Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosia ja pracuje w biurze posrednictwa pracy tak. Jestem na dziale organizacji kursow dla pracownikow, bo kazdy pracownik tutaj ma kurs. Nie wiem jakiej pracy szuka Twoj znajomy. U nas glownie szklarnie, pakowanie, czasem logistyka. Firma jest absolutnie wyplacalna, jesli chodzi o negatywne opinie to wlasnie jedyna rzecz na ktora ludzie nie narzekaja. Z praca jest roznie, ale teraz dobry okres, zalezy gdzie by trafil jesli chodzi o godziny. Zarobki na reke przy normalnych godzinach to srednio 1100-1200 euro miesiecznie. Niestety najblizsza siedziba jest w Legnicy z tego co kojarze.
Zapraszam na strone www.exoticgreen.pl.
Jak cos to pytaj.

U nas 4 zeby u gory juz calkiem wyszly i wychodza kly.... masakra.
Na dole nic sie nie zapowiada na wiecej zebow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej...
Iza kurde nieciekawie u was widzę, ale będzie dobrze!! buziaki dla Niki 😘 😘 😘

oj a u nas dużo zmian się szykuje i dużo podjęliśmy decyzji... dlatego ostatnio tak milczałam...
na wakacje chrzcimy Marysię i od razu bierzemy ślub... znaczy najpierw ślub hihi a jak powiem sobie tak to podadzą nam Małą i ją ochrzcimy 🙂 później przyjęcie jakieś skromne na ogrodzie 🙂
Kupiliśmy dzisiaj obrączki 😆 wybrałam sukienkę 🙂 nic wielkiego... no i będziemy takimi małymi kroczkami wszystko załatwiać 🙂 w planach jest też duży kredyt i zaaranżowanie strychu na mieszkalny bo tam czeka na nas koło 100m2 więc jest z czym poszaleć... Ja niebawem obrona, jeszcze dwie prace do napisania zaliczeniowe, i póki co jeden egzamin 🙂 ale co do tego jestem dobrej myśli 😉
oj... jeszcze jakby Marysia chciała spać w nocy to było by super hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Madzia to gratulacje!!!!! POWODZENIA W ZAMIERZENIACH!!!
GRATULUJE ODWAŻNYCH DECYZJI!!!
Pochwal się sukienką... 🤪

Tylko proszę Kochana przemyśl jeszcze raz czy oby na pewno do końca życia chcesz mieszkać z Tesciami.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia jeszcze zapomniałam Ci napisać, za świadka możesz wziąć każdego, nawet Twojego męża, obcych, sąsiadów,m, teściów... no oczywiście wiadomo, świadków sytuacji. nagranie z komórki tez może być dowodem, tylko musisz zgrać na płytkę albo na jakiś inny nośnik, bo inaczej koma pójdzie Ci do akt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena no właśnie daty jeszcze nie ma 🤪 hehe nie ograniczamy się... w planie lipiec, sierpień... ale u nas różnie z kasą bywa więc póki co kupujemy potrzebne rzeczy, myślę, że do końca maja będzie wiadomo na czym stoimy i wtedy pójdziemy do kościoła... z proboszczem już rozmawiałam, więc jest poinformowany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Marlena no właśnie daty jeszcze nie ma 🤪 hehe nie ograniczamy się... w planie lipiec, sierpień... ale u nas różnie z kasą bywa więc póki co kupujemy potrzebne rzeczy, myślę, że do końca maja będzie wiadomo na czym stoimy i wtedy pójdziemy do kościoła... z proboszczem już rozmawiałam, więc jest poinformowany 😉


Magda jeszcze raz gratulacje decyzji i oby wszystko poszło po waszej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj, Magda, ale się podziało! A jeszcze niedawno chcialaś uciekać do siebie.. 🙂 Gratuluję. Ale polecam przemyśleć milion razy jeszcze. Czy to oznacza, że Rafał trochę się ogarnął w podejściu do życia? Oby! I jeśli tak to zazdroszczę troszkę!
Byliśmy dzisiaj u znajomych, co mają synka 15 miesięcznego. Paweł szalał z jego zabawkami i wiecie co, Filipek miał taką wielką wywrotkę Wadera. Taką: http://allegro.pl/wader-gigant-truck-wywrotka-65000-wysylka-kurier-i2314208685.html Nie jest duża, a dźwiga 150kg! Normalnie Marcin i mąż koleżanki stawali na nią i nic! Wsadziliśmy do niej Pawełka i woziliśmy. Szaleństwo niemożliwe po prostu! I znalazłam używana w bardzo dobrym stanie taką wywrotkę do odebrania w miescie, w którym pracuję za...30zł! Oj, jak się cieszę, bo już dawno nie widziałam tak uszczęśliwionego synka!
Iza, trzymam kciuki za Ciebie i Niki. Oby się to jakoś mocno nie rozwinęło,a Ciebie na pewno ominęło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka u nas leci KSW, moj Wojtek oglada. Ja spadam sie ogarnac i spac, bo Adrian dzis niespokojny jakis, nie wiem ale mam wrazenie ze on naprawde ma alergie i ze go to meczy, bo marudzi w nocy i strasznie niespokojnie spi. U siebie w lozeczku przespi max 3 godziny.
No ale zeby tez wylaza, normalnie tak mnie denerwuje to ze nie moge nigdy pojac co temu dziecku dolega 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena mam to samo
I u nas tez kur*a zawsze coś dopiero wirus i sraka, cztery zeby na raz ani jeden nie wyszedł, teraz ta ospa... I jak ma spać takie biedne dziecko?!?
Teraz przynajmniej wiem co ja męczy bo są już te krosty.
Dziecko 11 miesiąc a nie śpi spokojnie w nocy. To nie jest normalne.
Ja wiem ze Niki tez ma coś z pokarmem.
I ja i m jesteśmy alergikami więc cudów nie ma.
Bolą brzuszki i tyle.

Czekam na Khalidowa ;-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rzeczywiście Czerwcówka u Was duże prawdopodobieństwo alergii skoro Wy macie.

u nas, odpukać z nocami bardzo ok! odkąd poszłam do pracy zero problemu, chyba Borys wyczuł że mamusia musi wyspana do pracy chodzić. Dziś przeszedł samego siebie, pobudka o 6.30 na mleczko potem spanie do 10.30, ok. 13 drzemka do 16.30, i o 20 padł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia On po prostu jak sie obudzi i widzi ze mnie nie ma to afera, ale dziwi mnie to ze sie budzi. Do 5go miesiaca nie bylo problemu, jeszcze moze pamietacie jak sie chwalilam ze spi do 6 rano a pozniej butla i spimy do 9. Teraz to budzi sie ok. 23, spi ze mna do 5-6 z przebudzeniami (czasem musze wstac i z nim pochodzic) a po butli nie ma szans na dalsza drzemke, bo juz swiruje, gryzie mnie, palce w oczy wklada, ciagnie za wlosy, wstaje, opiera sie o sciane, szarpie za porecz od lozka, pcha sie do kontaktow, no nie da sie spac.

Mnie to tak przeraza ze ja nie jestem w stanie pojac co mu jest, ze przestalam podawac panadol i inne pierdoly, bo to nie ma sensu jesli sie nie wie co mu jest. To jest glowny powod dlaczego ja nie chce wiecej dzieci, mnie to psychicznie wykancza bo czuje sie zla matka przez to ze nie moge mu pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...