Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej!

Dziewczyny dużo Zdrowka!!

My byliśmy wczoraj z Bo u sąsiadki. Brzuch ok, mówi ze mu nie pomoże. Gazów nie ma, krople dostaje, alergii brak.. Najgorsze ze oczywiście znalazła defekt... Jego stopy schodzą sie do środka. Tak jakby coś chciał trzymać nimi.. Ortopeda, i zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej mamusie!

My po wizycie patronażowej u pediatry.
Alanek przybrał 1kg od wyjścia ze szpitala, waży teraz 4300g a w dniu wyjścia 3320g!

Aaaaa aaa a kuka kuka, aaaa aaaa a buda kuka buda kuka - oto kołysanka „Aaaa aaa kotki dwa, szarobure oby dwa” wg Lenki 🙂
Śpiewa ją bratu i wszystkim misiom, tuląc je w kocykach lub bujając w bujaczku 🙂
Po kąpieli spierdziela na golasa i staje przed lustrem w przedpokoju, podziwiając swoje atuty kobiecości 😁 😁 😁
Można się posikać na widok Lenki ciągnącej piśkę do pępka i kucającej jak sumoka, chcącej podpatrzeć co tam ma 😁

Dziś moja noc zaczęła się o 7rano z groszem!!!! O_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi uśmiałam się 🙂 Twoja LEnka to przebój! 🙂

dziś się dowiedziałam, że żona znajomego jest w 7 tyg ciąży 🙂 mają 2-letnią cóeczkę, fajnie jakby teraz trafił się synek 🙂

również życzymy zdrowia wszystkim chorotwitkom 🙂

Iza dobrze, że lekarka wykluczyła brzuszek i alergiczne sprawy 🙂 a ze stópkami będzie dobrze! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane, pisałyście o produktach do włosów.
Pamiętacie jak pisałam o masce drożdżowej z Rosji? http://www.bioarp.pl/pl/searchquery/dro%C5%BCd%C5%BCowa/1/full/5?url=dro%C5%BCd%C5%BCowa
Stosowałam ją kilka tygodni. I muszę Wam powiedzieć, że nie wiem jakie ma właściwości na zahamowanie wypadania włosów ale na pewno rewelacyjnie stymuluje ich wzrost.
Mam mnóstwo tzw baby hair!! Jestem dosłownie w szoku ile mam nowych włosów, a najbardziej to widać na grzywce!
Tak więc jeśli chcecie to polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
U nas problemy z jedzeniem w ciągu dnia się skończyły (tfu tfu żeby nie zapeszyć ) jak zamieniłam jedzenie w nocy butli na wodę z 2 miarkami mleka do smaku, normalnie dziecko mi je !!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Nocka dziś ok, wiadomo pozostawia wiele jeszcze do życzenia ale w porównaniu do tego co było to i tak super, bo zjadła gęstą kaszkę z butli o 21wszej obudziła się o 3cie j dostała tej wody wypiła 100 ml, potem obudziła się o 5tej dokończyła następne 100ml i po 7mej mleko, dla mnie to i tak suces bo ostatnio pobudki były co godzinę. Myślę też , ze Maja nie przebudza się tak często bo przykrywam ją cieńszą kołdrą niż do tej pory, może było jej za ciepło????
Kuba w przedszkolu dziś nie płakał jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota, a spróbuj jej zamienić kolejnosc śniadania, najpierw cos tresciwedo a jogurcik jako drugie sniadanie... U nas tak jest...

Agata spadkami do wniosku, ze jakbym wyjechala to bez rozwodu by sie nie obeszlo, a choc ciezko to dobrze nam razem, mamy dziecko... Sprobujemy w płocku...

Bylam u fryzjera...scielam wlosy i zrobilam baleyage jasny ;D miałam wczesniej czarne wlosy z fioletowym poblyskiem i ogolnie to balam sie że mi schrzani, ale wyszlo kozacko... Niestety na fotkach nie widac koloru, moze w swietle dziennym cos wyjdzie to sie pochwale 😉

Odebralam dzis dyplom i pozegnalam szkole ostatecznie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza, szelki pavlika? Na biodra... Na stopy miala masaze, ktore ja jej robilam. Ona miala znieksztalonna stopę juz po urodzeniu i byla reh, pokazywala co i jak a pozniej neurolog dolozyla cwiczenia... i pomogło ... Choć teraz jak mala dużo chodzi to widac ze jedna stope koslawi, musze ortopede zaliczyc w tej sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...