Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

hEJ!

JA myślę Iza że sama z siebie nie płakałaby tak bardzo. U mnie była taka histerii i moja i Filipa gdy ten na spacerze pas się przestraszył, najpierw jednego sąsiada a później mojego teścia. No masakra po prostu była. Z pół godziny tak płakał i na nic nie reagował i później z godzinę szlochał i z rąk mi nie schodził....

JA Dziewczyny chyba mam teraz fazę na "kurę domową" nie chce chyba już w Plusie pracować (chodź kasa jak na moją miejscowość naprawdę niezła) ale chcę zająć się dzieckiem ale też (a może zwłaszcza) sobą. CHcę schudnąć, urządzić w końcu dom do stanu nadającego się do zamieszkania no i w końcu zacząć normalnie gotować 😉
A kasa? Ludzie mniej mają i żyją 😉
Cały grudzień mam jeszcze płatny bo urlop, będę szukać pracy, ale ... No włąsnie .... nie wiem do konca gdzie bym się widziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basiu jak twój m zarabia dość to zrób sobie przerwę;-) tylko krótko bo wypadniesz z obiegu;-)

Basiu ja tez myśle ze musiała byc przyczyna ale ta pewnie gadala przez tel albo z jaka sasiadka i sama nie wie...

Mój m jeszcze jedzie... Roboty drogowe, korki, mgła.. Jedzie do nas juz 5,5h...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza mi też się wydaje, że bez pwodu nie było by takiej histerii... a może Niki nie bardzo chciała się słuchać babci i babcia krzyknęła na nią?? albo coś faktycznie się stało czego teściowa nie widziała, albo nie chce się przyznać.. szkoda że te nasze dzieciaki jeszcze nie potrafią powiedzieć co je trapi..

Basia skoro masz takie odczucia to faktycznie zrób sobie przerwę.

Milo robi rozpierduche na chacie... 😁 a ja nie mam już siły chodzić i zbierać za nim..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia ja tez uważam że jak możecie sobie na to pozwolić, to zrób sobie przerwę, odpoczniesz, ogarniesz dom, małego dopilnujesz sama, może nie będzie drugiej takiej okazji? Spróbuj w razie co z tym wychowawczym, potem spokojnie poszukasz czegoś innego. A jakie masz wykształcenie, może coś w tym kierunku poszukać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
IZa ja Ci polecam rolety i jakąś firaneczkę, są teraz takie delikatne, mgiełki, zawsze ocieplają wnętrza no i chronią przed ciekawskimi! Jeśli masz duże okna to fajnie też wyglądają takie panele - ekrany, może coś takiego?
Roletka zawsze sie przyda, możesz wybrać taką jakaś jasną, wieczorem skutecznie zasłania a w dzień nie wyciemnia mieszkania. Ja mam w kolorze ecru, fajny wybór firanek jest w eurofiranach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre z tymi czapkami!

Ja mam ekonomiczne studia. Ekonomię przedsiębiorstw skończyłam. Nic szczególnego... A czy mogę sobie na to pozwolić? Średnio bo samo to że mamy kredyt hipoteczny przemawia za tym aby za wszelką siłę zostać, ale w sumie trochę los wybrał za mnie 🙂 muszę odpocząć, przemyśleć co chce robić.. Czy jakąś łapówek dac i do jakiejs budżetówki się starać... W plusie i tak do emerytury bym nie pracowała, bo wyobraźacie sobie mnie za 20 lat sprzedająca telefony? Mysle że teraz będzie mi lepiej znaleźć pracę... Tak to sobie wmawiam 😉

Gosia jak zdrówka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia mam głoś ale słaby, oszczędzałam się dziś w pracy i się w ogóle nie odzywałam... no ale potem pół dnia siedziałam z Bo sama no i musiałam się do niego odzywać, efekt taki że teraz odebrałam tel a tu taki skrzeczący głos... nic mnie nie boli. Miałam iść dziś do lekarza, ale nie poszłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

U nas szalona noc, kryzys laktacyjny cd
Dziś do południa jadł co godzine...
Wariactwo!!

