (dorysowala buzke,oczka etc) i już było ok.
Teraz sie bawi już z m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata moja siostra miała coś takiego
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1509&%3CosCsid%3E

I kombinowala nawet zeby zostawić na ulicy a m powiedzieć ze jej ukradli... Taki był ciężki w prowadzeniu... Beznadziejny był Stelaz (w serwisie nawet wymienili na nowy) i dalej dupa.
Chciała mi oddać w spadku (piękny jest!!!!) ale miałam najpierw sama choć 20 m go poprowadzić z Kacprem w środku. Po 10 m wyjelam dzieciaka a wózek kopnelam.

Może to był taki model... Są piękne te wózki ale ja sie sparzylam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂

Iza super, że zabieg poszedł łatwo! 🙂
Andzia - potwierdzam, ja z profamili jestem zadowolona w 100 % 🙂 NIe dość że warunki super to i obsługa profesjonalna i ludzka przede wszystkim!

Agata moja koleżanka z pracy ma też tej firmy ale bizz jakiś? I zadowloa jest bardzo! Tylko mówiła że mało miejsca w środku dla dziecka...

Ja szukam mebli... To Filpcia do pokoju no i do tego gdzie teraz śpimy (bo nasza sypialnia jeszcze nie gotowa) - zrezygnowałam z wymiany auta narazie - moje punto jeszcze da rade, choć nie ma klimy 😞 ale za to kupie trochę mebelków i wyposażenia do domu 🙂
To szukam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajne, takie proste
Ja wole kolorowe ale tylko do dziecięcego ;-))

Basiu no właśnie nie wiem o co kaman, wózek piękny, naprawdę, kosztował z gondola i wszystkimi pierdolami ok 3500zl sieć niemało
Ja raczej kombinuje ze ta seria była jakaś trefna, bo serwis od razu wymienił , nie naprawial i w nowym było to samo!!
Albo Kacper był za ciężki (ok 15kg) ale wózek niby miał być do większej wagi.

Agata poczytaj opinie w necie, ja prowadzilam i kurwicy dostałam po 10 m.
Ale wierze ze to kwestia nieudanej serii/modelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!

Buziaki dla wszystkich nowych 10 - mieisęczniaków!

Poczytałam Was, ale wszystko wymieszało się trochę...

MY mieliśmy wesele siostry Marcina, więc ważne. W sob rano uznaliśmy że nie jedziemy, bo ja już ważyłam 44 kg a Marcin 68!!! Nawadnialiśmy sie, tak koło 11 stwierdziliśmy że jedziemy. Masakra ta podróż, zdążyliśmy na pół mszy, na weselu wyrobiliśmy do 1.30, bo ledwo siedzieliśmy... jeszcze Mama do mnie zadzwoniła że ją też dopadło, a została sama z Borysem... no mówię Wam masakra. Wczoraj wieczorem wróciliśmy.
W nocy Borys dostał gorączki. Tak wiec hardcore trwa nadal....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...