Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny! 🙂

Iza szczere wyrazy współczucia..
co do nocnika to duży progres, u nas Miłosz sam nie woła, wygląda to tak jak u Basi, na czuja go sadzam i w większości razy jest co najmniej siusiu no i kupka z rana też, gorzej jak robi kupkę extra to już ciężko mi ją "złapać" 🙂 ale nie martwię się bo chłopcy generalnie wolniejsi są w tych sprawach od dziewczynek 🙂

co do zębów, Miłosz nie chętnie pokazuje swój stan uzębienia.. więc ciężko stwierdzić czy coś tam nowego wychodzi.. 🙂

Basia zdrowie szybko 😘

Mysza bardzo się cieszę, że przedszkole tak gładko przeszło 🙂

Gosia i jak ten kurak z tego worka?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do tych woreczków, ogólnie danie niezłe, tylko jak dal mnie za ostre, ale to dlatego że my nie używamy ostrych przypraw prawie wcale... pewnie osoba która lubi na ostro stwierdzi że to wcale nie takie pikantne...czuć tez cytrynę. ale dzięki temu mam pomysł, na następny raz sama kupię te woreczki i sama wymyślę marynatę. Smaży się świetnie, w ogóle nie trzeba tłuszczu, jedynie do tej marynaty dodaje się olej i dlatego to działa. Fajny pomysł na smażonego kurczaka dla dzieci w sumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Gosia pewnie, że lepiej zrobić po swojemu, nie ma tej całej chemii.Dużo oleju dodawałaś do tych przypraw?
Basiu wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń !!!!
Ja już przy kawce, w nocy Majka piszczała co jakiś czas , dwa razy smarowałam jej w buziuni dentinoxem i zasypiała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!

Zrozumialam ze Basia dzis swietuje!
Basiu Sto Lat, wszystkiego najlepszego, niech ci sie układa wszystko po twojej myśli. I zdrowia dużo!!

Okazuje sie ze nie mam czarnych ciuchów... Planuje jak to zrobic z dziećmi i pogrzebie.. Niki uwielbiala pradziadka..
Wieniec właśnie teściowa zamawia, stypa i lista gości, trumna, umowa na grobowiec, nie wiedziałam ze tyle rzeczy takich przyjemnych sie z tym wiąże.. Jednym słowem u nas zamieszanie, jeszcze wczoraj trzeba było szukać biletów z Irl a potem transportu z Wrocławia, prawie 400km..

Noc nawet spoko, okazało sie ze koło wanny muszę wybrać zwykle płytki bo cegła nie będzie tak szybko schla.. Czeka mnie spacer z dwójka dzieci i wybór płytek..

Oj jak marze zeby tak pare dni miec święty spokój i zero zalatwian...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka

my niedawno wróciliśmy z Miłym z zakupów spożywczych, bo w lodówce już tylko światło mieliśmy 🙂
zasnął 20minut temu... a ja siadłam i odpoczywam.. musiałam wypakować 5 toreb.. 🤢
muszę umyć balkonowe okno, bo wczoraj od zewnątrz myła firma, którą wynajęła firma zarządzająca tym apartamentowcem, więc muszę trochę sprayem i ręcznikiem papierowym poprawić i od wew wymyję 🙂

Basiu ja również dołączam się do życzeń!! zdrówka, zdrówka i raz jeszcze zdróka 😘 😘 a także spełnienia wszystkich planów i marzeń! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu zdrówka przede wszystkim!
IZa kondolencje 😞
co do nocniczków to Filip sika na desce sedesowej. nie woła, bo u chłopaków to raczej blizej dwóch lat nastąpi. zreszta jak tylko zrobi sie ciepło to mu sciagam pampera i bedzie juz mus by sie nauczył wołac. kolezanka nauczyłą chłopczyka w wieku 1 rok i 9 miesiecy a dziewczynke w wieku rok i 2 miesiace 🙂 wiec diametralna różnica.dobrze Ci bo szybciej sie pozbedziesz pieluch. choc powiem Ci ze odkad przestawiłam młodego na deske to jestem bardziej zadowolona bo nie musze myc nocnika! wiec polecam 🙂 no i bede miałą swiety spokoj z przestawianiem z nocnika na kibelek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, staram sie być na biezaco ale i tak czuje, ze duzo mi umyka...

Basiu zdrowia i spelnienia marzen ;*

Spotkalam sie dzis z kolezanka ze studiow 😉 zaczęła 8 miesiac 😉 ponad 2 lata leczenia by w koncu lekarz powiedział, ze mpga sie zaczac starac... Pol roku i zaszla w ciaze 😉 szczesliwa jak nigdy, była ze swoja chrzesnica 6cio miesieczna 😉 taaaka mala 😉

Ogolnie to juz mi tak dziwnie... Chyba zaczynam tesknic za moim mężem normalnie haha 😉

Zmienilam kolor włosów na prawie czarny z czerwonofioletowym poblyskiem 😉 fajnie sie w nim czuje, pewniej 😉

Pozdrawiam ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda dawaj fotę nowej fryzury koniecznie 🙂

ja też w tym tyg wreszcie pozbyłam sie tego paskudnego brązu na rzecz, hmmm... jasnego brązu albo ciemniejszego ciepłego blondu? okazało się że ja inaczej postrzegam kolory niż moja fryzjerka i stąd ostatnie nieporozumienie, to co ja uważam za brąz jeszcze to już jest blond niby... ale chyba następnym razem zdecyduję się na zimny odcień, bo wydaje mi się ze te ciepłe odcienie mają w sobie coś z rudego.


Magda a to normalne że na wyjeździe mało czasu na net, tyle do nadrabiania jest zawsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze Wam powiem czego Wam zazdroszczę, mój Bo w ogóle nie jest zainteresowany bajkami!!! nie ma mowy o tym że mu włączę i on patrzy, wcale nie zwraca uwagi na nie! jedyne co go przyciąga do tv to reklamy, tak wiec nie ma szans na to że mu włączę bajkę i mam chwilę na zrobienie czegoś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...