Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agata Sz już dawno zrezygnował z picia butli rano jedynie wieczorem mu daje.Rano je płatki na mleku albo kaszke samą lub owocem albo jajecznicę albo chlebek z wędliną lub jajkiem,pasztetem ok 11-12 zje jogurta albo mleczną kanapkę kinder bądz jakiś owoc potem obiad i podwieczorek ok16-17.a ok19 często je chlebek lub kaszke na dobranoc jak nie daje kaszki to za godz ok20-21 pije butle mleka.ale nie zawsze wypija cała.
Mamusie jakie macie pomysły na kolację ???
bo niewiem co mam już robic.
Agatka jakbyś zrezygnowała z mleka na noc to co na kolacje byś robiła twojemy Miłoszkowi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Pobudka co godzinę... 😮 i tak do rana 😮
Nie wiem o co może chodzić...zęby wykluczam, gdyby chodziło o łóżeczko to raczej Maja by się podnosiła i chciała z niego wychodzić a Ona marudzi przez sen, głód też wykluczam bo godzinę po butli było to samo...
Macie jakiś pomysły ?
Miłej niedzieli 🙂
U mnie pachnie kawka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas dalszy ciąg sukcesow w zasypianiu 🤪 baaardzo się cieszę 🙂

Martyna a czemu zęby wykluczasz?? A może po prostu taka reakcja do nowej sytuacji po przeniesieniu do Kuby?? Naprawdę nie mam pojęcia co może być przyczyną takiego zachowania... 🤔 może dzisiaj będzie lepiej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza tez myśle ze jeśli nie zeby to może byc reakcja na zmiany. Przeżywa, budzi sie w nowym miejscu.. Z lozeczka nie wychodzi bo może jej sie podoba to wszystko tylko jeszcze jest zagubiona?! Mnie to tez za ok tydz czeka.. Juz sie boje..


Ma któraś z was może jakiś kontakt do Anirudej?! Kurcze przestała sie odzywać nagle, na mamuskami nie odpisuje.. Trochę sie martwię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Mysza tez myśle ze jeśli nie zeby to może byc reakcja na zmiany. Przeżywa, budzi sie w nowym miejscu.. Z lozeczka nie wychodzi bo może jej sie podoba to wszystko tylko jeszcze jest zagubiona?! Mnie to tez za ok tydz czeka.. Juz sie boje..


Ma któraś z was może jakiś kontakt do Anirudej?! Kurcze przestała sie odzywać nagle, na mamuskami nie odpisuje.. Trochę sie martwię..

Jak chcesz wyśle ci namiar Andzi tu na poczte na forum

Co dajecie na kolację waszym dzieciom??????

Iza ja na priv pisałam i też cisza!!!!!!
A pisałam do niej albo przed świętami albo po i nic nie odpisuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia29 napisał(a):
czerwcowka napisał(a):
Mysza tez myśle ze jeśli nie zeby to może byc reakcja na zmiany. Przeżywa, budzi sie w nowym miejscu.. Z lozeczka nie wychodzi bo może jej sie podoba to wszystko tylko jeszcze jest zagubiona?! Mnie to tez za ok tydz czeka.. Juz sie boje..


Ma któraś z was może jakiś kontakt do Anirudej?! Kurcze przestała sie odzywać nagle, na mamuskami nie odpisuje.. Trochę sie martwię..

Jak chcesz wyśle ci namiar Andzi tu na poczte na forum

Co dajecie na kolację waszym dzieciom??????

Iza ja na priv pisałam i też cisza!!!!!!
A pisałam do niej albo przed świętami albo po i nic nie odpisuje 😞



To poproszę kontakt!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivi1984 napisał(a):
Kochane, mam jeszcze jedno pytanie...
Ciągle, gdzieś z tyłu głowy obija mi się myśl o Urzędzie Skarbowym...
Powiedzcie mi, czy po zmianie nazwiska z jednoczesną zmianą adresu zameldowania [adres zamieszkania nie zmienił się] muszę zgłosić coś do US?
W ogóle nadal mogę się rozliczać sama, tak? Czy już muszę z Tomkiem? No i rozliczamy się wg adresu zameldowania tak?


Ivi z tego co pamiętam to po zmianie nazwiska musisz zgłosić do US, jest taki specjalny formularz, pewnie też na stronie US, zmianę adresu tez trzeba zgłosić. Natomiast nie musisz rozliczać się z mężem wcale a wcale, ja np. teraz pierwszy raz się rozliczałam z Marcinem dopiero, trzeba sprawdzić czy to sie opłaca.

https://formularz.ewnioski.pl/zap-3-zgloszenie-aktualizacyjne-osoby-fizycznej/1;jsessionid=D32EF6B8DDB45F2D401C77CFA94BF3AB.feb12?__af_appv=feb1&renderer.slotId=3bh2vu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JA tak samo do świąt uważałam mojego Borysa za dzidziusia, dopóki nie przyjechała moja siostra z Leo! I tu dopiero dostrzegłam że moje dziecko to normalnie olbrzym!!! Potem jeszcze przyjechała ciotka z prawie 6 - miesięcznymi bliźniakami, druga z ponad rocznym Igorem... widać różnicę przy innych dzieciach, a przy niemowlakach to już w ogóle...

Bo jest strasznym zazdrośnikiem, wszystko jest dobrze dopóki nie wezmę ja czy Marcin innego dziecka na ręce, dostaje szału... tak to całuje dzidziusie, robi cacy cacy, a jak tylko mamy maluszka na rękach to dostaje sapzmów, wyje wniebogłosy, zerwałby to dziecko z rąk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Dzięki dziewczyny ;-)
Wcinam śniadanie dopiero bo spalam do 8:25...
Bo spi dalej!!! A Niki wcina banana ;-)
W nocy dwa razy sie usral po pachy.. Trochę sie martwię o te jego strzelajace, zielone, mega kupki.. Wyglada to tak jakby to co wlatuje góra wylatywalo dołem.. Na wadze przybiera niewiele ale przybiera.. Dziś idziemy na wizytę z nim do sąsiadki.. Niestety nasz niepokój nas do tego zmusił. Może coś zobaczy..

Mysza jak Maja dziś?

U nas fajnie widać jak wczoraj sie skończył skok rozwojowy ;-)
Bo od wczoraj robi kilka zupełnie nowych rzeczy, wszystko jednego dnia ;-)
Może dziś będzie odsypial? ;-)

Miłego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja spała do 3ciej a potem już piski co godzinę. Oszukałam ją trochę, bo w nocy nie chce nawet łyka wody tylko mleko i mleko a potem w dzień nie je bo po co skoro naje się w nocy, więc dziś na butle około 200 ml wody dałam tylko 2 miarki mleka, by zmienić smak wody i poszło, mleko zjadła dopiero o 7mej,zobaczymy jak będzie z jedzeniem w ciągu dnia.
Z Kubą dziś w przedszkolu też było lepiej, skrzywił się tylko trochę ale się nie rozpłakał , bo Pani się nim szybko zajęła , więc jestem pełna optymizmu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...