To jeszcze ktoś z Orange i mamy komplet;-)

Mój m tez jakoś tak długo ma wolne na święta, chyba 12 dni ;-)
Do nowego roku aż i kazali im Wziasc pare dni urlopu i świętować ;-)
Ciekawe jak Niki zareaguje na choinkę...

Gosiu ja miałam tak czesto ze tracilam głos (praca głosem...) tylko u mnie zawsze było to związane juz z zapaleniem krtani. Ostatnio z Niki w ciazy, dostałam antybiotyk, plakalam bo bałam sie znowu stracić ciąże. Pamietam.. Brałam antybiotyk ale juz nie wróciłam do pracy..
Teraz jak siedzę w domu jeszcze mi sie nie zdarzyło (a może to juz tyle trwa ze nie pamietam?!).

O, dziś sie poparzylam bo teściowa wystawiła mięso do duszenia na gaz i prosiła mnie żebym co jakiś czas je przekrecilo bo ona musi koniecznie wyjść... Pojechała sobie kupić buty.. A ja z Bo przy cycku, Niki która odmówiła drzemki i pietro niżej z mięsem na gazie. Jeszcze zupę dla Niki gotowalam... I z tego wszystkiego paluchy poparzylam:-(
Szkoda słów.. Ale kozaczki kupione!

Czytam pierwsza książkę po porodzie... Nie mogę sie oderwać... Dwójka zasnela właśnie jednocześnie... Głowy nie mylam od paru dni... Nie mam kiedy.. A Niki boi sie suszarki więc muszę jak m sie nią zajmuje.. Ale mam mlynek;-)
Dziś chyba wpada kumpel m na piwko to otworze gębę do kogoś wreszcie jak dzieci pozwolą ;-)

Beti, Gosiu Zdrowka!
Basiu łap umowy!! Trzymamy kciuki!!

Oglądałam cegły!!! Są super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej. generalne znów jestem półprzytomna bo codziennie klas owka wiec nocki zarwane.jak nie choroba młodego to szkoła.
Basia tak sobie pomyslałam że jesli Ci sie ta praca rzeczywiscie konczy to weź opieke na Filipka. koniec roku za pasem wiec Ci juz nie bedzie potrzebna opieka w zapasie,mozesz skombinowac sobie chociaz 2 tygodnie do miesiaca.pieniadze zawsze sie przydadza.wiem tylko ze jak juz jestes na urlopie to to nie przerywa urlopu.trzeba odwoływac urlop albo poczekac do konca urlopu.jedynie l4 na Ciebie przerywa urlop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti waga to jedno ale jego apetyt to normalnie masakra!!
Teraz łaskawie wytrzymał aż 2h i jadł ponad 10minut!!!
Może pospi tym razem 2h..
Pieke 3mieska za jednym razem;-)
Może coś sie uda zrobic ;-)
Taras skończony, nam z jednej strony, czyli pól mieszkania juz ocieplil ;-)


Beti powodzenia!!
Potem poszperam ile takie zaluzje kosztują drewniane..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia zdrówka życzę!!
Beti powodzenia na egzaminach! trzymam kciuki!! 🙂
Iza Twoje biedne mleczarnie nie wyrabiają z produkcją 😁 ale w końcu wszystko się ustabilizuje 🙂
fajna fotka Niki, ona już pije z normalnego kubka??

ja dziś cały dzień sama z Miłoszem.. i psyche mi zorał... jest taki niedobry, wszystko jękami, krzykami i płaczem wymusza... ale ja się nie daje, jest histeria jak czegoś mu nie dam, czego nie powinien mieć.. ale w końcu łez brakuje i [rzestaje, jak mu się dam to sobie zakoduje że właśnie w taki sposób może wszystko zdobyć.. o nie!! 🙂 ale przez te jego krzyki łeb mi pęka i już nie mogę się doczekać kąpieli... potrzebuje świętego spokoju...
ostatnie dwa dni nie tknął mleka na dobranoc.. ciekawe jak będzie dzisiaj.. 🤢 ogólnie apetyt ma kiepski, jak wcześniej wszystko ładnie wcinał, tak teraz jest walka o każdy kęs, a mi już cierpliwości brakuje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...