Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja karmię już w dzień 2 razy + nocy jak wiem, że jes głodna lub gdy nie ma innego sposobu na uspanie ...

ogólnie to od lipca ruszam do pracy, nie chciałabym kończyć karmić wchwilą pójscia do pracy bo podobno to niekorzystne dla dziecka ale też jakoś nie mogę przestać karmić jeszcze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata - w sumie dobry pomysł... U nas krucho z kasą, chrzciny właściwie załatały nasz dług ...
I tak miałam kupić jakiś wózek spacerówkę właśnie na wyjazdy a jeśli mam dać 3 stówy na jakiegoś brzydala, który wygląda jak z drutu to wolę dołożyć i kupić tego ZAPPA ...
Mi się ogolnie te parasolki nie podobają - np. mclaren wogóle mi się nie podoba ...
2 os. z rodziny mają i jak widzę jak te kółka po wertepach latają - tak jk by miały odpaść to aż mi sie nie chce wierzyć, że taki wózek może kostować ponad tysiąc zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wózek myślę dopiero po niedzieli będzie 🙂 większość opinii ma pozytywnych, a budka ma jeszcze taką zakładkę którą się wypycha tak jak na fotce:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.tosia.pl/external/xinha/plugins/ExtendedFileManager/demo_images/Quinny/Zapp_XTRA/.resized_450x530_1.jpg&imgrefurl=http://www.tosia.pl/sklep/product/p/1814/quinny,zapp,xtra.html&h=530&w=450&sz=31&tbnid=fUIkpBttXgUdjM:&tbnh=90&tbnw=76&prev=/search%3Fq%3Dquinny%2Bzapp%2Bxtra%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=quinny+zapp+xtra&docid=RLnewmFbe-mByM&hl=pl&sa=X&ei=kRKYT-zXJoGphAeDrYThBQ&sqi=2&ved=0CGkQ9QEwAw&dur=2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris ja sprzedaję, niektóre droższe rzeczy zostawiam, typu huśtawka czy jumpero, a matę kupimy nową 🙂 może będzie dziewczynka to bardziej w kolorach dziewczęcych 🙂 z resztą my nie mamy miejsca w mieszkaniu na magazynowanie tylu rzeczy, więc mniej wartościowe rzeczy wyprzedaję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!
Dzięki za pochwałę Filipa 🙂
my od tygodnia jakos czytamy bajki na dobranoc i musze powiedziec, że nawet słucha 🙂

Magda brawo za zapał do pracy!!
Trzymam kciuki ( w sumie juz po fakcie pewnie, ale co tam 😉 ) za Twojego Mena!! No i żeby w koncu Wam się poukładało!!! I daj oczywiście znać co i jak!!

Ja sprzątam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny,
Marlena oby Adiemu już nie przypałetało się żadne wirusisko.
Magda kończe te rzeczy wszystkie i odpoczywaj. Trzymam kciuki za Rafala.
Doris tak to własnie jest jeden dzieciak od drugiego złapie coś a my się potem męczymy.
U nas też chyba kolejne zęby w drodze. Marudzi ale noce przesypia na szczęście bez problemu.
Mój organizm się w końcu regenruje, po 11 miesiącach wstawania po nocach, ehhh 🙂
Lecę z psem i lulu oj jak mi się nie chce.
Buziaki dla Was i pociech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ładny wózeczek a jakie ma opinie?
nadgarstki mi sie popsuły od tego trzymania głowki malemu, prawy mi poszedł, a potem to tez podnoszenie małego. bandazuje własnie, ale chyba musze kupic jakąs orteze czy cos takiego na dłuzej i by było wygodniej wkłądasz i jest..wszystko przez hormony pewnie. albo zwyrodnienia...
co do karmienia cycem to jest hm... głowne posiłki cycowe to 8a, 15,17,19,i potem jak nie spi a ostatnio nie spi to 20 lub 21 by zasnął.plus hehe kaszka gęsta na 180 wody na noc. w nocy je hm... 3-4 razy...czasem dwa a reszta to traktowanie mnie jako smoczek.ale Filip mało naraz je. w sumie raz dziennie lub dwa je wiecej. takto reszta to jak butlą sprawdzałam to 90-120 ml jednorazowo je, mimo ze mleko jescze jest bo czesto mi zostaje.no i czasem po obiadku cyc tez jest i w miedzyczasie jako piciu...bo z tym piciem to przy tych ząbkach to on butli i kubków nie chce az tak.no ale dzis mnie tak ugryzł na wieczór ze odechciało mi sie tego wszystkiego.zamiar miałam do 1,5 roku karmic. ale chce by mały pił picie a nie mleko. mleko ma byc mlekiem.teraz dojdzie mu jescze o 8ej sniadanie typu-twarozki jajecznica jajka na twardo i kanapeczki plus jogurt na drugie wiec mam nadzieje ze mniej tego cyca bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do książeczek Filip ma same z grubymi kartkami, lubi je przekłądac sam. bajki opowiadamy mu od kąd był noworodkiem. a teraz to tez takie zmyslone.on tez cos tam opowiada ale co hehe nie wiadomo.a co do trzymania butli kubka itp MArlenka powiem Ci że było kiedys lepiej sam rwał sie by trzymac. teraz trzeba go zachecic.moze uchwyty do butelek sobie dokup na poczatek. moze to go skusi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...