Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczyny
Kupilam buciki w H&M o takie http://www.hm.com/gb/product/97006?article=97006-A#article=97006-B
Rozmiar 18-19, ewidentnie za duze troche tak jak powinno byc, ale za cholere nie moge ich wlozyc na noge Adrianowi, nie wiem co robie zle 🤢.
Moze one sa za waskie?
Predzej polamie mu noge niz zaloze te buty....
Nie mam pojecia co robie nie tak 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marlena ja mam zawsze problem żeby buty założyć Marysi, po pierwsze podkurcza paluszki tak jak już któraś pisała... po drugie wysokie podbicie, stópka jeszcze taka pulchniutka i za cholerę pięta nie chce wleźć do końca... muszę całkiem sznurówki rozplatać żeby jej włożyć nogę, później kombinować żeby paluszki rozprostowała i dopiero sznuruję... dlatego rzadko jej buty zakładam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitiaw tych bucikach sa tylko gumki, nie ma sznurowek.
Ja Adrianowi dopiero teraz kupilam buty, nigdy mu nie zakladalam, ale uwazam ze trzeba zaczac, bo juz wstaje i robi kroczki jak jest podparty.
No i wkurza mnie ten fakt z butami, bo nie moge zadnych znalezc zeby mogl zalozyc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena najlepiej jak dziecko zaczyna chodzić na boso, w skarpetkach... bo noga ma czas się dobrze ułożyć... ortopeda mi powiedział, że buty to na zewnątrz jak chcę Małą puścić, a tak to na bosaka ma tuptać, aha i mam się nie przejmować że krzywi nóżki bo nawet do 9r.ż. dziecko może krzywić stopy i jest to w granicy normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No niby logiczne to co piszesz ale moim zdaniem jak dziecko juz zaczyna wstawac trzeba powoli przyzwyczajac do butow, bo pozniej bedzie cyrk i nie bedzie chcial nosic. Do tej pory nawet zima caly czas tylko w skarpetkach byl, to glownie dla mojej wygody, bo mi sie nie chcialo zakladac butkow, pozniej je gubic i szukac. Zreszta po co meczyc dziecko? zeby ladnie wygladalo? ee tam, Adi dla mnie i tak piekny, nawet na golaska 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. My wróciliśmy od moich rodziców. Pojechaliśmy wczoraj, Pawełek szalał z psem, zrywał kwiatki i przynosił mamie 🙂 Tęsknię do takiego ogrodu... dziecko ma tam tyle frajdy!
Iza, chciałam sprawdzić Ci ten basenik, ale mama wywaliła opakowanie, a na nim nie ma żadnego napisu.
Co do bucików to właśnie zaopatrzyliśmy sie w sandałki rozmiar 20. Są super. Pawełek nie chodzi w ogóle jeszcze, dopiero zaczyna stawać na nóżki,ale ja na dwór zawsze mu zakładam buciki. Osttanio jak było tak ciepło to czasem ściągałam i zostawiałam gołe stópeczki, zeby mu sie wietrzyły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂

Iza a ja myślę że najlepiej zeby
s pojechała do szpitala w ktorym chcesz rodzic. Ja tam zrobiŁam. Wypytałam o wszystko w tej profamilii i byłam spokojna. Myślę że z anestezjologiem też tam mogłabyś sie spatkac i pogadac. Wiem też że jak jest duzo porodów to wstrzymują przyjęcia porodów zewnętrznych i trzymają miejsca dla kobiet ktore chodziły do ich lekarzy i mają skierowanie do tego szpitala (ja takie od mojego gina dotałam, chodz nie chodzilam do profamili do niego, tylko do ropczyc prywatnie) i u mnie było gites jak pokazałam skierowanie od niego 🙂
Dziewczyny ten szpital naprawde nie wyglada jak Polskie szpitale!! Obsła mega miła, wiadomo czasami kazdy ma gorszy dzien, ale ja nie moge narzekac na nic! I kazdemu polece to miejsce!! Takze Iza przejdź sie tam kiedys i zoabczysz 🙂 ja sie wczesniej umówiłam z oddziałową na "obchód" 🙂

