Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
miejmy nadzieje ze pospi chociaz pół godziny.zrobiłam marchewke z ryzem i królikiem i tez dupa. zjadł na siłe 5 łyzeczek. probiotyk mi sie udało podac tez na siłe.i 150 ml wody 😞
nie mam jak kupic soczek marchewkowy lub ten hipp ors, bo jestem sama. T. w pracy wczoraj tez, mama wczoraj poszłą na działke sobie, a dzis do babci opiekowac sie nią, a tata powiedział z esie kąpie, i ze jakby miałą jechac do szpitala to wtedy przyjedzie po nas...osiedle obok mieszka i nie pomoze norma. zreszta on sie brzyszi kup, wiec by sie pozygał...
z małym nie moge wyjsc bo ukrop. czopki na gorączkę mi odpadły bo bieguna. został syrop.dobrze ze chociaz to mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti Ty to też bidula jesteś, ciągle sama... a o której Twój wraca z roboty? może po pracy niech gdzieś kupi to coś z hippa, o czym piszesz, pewnie jest chociaż jedna apteka dyżurująca..
kurka felek... oby nie rota. Dużo zdrówka dla Filipcia a dla Ciebie sił!

Ania szczerze parasolki mi się nie podobają, a ten model jest całkiem ładny 🙂 spodobał mi się 🙂 a ja miałam 3w1 wózek z espiro i byłam zadowolona, 2 dni temu sprzedałam no i czekamy cierpliwie na spacerówkę z Polski, jutro powinna być, oby! ciężko tak bez wózka, bo ręce odpadają 🙂

mały śpi, a jak się obudzi idziemy z nim do jungle world - takiego wielkiego placu zabaw pod dachem, póki co będzie korzystał z basenu z kulkami, może coś się jeszcze ciekawego dla niego tam znajdzie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka kupił ale przyszedł z tym o 20ej mały nie chciał tego pic.soczku tez ale troszke soczku wypił a ten hippa pdałam strzykawką karmiac cycem ale tylko moze 5 ml mi sie udało zanim zasnął. boje sie o niego. najgorsze ze w nocy nie rozpoznam co sie znim dzieje czy zemdlał czy spi.czy sie odwodnił czy nie...10 kupek na liczniku. nie za fajnie. bede go budzic co jakis czas. trzecia nocka nieprzespana. wykituje.
matka na moje pretensje ze zero pomocy, odpowiedziałą mi ze ona sama sobie radziła.tak dobre tylko k..wa ona miała 10 lat mniej. 10 lat temu to ja miałam taki power ze dwa razy w tygodniu byłąm na disco a teraz to nie mam tyle siły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello!! My pod krk
Myślałam ze zejdziemy w tym upale i podróży!!
Masakra
Jedziemy na lody (blisko przecież...) zdążyliśmy dojść do Wawelu a tu KUpA!!!
A pielucha nowa przed wyjściem.. Masakra!!
Nie miałam czystej.
Wróciliśmy, kolacja z 3 dań ;-)) Niki w lozeczku (w czasie kolacji znowu kupa...) a ja czekam pod pokojem i słucham czy śpi. Wszyscy w barze.

Pewnie na weekendzie wyjdzie nowy ząb bo tyle kup..
Generalnie padam, zejde do baru i zaraz wracam.

Beti trzymaj sie, Buziaki dla wszystkich!!

Gosia pewnie cię jutro pomecze w kwestii jakiejś miejscowi w krk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BEti a masz może czarne jagody sok, albo w słoiczku??? u nas to pomogło, po tym jak BOrys rzygał w nocy, niby wszystko było ok, ale potem tez pojawiła się gorączka i 6 - 7 kup dziennie...po każdej kupie pranie... dostałam tydzień temu z Leżajska parę tych słoiczków czarnych jagód, no i kupy zredukowały się i są bardziej zbite. Jakbym mogła to bym Cię uraczyła tymi jagodami jakoś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry wszystkim! 🙂

Magda świetne fotki 🙂 a jaka reakcja Mery na pierwszy kontakt z wielką wodą, niekoniecznie tak ciepłą jak w wannie?? 🙂
a artykuł mega, uśmiałam się 🙂

Beti jak u Ciebie? jak noc minęła???

zazdroszczę Wam pogody! u nas teraz jest uwaga aż 4 stopnie 🤪

Iza udanego wypadu!! 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata Marysia była zdziwiona, jak woda chlupała o brzeg to ona robiła w powietrzu chlupu, chlupu 🙂 Pierwszy kontakt nóżki z wodą był świetny, noga się zamoczyła a ona taaaakie oczy i na mnie, i chlapu, chlapu mama i w ogóle szał 🙂
Dzisiaj u nas już jest 25st, a ma być ponad 30 🤢 szczerze przyznam, zimna nie lubię ale od razu taka fala gorąca jest tragiczna...

Marysi pękł pazurek u stópki w dużym paluszku... i zahacza ciągle....

Już mam 40 stron pracy 😉 mogę oddać ją i czekać na akceptację ankiety, żeby badania przeprowadzić... i wtedy analiza badań, wnioski i zakończenie... jeszcze sporo, ale później łatwiej bo to analiza sama i wykresy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka

ooo, Beti ma meksyk .... oby nie rota ... moja matka też tak gada (że ona też tak miała i sobie radziła ... - wkurza mnie to ... dlatego jej już nie narzekam tylko mówię jak to świetnie jest ). Po co mam jej się żalić skoro nic to nie da ? bez sensu ... Wolę poopowiadać jak to jest świetnie wtedy ją zatka, że jestem dobrze zorganizowana i wogóle ... 🙂
Zdrówka dla Filipa !
Kurcze, nie ma nic gorszego jak brak pomocy od faceta ...

Magda - idziesz jak burza z tą pracą ! Podziwiam ! Ja przy Julce to bym raczej nic mądrego nie napisała ... Jak tak dobrze Ci idzie to z rozmachu dr WALNIESZ !!! Jak pisze na forum przy mojej gwieździe to edwie sięskupić moge - no i nieraz napiszę coś niezbyt mądrego w pośpiechu hihi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Magda fajne fotki 🙂
Dużo zdrowka i najlepszego dla Mery 🙂
Szymonkowi też pękł pazurek od dużego palca prawej nogi i też mu się podrywa a pekł tak w połowie paznokcia 😞
Udanej majówki wszystkim życzę 🙂
Beti szczere współczucia ja też tak mam z moją mamą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale upał.... masakra... byłam dzisiaj u endokrynologo z Marysią, od razu poszłam na badania. Mała miała tak gęstą krew że nie chciała lecieć, musiały ją babeczki 2 razy kłuć, ale jakoś się udało te kilka kropel uzyskać. Od razu biegliśmy do domu bo ukrop kosmiczny. Teraz śpi w samym pampersie a i tak widzę że spocona jest pomimo pootwieranych okien i przewiewu...
Jeszcze na 19.30 do ortopedy dzisiaj idziemy... ok biorę się za poprawki do pracy, coś muszę podopisywać, trochę poprzerabiać...

aaaa ja w ogóle dostałam uczulenia na słońce, wyglądam jakby mnie ktoś poparzył pokrzywą... macie jakieś sposoby żeby mnie tak nie piekło? smaruję się Małej emulsją +50 ale i tak skwierczę normalnie 🤢 a u nas na osiedlu zero cienia, bo wszyscy drzewa mają w ogrodach a nie od ulicy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...