Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basiu mój Bo miał trzydniówkę - chyba - tez tak czekałam czy iść do lekarza, była też jakaś wysypka, ale u nas to trwało ok 5 dni, lekarka mi mówiła że też tak może być, możliwe że była to trzydniówka.

Taka kuchnia była w szpitalu w pokoju zabaw, starsze dzieci fajnie się tym bawiły, Bo tez coś próbował nawet... w Ikei widziałam takie różne pierdoły np. szmaciane warzywka, plasterki wędlin i inne takie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jeszcze z prezentów, Milo dostał od nas tą zjeżdżalnie, polecam! bardzo lubi puszczać z niej nie tylko autka 🙂

http://www.google.pl./imgres?q=fisher+price+little+people+garaz+rampa+zjezdzalnia&hl=pl&tbo=d&biw=1280&bih=647&tbm=isch&tbnid=hXHmI8IY5BFEWM:&imgrefurl=http://allegro.pl/fisher-price-garaz-rampa-zjezdzalnia-gorzow-kurier-i2870715174.html&docid=EYHatZc_T-gS4M&itg=1&imgurl=http://www.spielfuchs.com/images/Mattel%252520Fisher-Price%252520Little%252520People%252520Auto-Abenteuerpark.jpg&w=472&h=483&ei=Ka_kUNGFIciYhQfpgoGIBg&zoom=1&iact=rc&dur=297&sig=110764291723854930694&page=1&tbnh=143&tbnw=144&start=0&ndsp=23&ved=1t:429,r:0,s:0,i:84&tx=50&ty=105
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
agata_j napisał(a):
dziś zaczęłam brać kwas foliowy 🙂 niedługo zaczynamy działania 🙂
takie postanowienie noworoczne 🙂

a Wy macie jakieś postanowienia na Nowy Rok?


Agatka powodzenia! (ja tez sie zastanawiam czy zacząć teraz czy czekać do wakacji.... mój Marcin chce już!)


Gosia dawaj! 🙂 będą dwie kolejne podwójne mamuśki 😉 ja tez się wahałam, mój Ł już od października mi mówił, że już 🙂

ciekawa jak tam Ivi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój Bo dostał masę prezentów, o Agatka, dostał tez od mojego brata taką samą zabawkę jak MIlo co mu wybraliście na prezent na tej imprezie z pracy, super to jest! Poza tym pełno fisher price, np pędzel do malowania itp... moja drewniana kolejka nie zrobiła na nim żadnego wrażenia... dostał tez przebijankę z młotkiem z ikei i chyba najlepiej mu to podeszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_j napisał(a):
dziś zaczęłam brać kwas foliowy 🙂 niedługo zaczynamy działania 🙂
takie postanowienie noworoczne 🙂

a Wy macie jakieś postanowienia na Nowy Rok?


Gratulacje i oby wszystko poszło po Waszej myśli!

Ja nie jem słodyczy 🙂 Później jeszcze pepsi wyrzuce i colę ale to jak już nie będę na "głodzie" słodyczowym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
agata_j napisał(a):
Gosia co z włosami robiłaś?


poszłam tylko na obcięcie i płukankę, ale miałam taki odrost że mi zrobiła trochę pasemek na górze na moim wielgachnym odroście, żeby na imprezie jakoś wyglądać... mam taki jasny brąz teraz.


zawsze to odświeżony kolor 🙂 ja się wybieram do fryza.. bo ostatnio nie wiem chyba na slabej wodzie mi robiła pasemka... i mam normalnie żółte.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uciekam, tylko jeszcze pokibicuję GOsi 😉 DO dzieła 😉

Agata Filip nie zasypia sam, dziś Tomek kładł go spać 1,50 spać.... sorry, ale chyba przegięcie 😞

Może też podziałamy z waszą metodą ale jak wyzdrowieje 😉

Kolorowych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata gratulacje!!
Dziewczynki staranjcie sie! Jak dziecko bez kolki itp to nie ma co sie zastanawiać!!
Wyniki krwi maja odstępstwa od normy i to chyba w 7-8 punktach ale czy to znaczące to nie wiem.. Pójdziemy do sąsiadki z Bo jutro lub w piątek to jej pokaże. Bo ma dalej kolke ale jest lepiej. Z płaczu daje mu ulgę wtulanie sie we mnie.. Czyli ręce.. I dziś juz plakalam z bólu kręgosłupa.. Wazy 6800kg..ma baaardzo mega strzelajace kupy i krostki na buzi więc pewnie jakaś alergia i dlatego go zabieramy na wizytę do sąsiadki.

O 23 skonczylismy montować piekarnik w zabudowie hehe niby uniwersalne a 2mm zabrakło i był cyrk bo co piekarnik szklany przytne?!? Oj działo sie...
W tym miesiacu na pewno sie wprowadzimy, jak dzieciaki pozwolą.. Szafa juz jest i nawet do połowy zapelniona;-) kuchnie skonczymy i sie wprowadzamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do przedszkola to tak jak przed świętami Kuba płacze tylko przy wychodzeniu z domu i przy wejściu do przedszkola , potem podobno ładnie się bawi, więc nie wiem co o tym sądzić, pewnie dlatego , ze z niego jest taka moja przylepka i ciągle by się tulił.
Już się oswajam z myślą , ze jutro rano będzie cyrk , bo Kubuś już mi zakomunikował, że on do przedszkola nie idzie a jak pójdzie to będzie płakał...ooooooo
Postanowiłam , ze przed wyjściem ubierze go P, bo jak ja Kubę ubieram to właśnie ma wtedy czas by się rozkleić, zobaczymy czy to przyniesie jakiś efekt, muszę próbować czego się da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Mysza trzymam kciuki!!

Dorota to jak wypila 1l batki w nocy to nie ma sie co dziwić!! Moja nie pije w nocy nic! W dzien za to ok 0,5l plus 2xmm... I jej pampers rano jest "bomba"!!!

U nas kolejna noc świetna. Cieszę sie póki mogę bo wiem z doświadczenia ze takie super momenty to tylko chwilowe;-)

Miłego!!

Mi na wypadajace włosy (zakola juz mi sie robiły) pomogła kuracja vichy- te kapsulki. 21 dni i po sprawie. Wcześniej nawet cz rzepa nie pomagała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Iza cieszę się , że nocki fajne 🙂
U nas znowu pobudka 4 razy w nocy ale myślę , że jest głodna i dlatego.Znowu mamy tą sytuację , że w dzień je tylko kaszkę i mleko obiadu odmawia, deseru też i dopiero kaszka na kolację i mleko w nocy.Jeszcze czasem tak jak wczoraj mojemu P uda się jej wcisnąć 5 łyżek zupy a tak nic...
Co do przedszkola masakra ale już nawet nie będę pisać by nie smucić na forum...
No nic trzeba się spiąć, zacisnąć zęby i do przodu 🙂 tak więc kawka jest, będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...