Marlena, ja raz goniłam Filipka na czworaka i tak wymaścił w podłoge, ze myślałam ze mnie Tomek zabije, a jak nie on to ja sama 🙂 takze uwierz mi że nie Ty jedna myślisz ze jesteś zła Mama, ale to nieprawda,!
Wszystkie jesteśmy najlepsze na świecie!!!! :*

ja mykam lulu 🙂

jutro pochwale sie rowerkiem Filipa, dzis cały dziem w nim śmigał i nie chciał wyjść 🙂

buzia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Basiu, myśle ze sie tam wybiore ;-))

Aniu wczoraj kupiliśmy z m jej basenik i już dwa dni z niego nie wychodzi :-)))

U nas były dziś bardzo zadkie kupki i aż 6-7.
Ale Niki chętnie pije i nie ma temperatury.
Boje sie tych Rota :-(

Właśnie przeżyłam szok.
Brzuszek zaczął mi sie sam ruszać...
Jednak nie byłam na to gotowa.. Zaczęłam piszczec.. Ale już jest ok.

Orientujecie sie co z Filipem i Beti?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja już przebudzona, dziś wcześniej do pracy jade, bo szwgra na mature wioze, trzymajcie kciuki 😉

Iza super!!!! Gratuluje!!!! Pamietam te przemieszczania sie dzidziusia, najpierw kuleczka wystaje po prawej poźniej po lewej stronie... Fajnie Ci...

Nom, ciekawe do u Beti... Ja też teraz po Waszych akcjach cholernie boje sie rota..

Uwielbiam patrzeć jak moje dzieciątko śpi, taki niewinny wtedy jest, kochany 🙂
Milego dnia Kochane!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas noce nawet znosne (ostatnie dwie Niki śpi z bratem w pokoju ;-)))
Dziś niestety ja przyniósł o 6 bo sie usrala (biegunka) ale przebrana poszła dalej spać ;-))

Wczoraj zrobiła 2 kroczki sama bez trzymania do...braciszka ;-)) i powtórzyła to pare razy
Dziś tylko raz ale znowu zaczęła wstawać bez trzymania i stać przez np 3 minuty
Chyba niedługo nam dzieci zaczną chodzić ;-))

Przypomnijcie mi ten sok marchewkowy hippa na biegunke..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek! 🙂

u nas spanie do 7 🙂
Iza no to chyba Niki będzie zaraz po Lence chodzić 🙂
U nas chodzenie za rączki i chwilami stanie bez podpory... wczoraj było pięknie tu u nas i w zasadzie cały dzień na zewnątrz, efekt taki że plecy mnie tak bolą od tego chodzenia z małym za rączki... 🙂 oby szybko zaczął sam dreptać 🙂

buziaki dla PAWCIA z okazji 10m 😘 😘

aaa i wózek doszedł 🙂 prowadzi się go super lekko 🙂 jestem zachwycona! kolor fajny, wizualnie wygląda super, bardzo zgrabny, zwrotny. POLECAM!! a co do pałąka można dokupić do tego modelu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Agatka za pamięć! Ja to już nie nadążam za tymi "urodzinkami" wszystkimi. Na szczęście o swoim synku pamiętam 😉
Napisałam do Beti. Jak odpisze to dam znać.
Ale w pracy nuuuudy. Nic mi się nie chce.
Iza, zazdroszczę tych ruchów! O rany, jak sobie przypomnę...!
Zjadłam kilogram truskawek. Chyba pęknę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti napisała, że do tego wszystkiego dostali gratis w postaci trzydniówki i przeziębienia, które Filip przejął od szpitalnej współlokatorki. Wrócili właśnie do domu. Maluszek jest na diecie, generalnie nic nie chcial jeść poza cycem i chlebem. Wpadnie do nas tutaj jak się ogarnie ze wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to niezle!!! Nieszczęścia chodzą parami!!
Fifi, Beti Buziaki - Trzymajcie sie!!
Dobrze ze jeszcze możesz mu cyca dać!!

My po zakupach, burza sie rozchulala
Niki padła, wypila trochę tego okropnego napoju hippa
Idę jej zamkne okno bo głośno grzmi..


Oszalalam na punkcie fanty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...